Ik geef het 15 maanden tops.quote:Op vrijdag 20 februari 2026 18:27 schreef Discombobulate het volgende:
Ik hoop dat het zo snel mogelijk klaar is met Rutte VI.
Ik hoop nog veel minder eigenlijk.quote:Op vrijdag 20 februari 2026 18:31 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Ik geef het 15 maanden tops.
Zolang je links stemt ook hoor. Uiteindelijk is er bij de middenklasse het meeste te halen.quote:Op vrijdag 20 februari 2026 15:54 schreef Chadi het volgende:
Zolang je rechts stemt, komt het geld voor een groot gedeelte bij de middenklasse vandaan en betalen de rijksten niet of nauwelijks mee.
Dit minderheidskabinet krijgt er toch geen plannen door heen. Ontzettend makkelijk punten scoren voor de oppositie.quote:Op vrijdag 20 februari 2026 18:44 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Ik hoop nog veel minder eigenlijk.
Ben benieuwd bij welke partijen ze meerderheden denken te halen, je moet wel echt van lotje getikt zijn om jezelf zo ongekend impopulair te maken met in het achterhoofd nieuwe verkiezingen als oppositiepartij.quote:Op vrijdag 20 februari 2026 19:01 schreef RamboDirk het volgende:
[..]
Dit minderheidskabinet krijgt er toch geen plannen door heen. Ontzettend makkelijk punten scoren voor de oppositie.
Je kan als minderheidscoalitie je plannen natuurlijk ook bewust wat negatiever dan nodig presenteren om na onderhandelingen met andere partijen uiteindelijk tot een acceptabele middenweg te komen.quote:Op vrijdag 20 februari 2026 19:05 schreef Cruzinats het volgende:
[..]
Ben benieuwd bij welke partijen ze meerderheden denken te halen, je moet wel echt van lotje getikt zijn om jezelf zo ongekend impopulair te maken met in het achterhoofd nieuwe verkiezingen als oppositiepartij.
Ik hoop echt zo dat Rob Jetten zo gigantisch hard op z'n bek gaat.
Wanneer ben je iemand met een hoger inkomen?quote:Op vrijdag 20 februari 2026 14:51 schreef PzKpfw het volgende:
De lagere inkomens gaan er iets meer op achteruit dan hogere inkomens.
Wanneer ben je "iemand met vermogen"?quote:Op vrijdag 20 februari 2026 14:51 schreef PzKpfw het volgende:
Mensen met vermogen blijven buiten schot.
Ik denk eerlijk gezegd dat die egoïstische kwal van een Rob Jetten denkt dat de kamer wel zal inbinden.quote:Op vrijdag 20 februari 2026 19:08 schreef Raw85 het volgende:
[..]
Je kan als minderheidscoalitie je plannen natuurlijk ook bewust wat negatiever dan nodig presenteren om na onderhandelingen met andere partijen uiteindelijk tot een acceptabele middenweg te komen.
Miljardje of 2quote:Op vrijdag 20 februari 2026 19:11 schreef monkyyy het volgende:
[..]
Wanneer ben je iemand met een hoger inkomen?
[..]
Wanneer ben je "iemand met vermogen"?
Concrete cijfers graag
Maar dan maak je er toch niet zo’n uitgestoken middelvinger van?quote:Op vrijdag 20 februari 2026 19:08 schreef Raw85 het volgende:
[..]
Je kan als minderheidscoalitie je plannen natuurlijk ook bewust wat negatiever dan nodig presenteren om na onderhandelingen met andere partijen uiteindelijk tot een acceptabele middenweg te komen.
Die begrijpen dat de strijd om welvaart niet eentje is tussen links en rechts naar tussen geld hebben een je tijd ruilen voor geld.quote:Op vrijdag 20 februari 2026 17:14 schreef MadJackthePirate het volgende:
[..]
Er zou een linkse partij moeten komen die zegt dat er geen asielzoekers komen want al het geld moet naar de arbeiders. Krijgt meteen 30+ zetels
Ja, dus? Jij denkt toch hopelijk niet dat je die groep met stemmen weg krijgt.quote:Op vrijdag 20 februari 2026 22:08 schreef Chadi het volgende:
[..]
Die begrijpen dat de strijd om welvaart niet eentje is tussen links en rechts naar tussen geld hebben een je tijd ruilen voor geld.
De rijksten ruilen geen tijd voor geld zoals wij.
Wat doet jou denken dat die Christelijke moraalridder en die integriteitsdominee hier tegen hebben geprotesteerd en dat de VVD dit heeft doorgedrukt?quote:Op vrijdag 20 februari 2026 15:04 schreef Cupfighter het volgende:
De lagere inkomens gaan er iets meer op achteruit dan de hogere inkomens
Fuck de VVD
Jetten 1 oprotten
Nee dat is ook niet de bedoeling. Maar wel een deel van hun geld in plaats van dat de middenklasse overal voor opdraait.quote:Op vrijdag 20 februari 2026 22:09 schreef MadJackthePirate het volgende:
[..]
Ja, dus? Jij denkt toch hopelijk niet dat je die groep met stemmen weg krijgt.
Dat komt omdat de rijksten officieel niks hebben. Overal gooien ze schulden tegenover waardoor ze aan het einde van de rit zelfs ontvangen in plaats van betalen.quote:Op vrijdag 20 februari 2026 18:51 schreef RotatoR het volgende:
[..]
Zolang je links stemt ook hoor. Uiteindelijk is er bij de middenklasse het meeste te halen.
Als je dus voor elkaar krijgt om 3k vermogensgroei te realiseren per jaar op je modale inkomen dan zit je al op de 8% boven de inflatie op je salaris.....Uiteraard dien je wel nog iets nuttigs te doen met je spaargeld als je dat hebt....quote:Het modaal netto-inkomen in Nederland bedraagt in 2025 ongeveer ¤2.750 tot ¤2.962 per maand
de totale pensioenafdracht moet maandelijks bij je bruto loon komen , dan kun je zelf sparen net als ZZP ersquote:Op vrijdag 20 februari 2026 22:53 schreef cosmosis het volgende:
Owja om enigzins in realistische cijfers de boel om te zetten:
[..]
Als je dus voor elkaar krijgt om 3k vermogensgroei te realiseren per jaar op je modale inkomen dan zit je al op de 8% boven de inflatie op je salaris.....Uiteraard dien je wel nog iets nuttigs te doen met je spaargeld als je dat hebt....
Daarvoor moet je bij de auteur van het artikel zijn.quote:Op vrijdag 20 februari 2026 19:11 schreef monkyyy het volgende:
[..]
Wanneer ben je iemand met een hoger inkomen?
[..]
Wanneer ben je "iemand met vermogen"?
Concrete cijfers graag
Als er afwisselend op links en rechts geshopt moet worden voor een kamermeerderheid is 4 jaar wel verdomd lang.quote:Op vrijdag 20 februari 2026 20:07 schreef Tomatenboer het volgende:
Ik denk dat deze coalitie over rechts wel een meerderheid zou kunnen vinden wellicht.
Tyfusstreek idd.quote:Op vrijdag 20 februari 2026 15:04 schreef Cupfighter het volgende:
De lagere inkomens gaan er iets meer op achteruit dan de hogere inkomens
Fuck de VVD
Jetten 1 oprotten
Als je dan bejaardenverzorgende bent, ben je zelf ook officieel bejaard.quote:Op vrijdag 20 februari 2026 15:12 schreef Haags het volgende:
Lekker man. En doorwerken tot je 70/71. Genieten.
Dit is inmiddels antiek. Nee, gewoon een degelijke.quote:Op vrijdag 20 februari 2026 16:04 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
https://www.autoscout24.n(...)oosting_product=none
Voor 2950 euro heb je al een Lexus
waar is de 12000 euro arbeidskorting van D66 geblevenquote:
Zo gaat het al jaren onder de VVD omdat ze pertinent weigeren ook maar enige bijdrage vanuit het grote bedrijfsleven of grote vermogens te vragen.quote:
gut echt waar >?/quote:Op zaterdag 21 februari 2026 15:27 schreef Tomatenboer het volgende:
Daarom is de VVD er niet voor de hardwerkende Nederlander. Nooit geweest ook.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |