Iedereen snapt denk ik hier wel hoe moeilijk het kan zijn om je door anderen genegeerd te voelen.quote:Op maandag 2 maart 2026 05:42 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Ik vraag begrip voor mijn gevoel van het negeren
Misschien is het een verkeerde vergelijking maar ik kan me herinneren dat ik mijn drugsverslaving ook mensen in mijn omgeving had die me negeerde en dat dat averechts werkte voor mij vandaar dat ik dit voorbeeld pak.
Voor mij was het negeren mede een aanleiding om weer te gaan gebruiken
Dank je welquote:Op dinsdag 3 maart 2026 18:31 schreef PabstBlueRibbon het volgende:
[..]
Iedereen snapt denk ik hier wel hoe moeilijk het kan zijn om je door anderen genegeerd te voelen.
Je gaat het ongetwijfeld vaker voelen, aangezien mensen in eerste instantie hun aandacht nodig hebben voor zichzelf. Er zijn goede dagen waarbij je je verbonden voelt met andere mensen, maar ook dagen waarbij jij je klote, alleen, onbegrepen en ongezien voelt. Geldt voor iedereen, maar als mensen voldoende voor zichzelf zorgen, kunnen ze daar voldoende flexibel mee omgaan.
In de vorige topicreeks merkten wij wel dat je Kim als middel ging inzetten voor aandacht waardoor jij je minder alleen zou voelen. Ik geloof overigens wel nu dat je in ieder geval grotendeels de waarheid vertelde, echter ik denk dat dat er eigenlijk niks toe doet.
Je hebt voor mij persoonlijk wel opnieuw respect kunnen winnen door de manier hoe jij reageerde op mensen die tegen jou zeiden dat ze jou niet geloven, namelijk door niet in de aanval te gaan en het bij jezelf te houden. Daaruit maak ik op dat je geen kwade intenties hebt, maar oprecht worstelt met jouw emoties en voor jezelf zoekende bent in hoe je daar beter mee kunt leren omgaan. Ik kan niet verwachten dat zoiets in 1x goed gaat: dat is denk ik echt een groeiproces wat met vallen en opstaan zich gaat ontwikkelen. Je bent in ieder geval wel wat niveau's verder dan bijvoorbeeld die aandachtsgeile Hollywood-celebs.
Voor mij ben je verder ook geen bedreiging. Als ik op een forum mij betrokken voel met iemand, is dat mijn eigen keus. Mensen zijn anoniem. Stel dat ik mij heel erg begaan voel met iemand op internet en achteraf blijkt die persoon alles verzonnen te hebben. Wat los ik er voor mezelf mee op door boos op die persoon te worden? Ik ben dan toch zelf degene die ervoor kiest zich mee te laten slepen door empathie voor iemand die ik in real life helemaal niet ken?
Ik vind dat eerlijk gezegd wel een drastische conclusie gebaseerd op aannames. Dat jij je gekwetst voelt door haar reacties naar jou toe, dat snap ik zeker. Het was inderdaad niet bepaald haar bedoeling om jou complimenten te geven. Maar het lijkt mij eerlijk gezegd sterk dat zij heeft bedacht om jarenlang jouw topics in de gaten te houden en op een moment uitkiest waarin jij je op je zwakst voelt, slaat ze toe met de bedoeling om jou te pesten. Denk jij dat zij er ook heel erg van geniet dat jij je door haar heel erg gekwetst voelt? Als dat zo zou zijn, dan is ze net zo gestoord als die Kim.quote:Op dinsdag 3 maart 2026 19:15 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Dank je wel
Ik ergerde me wel, zeker omdat er een paar aasgieren bij zaten die ik normaal nooit zie in mijn topic die ver gingen de grens was bereikt bij de opmerking van BE, en ook dat heb ik netjes verwoord
Kim is niet verzonnen maar mensen mogen dat vinden maar dat wordt een welles nietes verhaal waar niemand wat bij wint
Oh jawel hoorquote:Op woensdag 4 maart 2026 12:53 schreef PabstBlueRibbon het volgende:
De meeste mensen kunnen zich niet voorstellen dat een man van jouw leeftijd met jouw levenssituatie een seksuele relatie aangaat met een aantrekkelijke meid die ruim 30 jaar jonger is.
Beetje raar om een virtuele entiteit te vergelijken met een jongedame IRLquote:- Waarom durf je wel tegen BE in te gaan, maar laat jij jouw leven vergallen door mensen zoals die meid (waarover wij het eigenlijk hadden afgesproken het daar niet meer over te hebben)? Jouw conclusies over BE is gebaseerd op aannames. Frappant dat diezelfde aannames wel realistisch kunnen zijn bij die beruchte meid. Dus waarom heeft zij dan zo'n aantrekkingskracht op jou dat jij je naar haar wilt onderwerpen?
Nou sorry hoor maar BE staat echt niet bekend om zo'n soort user te zijn.quote:Op dinsdag 3 maart 2026 19:15 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Dank je wel
Ik ergerde me wel, zeker omdat er een paar aasgieren bij zaten die ik normaal nooit zie in mijn topic die ver gingen de grens was bereikt bij de opmerking van BE, en ook dat heb ik netjes verwoord
Kim is niet verzonnen maar mensen mogen dat vinden maar dat wordt een welles nietes verhaal waar niemand wat bij wint
Misschien kent-ie BE niet onder haar oude username.quote:Op woensdag 4 maart 2026 13:44 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Nou sorry hoor maar BE staat echt niet bekend om zo'n soort user te zijn.
Je moet toch echt bij jezelf te raden gaan waarom je zulke reacties krijgt.
Met nadruk zijn levenssituatie. Jonge meiden met daddy-issues zoeken in een oudere man vaak ... een vaderfiguur. Niet de dynamiek die ik opmaak uit wat TS beschrijft.quote:Op woensdag 4 maart 2026 13:21 schreef r_one het volgende:
[..]
Oh jawel hoor
[..]
Beetje raar om een virtuele entiteit te vergelijken met een jongedame IRL![]()
Dat is de andere kant, de situatie vanuit de jongedame bekeken. Ik denk niet dat je dat bedoelde met "de meeste mensen"quote:Op woensdag 4 maart 2026 15:22 schreef PabstBlueRibbon het volgende:
[..]
Met nadruk zijn levenssituatie. Jonge meiden met daddy-issues zoeken in een oudere man vaak ... een vaderfiguur. Niet de dynamiek die ik opmaak uit wat TS beschrijft.
Een user(name) op Fok! is toch per definitie een virtuele entiteit? PabstBlueRibbon toch ook?quote:Is BE een virtuele entiteit dan? Is ze gecreëerd door AI?
Ik zou zoiets zelf tijdelijk kunnen accepteren voor de situatie zoals die dan is, wel met het vooruitzicht dat ik daar op den duur weer uit kan komen. Anders zou ik geen perspectief en voldoening in mijn leven kunnen ervaren.quote:Op donderdag 5 maart 2026 15:02 schreef Cupfighter het volgende:
De inloop is een plek waar ik mezelf kan zijn, niet onzeker hoef te zijn, niet bang te hoeven zijn minder te zijn, in andere gezelschappen is dat regelmatig een probleem
Dat je andere problemen ziet of hoort is zo, maar je leert daar ook van, zo zaten er op de oude inloop mensen in een transgender proces, sindsdien kijk ik daar toch anders tegen aan
Ik ben heel lang niet mezelf geweest , aanpassen aan anderen, gevolg van pesterijen in jeugd, gelukkig is dat aanpassen nu veel minder gewordenquote:Op vrijdag 6 maart 2026 17:41 schreef PabstBlueRibbon het volgende:
[..]
Ik zou zoiets zelf tijdelijk kunnen accepteren voor de situatie zoals die dan is, wel met het vooruitzicht dat ik daar op den duur weer uit kan komen. Anders zou ik geen perspectief en voldoening in mijn leven kunnen ervaren.
Als ik mij onzeker voel onder de mensen en het idee heb dat ik mezelf niet kan zijn, ervaar ik dat als een probleem waar ikzelf last van heb en wat mijn leven beperkt, dus is het een kwestie om met die onzekerheid te leren omgaan. Ik zou dat willen leren bij een plek zoals de inloop die jij beschrijft. Bij zoals ik het zelf ervaren heb, leer ik dat daar niet, maar het zuigt mij mee in een kleinere afgeschermde wereld waarin begeleiders misbruik maken van mijn situatie om daarmee hun eigen ego te voeden dat ze barmhartige zorgverleners zijn in plaats van hypocriet en labiel zoals ze in werkelijkheid zijn; de clienten die daar rondlopen, zijn door hun eigen psychische issues ook niet altijd betrouwbaar.
"Jezelf zijn" vind ikzelf een rare uitdrukking. Je bent als het goed is, altijd jezelf. Hoe meer je iemand kunt vertrouwen, hoe meer persoonlijke eigenschappen je van jezelf naar anderen kunt laten zien. In het sociale contact met anderen, moet je je altijd tot op zekere hoogte aanpassen naar anderen. Daarom zoeken mensen over het algemeen gelijkwaardigen op en/of laten zij zich inspireren door mensen waar zij tegenop kijken.
Dit heb je regelmatig verteld, maar niet wat er eigenlijk gebeurde.quote:
Dan snap ik wel dat het traumatiserend was voor jou, omdat je werd afgerekend en veroordeeld als persoon op dingen waarop je geen invloed had. Dan begrijp ik ook waarom je je veilig voelt binnen een plek als de inloop.quote:Op zondag 8 maart 2026 09:13 schreef Cupfighter het volgende:
Mijn motoriek is niet zo best en ik had goedkopere kleding omdat mijn ouders niet veel geld hadden
Ja gedeeltelijk wel, aan de andere kant vind ik dat ik mijn mening mag uiten over hoe sommige me benaderen zeker als ik daar gewoon laat van hebquote:Op zondag 8 maart 2026 14:13 schreef PabstBlueRibbon het volgende:
[..]
Dan snap ik wel dat het traumatiserend was voor jou, omdat je werd afgerekend en veroordeeld als persoon op dingen waarop je geen invloed had. Dan begrijp ik ook waarom je je veilig voelt binnen een plek als de inloop.
Klopt het als ik denk dat de manier hoe je nu bijvoorbeeld hier reageert, refereert naar die pestervaringen van vroeger?
Je mag zeker jouw mening uiten. Zij mogen zeggen wat zij willen; andersom geldt dat natuurlijk ook voor jou.quote:Op zondag 8 maart 2026 14:48 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Ja gedeeltelijk wel, aan de andere kant vind ik dat ik mijn mening mag uiten over hoe sommige me benaderen zeker als ik daar gewoon laat van heb
Dat ik nu sneller mijn grens aan geefquote:Op maandag 9 maart 2026 12:35 schreef PabstBlueRibbon het volgende:
[..]
Je mag zeker jouw mening uiten. Zij mogen zeggen wat zij willen; andersom geldt dat natuurlijk ook voor jou.
Waaraan merk je bij jezelf dat je beter voor jezelf kan opkomen? Welk inzicht heb je nu wel wat je voorheen niet had?
Geef je om die reden jouw grens aan?quote:Op maandag 9 maart 2026 21:24 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Dat ik nu sneller mijn grens aan geef
Mensen vinden het over het algemeen prettig als je je grens aan geeft
quote:Op maandag 9 maart 2026 21:28 schreef PabstBlueRibbon het volgende:
[..]
Geef je om die reden jouw grens aan?
Onder andere, natuurlijk ook voor mezelfquote:Op maandag 9 maart 2026 21:28 schreef PabstBlueRibbon het volgende:
[..]
Geef je om die reden jouw grens aan?
Fijn dat ze er weer verder mee gaan. Ik heb een tijdje geleden een wortelkanaalbehandeling gehad en niets gevoeld. Ook geen napijn. Is het nu stil verder rondom K.?quote:Op woensdag 11 maart 2026 09:45 schreef Cupfighter het volgende:
9 April gaan ze verder met mijn gebit, dan krijg ik een wortelkanaalbehandeling
Volgens de tandarts zal het ook meevallen, het is niet ontstoken dus volgens haar zal ik ook geen napijn krijgen.quote:Op vrijdag 13 maart 2026 00:52 schreef praadje het volgende:
[..]
Fijn dat ze er weer verder mee gaan. Ik heb een tijdje geleden een wortelkanaalbehandeling gehad en niets gevoeld. Ook geen napijn. Is het nu stil verder rondom K.?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |