Klopt, maar is ook al weer heel wat jaren geleden. Hier was het nog maar net geaccepteerd dat vrouwen buitenshuis werkten. Dus zo heel modern waren wij ook nog niet.quote:Op zondag 1 maart 2026 17:36 schreef TweedeKlum het volgende:
De Sjah was een dictator die honderden mensen liet martelen en verdwijnen, met Khoemeinenkaas werd dat alleen maar erger.
NOSquote:Netanyahu: Aanvallen op Teheran worden opgevoerd
De Israëlische premier Netanyahu zegt dat de aanvallen op Teheran worden opgevoerd. "Onze troepen voeren nu steeds intensievere aanvallen uit op het hart van Teheran en dit zal de komende dagen alleen maar verder escaleren."
Iran is geen Saoedi-Arabie he, veel vrouwen werken daar gewoon. Steden in het noord-westen (Tabriz, Teheran, Rasht) zijn behoorlijk progressief, ga je meer naar het oosten (Mashhad, Kerman) is het een stuk conservatiever.quote:Op zondag 1 maart 2026 18:08 schreef Gia het volgende:
[..]
Klopt, maar is ook al weer heel wat jaren geleden. Hier was het nog maar net geaccepteerd dat vrouwen buitenshuis werkten. Dus zo heel modern waren wij ook nog niet.
In diezelfde tijd was in Argentinië Videla aan de macht. Ook zo'n lieverdje.
Landen als Marokko en Turkije hadden ook te maken met onderdrukking en onrust.
Maar de Sjah in Perzië was veel moderner dan de Ayatrollahs in Iran.
Ik vraag me wel af hoe men in Iran er tegenaan kijkt als er een regering komt die streeft naar westerse normen en waarden. Ik vermoed dat velen zoveel vrijheid nu ook weer niet willen.
Stel je voor dat vrouwen geen hoofddoek meer dragen en gaan werken! Dat is een gelijkheid die, vooral de mannen, niet per se willen.
Dus een beetje onderdrukking willen ze houden, zodat ze ook hun eigen vrouw onder de plak kunnen houden.
Vraag maar aan ChatGPT om een plan te maken dat geen pijn doet.quote:Op zondag 1 maart 2026 18:09 schreef mcmlxiv het volgende:
De kern van dit conflict gaat de strijd om de golf van Hormuz zijn. Nog geen 40 kilometer breed waarvan maximaal 10 bevaarbaar waar 25% van alle olie doorheen moet. Wanneer Iran succesvol een paar tankers tot zinken weet te brengen gaat de wereldwijde impact van dit avontuur enorm zijn.
Niets mis met het opruimen van wat Iraanse haatbaarden, maar zonder plan voor het vervolg vooral levensgevaarlijk voor de globale economie.
Ow, dat denk ik wel.quote:Op zondag 1 maart 2026 18:08 schreef Gia het volgende:
Ik vraag me wel af hoe men in Iran er tegenaan kijkt als er een regering komt die streeft naar westerse normen en waarden. Ik vermoed dat velen zoveel vrijheid nu ook weer niet willen.
Of Trump moet even uitvogelen wie nu aan het roer staatquote:Op zondag 1 maart 2026 18:11 schreef 3rr0r het volgende:
Trump kan wel weer gaan praten maar Bibi is nog niet klaar hoor
[..]
NOS
quote:Op zondag 1 maart 2026 18:13 schreef ExTec het volgende:
[..]
Ow, dat denk ik wel.
Er zijn genoeg filmpjes van mensen aldaar die thuis prive feesten geven. En die zien er 0 anders uit dan als mensen hier thuis een feestje geven.
Niet voor het eerst ook dit.quote:Op zondag 1 maart 2026 18:11 schreef 3rr0r het volgende:
Trump kan wel weer gaan praten maar Bibi is nog niet klaar hoor
[..]
NOS
Ik zou toch eerst alle lanceerinstallaties uitschakelen.quote:Op zondag 1 maart 2026 18:11 schreef 3rr0r het volgende:
Trump kan wel weer gaan praten maar Bibi is nog niet klaar hoor
[..]
NOS
Nee, niet een boomer verjaardags feestje.quote:
Gaat er vooral om om het personeel van de IRGC te doden, die zouden niet zo slim zijn als ze daar nog steeds zitten.quote:Op zondag 1 maart 2026 17:54 schreef Tjoent het volgende:
[ x ]
Zo dan. Dat zal lastig werken worden voor de revolutionaire garde.
Wordt aan gewerktquote:Op zondag 1 maart 2026 18:05 schreef Perrin het volgende:
[..]
Wat een karige betonnen kolossen overal daar. Tenminste nu nog.
Denk zelf dat Israël/VS na al die tegenaanvallen wel een aardig beeld hebben van waar de nog resterende lanceerinstallaties zich bevinden. Die worden de komende tijd nog even onder handen genomen en zal het Iraanse regime langzaam aan vleugellam worden.quote:Op zondag 1 maart 2026 18:09 schreef mcmlxiv het volgende:
De kern van dit conflict gaat de strijd om de golf van Hormuz zijn. Nog geen 40 kilometer breed waarvan maximaal 10 bevaarbaar waar 25% van alle olie doorheen moet. Wanneer Iran succesvol een paar tankers tot zinken weet te brengen gaat de wereldwijde impact van dit avontuur enorm zijn.
Niets mis met het opruimen van wat Iraanse haatbaarden, maar zonder plan voor het vervolg vooral levensgevaarlijk voor de globale economie.
Bekijk deze YouTube-videoquote:Op zondag 1 maart 2026 18:17 schreef ExTec het volgende:
[..]
Nee, niet een boomer verjaardags feestje.
Feestjes van jongere mensen. Incl vrouwen met gewaagde kleding, muziek, dansen, drank.
Dat doet er toch niet toe?quote:Op zondag 1 maart 2026 17:58 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Je weet dat het een 4 maanden oud filmpje is aan de datum te zien?
.quote:
De Fidel is dood, Maar De Raoul leeft nog en is machtiger dan de Fidel ooit was, maar de ene Raoul is niet de andere Raoulquote:
quote:Raúl Castro is op 94-jarige leeftijd nog steeds in leven en wordt begin maart 2026 door velen nog steeds beschouwd als de feitelijke machthebber achter de schermen in Cuba.
Hoewel hij officieel gepensioneerd is, wijzen recente rapporten op een actieve, zij het discrete, rol in de huidige Cubaanse politiek:
Achter de schermen: Ondanks zijn terugtreden als president (2018) en partijleider (2021), zien waarnemers en buitenlandse regeringen hem nog steeds als de uiteindelijke beslisser in Cuba.
Diplomatieke contacten: In februari 2026 verschenen berichten dat de Amerikaanse minister van Buitenlandse Zaken,
Marco Rubio, geheime gesprekken voert met de kleinzoon van Raúl Castro, Raúl Guillermo Rodríguez Castro.
Deze contacten zouden bedoeld zijn om de officiële kanalen te omzeilen en direct invloed uit te oefenen op de kring rondom de hoogbejaarde Raúl.
Gezondheid: Er is regelmatig speculatie over zijn gezondheid, maar hij verschijnt nog af en toe bij belangrijke officiële gelegenheden om deze geruchten te ontkrachten.
Zijn opvolger, Miguel Díaz-Canel, bekleedt de officiële functies van president en secretaris-generaal van de Communistische Partij, maar de militaire en politieke top behoudt een sterke loyaliteit aan de generatie van de Castro-revolutie.
+1
Dat zal zonder twijfel het grootschalig gebruik van neutronenbommen gaan behelsenquote:Op zondag 1 maart 2026 18:12 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Vraag maar aan ChatGPT om een plan te maken dat geen pijn doet.
quote:Learn how this bomb's perfect balance between minimizing blast radius and maximizing neutron radiation makes it so deadly.
Dat is leuk, maar een speedboot met explosieven is genoegquote:Op zondag 1 maart 2026 18:21 schreef PzKpfw het volgende:
[..]
Denk zelf dat Israël/VS na al die tegenaanvallen wel een aardig beeld hebben van waar de nog resterende lanceerinstallaties zich bevinden. Die worden de komende tijd nog even onder handen genomen en zal het Iraanse regime langzaam aan vleugellam worden.
Hoe weet je dat?quote:Op zondag 1 maart 2026 18:30 schreef Jojoke het volgende:
Als ik het goed begrijp functioneert het Iraanse leger nu feitelijk als een guerrillaleger. Afzonderlijke eenheden opereren zelfstandig op basis van vooraf gegeven instructies. Als dat klopt, dan kan dit alles nog wel even gaan duren.
Die maakt natuurlijk geen schijn van kans tegen de Amerikaanse marine. Die haalt het havenhoofd nog niet eensquote:Op zondag 1 maart 2026 18:34 schreef mcmlxiv het volgende:
[..]
Dat is leuk, maar een speedboot met explosieven is genoeg
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |