abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 23 februari 2026 @ 20:13:43 #51
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_220188369
quote:
Leuk voor de bühne. Het plebs blij en weer gerust gesteld.
pi_220189015
quote:
1s.gif Op zondag 22 februari 2026 23:29 schreef Lospedrosa het volgende:
Kent iedereen de “mentale inzinking” nog van Mell Gibson in 2012 - 2014.
Hij sprak over elite kindermisbruik Joden e.d.
nou ja.
Dit ging er aan vooraf. In dit interview heeft hij dingen gezegd waar men niet van gediend was in Creepy Hollywood.

Bekijk deze YouTube-video
“People will forgive you for being wrong, but they will never forgive you for being right ”
― Thomas Sowell
pi_220189238
quote:
0s.gif Op maandag 23 februari 2026 19:11 schreef polderturk het volgende:
[ x ]
Ja logisch toch, alsof de cia niet op de hoogte was.
Vakman pur sang
pi_220193345
Wat we al dachten:
twitter


En hier een zelfmoord poging:
twitter
I am not omniscient, but I know a lot.
- Goethe, “Faust”
  dinsdag 24 februari 2026 @ 16:14:08 #56
11091 SEMTEX
Mevr. Hoe-die-nie
pi_220193440
quote:
0s.gif Op maandag 23 februari 2026 19:11 schreef polderturk het volgende:
[ x ]
Sjezus, wat een hoop spelfouten :o
Kierkegaard: Life Can Only Be Understood Backwards, But It Must Be Lived Forwards
pi_220193863
twitter


Epstein: Democrats party animal & fixer
Iemand die haat heeft tegen Elon Musk gunt succesvolle Afrikanen het licht niet in de ogen en is een racist bigot.
  Moderator dinsdag 24 februari 2026 @ 17:42:43 #58
192657 crew  xpompompomx
^(;,;)^
pi_220193951
quote:
1s.gif Op dinsdag 24 februari 2026 16:01 schreef capricia het volgende:
Wat we al dachten:
[ x ]

En hier een zelfmoord poging:
[ x ]
Afgelopen voorjaar waren er toch ook al duizenden fbi-agenten bezig geweest om referenties naar Trump te schrappen? Dat deden ze niet zomaar natuurijk.
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
pi_220194342
Bekijk deze YouTube-video

:o

Misbruik van een 13-jarige door Trump
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
pi_220195172
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 februari 2026 18:55 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Bekijk deze YouTube-video

:o

Misbruik van een 13-jarige door Trump
Hep op joetjoep gestaan?
Vakman pur sang
pi_220195245
quote:
1s.gif Op dinsdag 24 februari 2026 20:24 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]
Hep op joetjoep gestaan?
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
“People will forgive you for being wrong, but they will never forgive you for being right ”
― Thomas Sowell
pi_220195257
quote:
1s.gif Op dinsdag 24 februari 2026 20:24 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]
Hep op joetjoep gestaan?
Hep in ondervragingen van de FBI gestaan die het slachtoffer geloofwaardig noemen.
Verslagen die Pam Bondi vervolgens niet toevoegde aan de vrijgelaten Epstein files.
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
pi_220195342
Release de andere 98%. Laat de maatschappij maar imploderen. Tijd voor iets nieuws? :X
pi_220196964
quote:
1s.gif Op dinsdag 24 februari 2026 20:46 schreef Since2003 het volgende:
Release de andere 98%. Laat de maatschappij maar imploderen. Tijd voor iets nieuws? :X
Maar dan zijn al de zwartgelakten die nu in hun broek schijten dat ze mogelijk de volgende zijn niet meer chanteerbaar te doen wat ze moeten doen. Zoiets?
“People will forgive you for being wrong, but they will never forgive you for being right ”
― Thomas Sowell
pi_220196972
quote:
0s.gif Op woensdag 25 februari 2026 08:29 schreef Monomeism het volgende:

[..]
Maar dan zijn al de zwartgelakten die nu in hun broek schijten dat ze mogelijk de volgende zijn niet meer chanteerbaar te doen wat ze moeten doen. Zoiets?
Hangt er helemaal vanaf wie ze chanteert.
pi_220197105
quote:
0s.gif Op woensdag 25 februari 2026 08:33 schreef Since2003 het volgende:

[..]
Hangt er helemaal vanaf wie ze chanteert.
Inderdaad. Het is maar speculatie hè.
Maar de meest nuttigen die blijven dus zwartgelakt.
En degenen die voor de bus worden gegooid dienen als afschrikwekkend voorbeeld voor de zwart gelakten. “Als je niet ……… dan”
“People will forgive you for being wrong, but they will never forgive you for being right ”
― Thomas Sowell
  woensdag 25 februari 2026 @ 16:53:18 #67
485927 DrTokkie
Lubricated Mirror
pi_220200107
Onderstaand bericht heb op fok gestaan:

quote:
81s.gif Op woensdag 25 februari 2026 15:42 schreef Starhopper het volgende:
Heel verrassend dat de Trump files zijn achtergehouden :')
Ja, bij Stephen Hawking zijn ze er ook niet zo moeilijk mee.

Bekijk deze YouTube-video

En ja Stephen Hawking kon daadwerkelijk seks hebben, met een spuitje in zijn piemol gaat ie omhoog staan, dat is normaal bij A.L.S. patienten, echter is het wel zo dat de verbinding tussen piemol en hersenen dus wel goed is, maar het moge duidelijk zijn dat het eerder zo is dat Stephen Hawking geen verzet kon bieden als het op lichamelijke situatie beoordeeld zou moeten worden.

Stephen Hawking kon alleen maar de situatie ondergaan zo als die voor Stephen was geregeld. Bewegen kon die niet, hopelijk waren het volwassen vrouwen.

quote:
Een mogelijke behandeling bestaat uit het inspuiten van medicijnen die de doorbloeding in de penis verbeteren. Het ingespoten medicijn maakt de bloedvaten wijder en verslapt de spieren in het zwellichaam van de penis. Hierdoor stroomt er meer bloed in het zwellichaam en kan een erectie ontstaan. De injectie werkt vrijwel meteen en is na vijftien minuten maximaal.

Voordat u uzelf thuis kunt injecteren, leert een ervaren verpleegkundige of verpleegkundig specialist u de techniek aan. Deze bepaalt ook de hoeveelheid medicijnen waarmee u start. U moet zich precies aan de aanwijzingen houden. De dosering wordt enkel volgens voorschrift opgehoogd en bij een foutieve of niet werkzame injectie dient er niet nogmaals geïnjecteerd te worden om problemen te voorkomen.
https://www.catharinaziek(...)-impotentie-uro-043/

Stephen Hawking kon zonder computer toch geen nee zeggen, en lichamelijk geen weerstand biedern, dus zelfs al zou Stephen Hawking NEE, NEE, NEE hebben gezegt met zijn spraakcomputer interface dan zou dat niet hebben gewerkt.

Ik zou bijna denken dat Stephen Hawking eerst het idee had dat hij verkracht zou worden door 2 vrouwen, wat niet uit te sluiten valt. Maar het ziet er wel gearrangeerd uit.

Laat de familie van Stephen Hawking maar er over oordelen.
Everytime You Installed Microsoft Windows Subsystem for Linux, Jesus Christ Killed a Puppy
Ter nagedachtenis voor overleden Debian Linux Ontwikkelaars: https://tinet.nl
  woensdag 25 februari 2026 @ 16:57:22 #68
485927 DrTokkie
Lubricated Mirror
pi_220200135
Binnenkort worden video's verwacht waarin Bill Gates toch uitlegd dat hij seks had met 2 russische hoertjes omdat 1tje zei dat ze kernfysicus was, het gesprek heeft Bill Gates al in een interview gedaan.


quote:
Bill Gates geeft affaires met twee Russische vrouwen toe, biedt excuses aan voor contact met Jeffrey Epstein: ’Ik heb niets illegaals gedaan’
Tijdens een interne bijeenkomst van de Gates Foundation heeft Bill Gates openlijk gesproken over zijn contacten met de veroordeelde zedendelinquent Jeffrey Epstein. Volgens een opname die in het bezit is van The Wall Street Journal, zou hij ook hebben toegegeven dat hij tijdens zijn huwelijk met Melinda Gates twee affaires met Russische vrouwen heeft gehad.
12:25 uur | vandaag
|
update 13:03

quote:
Hij vloog mee in Epsteins privéjet en bracht tijd met hem door in Duitsland, Frankrijk, New York en Washington. ,,Maar ik ben nooit blijven overnachten", verklaarde Gates.
Vandaag gaat het om vrijgegeven publicatie door Telegraaf op Woensdag de 25e Februari.
https://www.telegraaf.nl/(...)?recommender=Proteus

Op Youtube zijn er wel video's maar nog niet helemaal compleet, zie het telegraaf artikel. De volgende stap is natuurlijk klopt het dat hij zijn ex vrouw drogeerde met Adderal en diende hij Melinda stiekum antibioatica toe?

Introductie: Melinda de ex van Bill G legt uit dat ze nu niet meer medeverantwoordelijk is wat er gebeurde bij Epstein, dit is een introductie video waarin je kan zien dat Melinda French een aandoening lijkt te hebben die verklaard te worden door het gebruik van amfetamines. Dit kan schokkend zijn. Mocht het wat anders zijn, ze heeft wel iets opgelopen. En het lange gesprek komt bij de volgende video.

Het is beter dat je dit misschien niet ziet
Bekijk deze YouTube-video

En dan de vraag over dit topic of Epstein een pedo was? Melinda French legt uit in heel duidelijke taal wat ze heeft meegemaakt en wat die kinderen hebben doorstaan, en dat Melinda French toendertijd Melinda Gates niet de enige was.
Bekijk deze YouTube-video

Mijn antwoord is, vertrouw op Melinda French/Gates, ze heeft 8 miljard dollar op de bank, en ze hoeft niet meer bang te zijn weggedrogeerd te worden met wat voor producten dan ook.

Aanvullend, er zijn nu sinds kort videobeelden waarop Melinda nogal 'sletterig' gedrag vertoont, maar het is wel duidelijk dat ze lijkt te zijn gedrogeerd, toch heb ik reden dat Jeffrey dit liet doen, en dat Bill Gates dit 'prima' vond.

En dan nog Bill die zichzelf mag verdedigen hier:
Bekijk deze YouTube-video

Bij Bill wil ik wel aangeven dat hij een hele nare ziekte heeft en zich soms inderdaad niet kan herinneren wat er is gebeurd. Bill kan er op dit moment niks aan doen dat hij zich dingen anders herinnerd.

Bill Gates heeft dringend medische zorg nodig voor hij zichzelf of anderen nog meer pijn doet.
Everytime You Installed Microsoft Windows Subsystem for Linux, Jesus Christ Killed a Puppy
Ter nagedachtenis voor overleden Debian Linux Ontwikkelaars: https://tinet.nl
pi_220200522
Irriteert me trouwens behoorlijk wat dat Europeanen de VS kopieren bij het verkeerde uitspreken van zijn naam. Het is EpstEIn en niet EpstIEn. Dat Amerikanen dat niet kunnen uitspreken is al dom, wij moeten beter weten.
  FrontpagER /Mod / Grootste Vredestichter donderdag 26 februari 2026 @ 12:04:57 #70
485843 crew  Jippie
pi_220205595
Veegslotje, tot zo!
  FrontpagER /Mod / Grootste Vredestichter donderdag 26 februari 2026 @ 12:51:39 #71
485843 crew  Jippie
pi_220205963
Geknipt, geveegd en genote.

Bij sommige posts twijfelde ik of het off-policy is dit herkennen jullie door <Knip-navraag> of andere opmerkingen.

Als je denk dat iets Fake-news is, is dat het waarschijnlijk ook.

Graag on-topic blijven, en wegblijven van alles wat op antisemitisme lijkt. Er zal nog veel meer walgelijke en absurde informatie naar buiten komen, en randdebielen zullen daar gebruik van maken om de nodige haat als Epstein-nieuws op social media te posten.


Vooruit, we gaan weer verder!
pi_220206169
quote:
0s.gif Op woensdag 25 februari 2026 16:57 schreef DrTokkie het volgende:
Binnenkort worden video's verwacht waarin Bill Gates toch uitlegd dat hij seks had met 2 russische hoertjes omdat 1tje zei dat ze kernfysicus was, het gesprek heeft Bill Gates al in een interview gedaan.
[..]
[..]
Vandaag gaat het om vrijgegeven publicatie door Telegraaf op Woensdag de 25e Februari.
https://www.telegraaf.nl/(...)?recommender=Proteus

Op Youtube zijn er wel video's maar nog niet helemaal compleet, zie het telegraaf artikel. De volgende stap is natuurlijk klopt het dat hij zijn ex vrouw drogeerde met Adderal en diende hij Melinda stiekum antibioatica toe?

Introductie: Melinda de ex van Bill G legt uit dat ze nu niet meer medeverantwoordelijk is wat er gebeurde bij Epstein, dit is een introductie video waarin je kan zien dat Melinda French een aandoening lijkt te hebben die verklaard te worden door het gebruik van amfetamines. Dit kan schokkend zijn. Mocht het wat anders zijn, ze heeft wel iets opgelopen. En het lange gesprek komt bij de volgende video.

Het is beter dat je dit misschien niet ziet
Bekijk deze YouTube-video

En dan de vraag over dit topic of Epstein een pedo was? Melinda French legt uit in heel duidelijke taal wat ze heeft meegemaakt en wat die kinderen hebben doorstaan, en dat Melinda French toendertijd Melinda Gates niet de enige was.
Bekijk deze YouTube-video

Mijn antwoord is, vertrouw op Melinda French/Gates, ze heeft 8 miljard dollar op de bank, en ze hoeft niet meer bang te zijn weggedrogeerd te worden met wat voor producten dan ook.

Aanvullend, er zijn nu sinds kort videobeelden waarop Melinda nogal 'sletterig' gedrag vertoont, maar het is wel duidelijk dat ze lijkt te zijn gedrogeerd, toch heb ik reden dat Jeffrey dit liet doen, en dat Bill Gates dit 'prima' vond.

En dan nog Bill die zichzelf mag verdedigen hier:
Bekijk deze YouTube-video

Bij Bill wil ik wel aangeven dat hij een hele nare ziekte heeft en zich soms inderdaad niet kan herinneren wat er is gebeurd. Bill kan er op dit moment niks aan doen dat hij zich dingen anders herinnerd.

Bill Gates heeft dringend medische zorg nodig voor hij zichzelf of anderen nog meer pijn doet.
Wat voor aandoening zou ze moeten hebben gehad door het gebruik van amfetamines?
pi_220206198
quote:
1s.gif Op dinsdag 24 februari 2026 16:01 schreef capricia het volgende:
Wat we al dachten:
[ x ]

quote:
Ik ben benieuwd wat onze lokale Trump fanboy hier weer van te zeggen heeft.
pi_220206211
We zouden eigenlijk in de OP een lijstje moeten bijhouden wie er allemaal opgestapt of serieus in de problemen gekomen is door de Epstein files.

Hier weer eentje:
quote:
Topman World Economic Forum stapt op na ophef om banden met Epstein

Borge Brende, de president van het World Economic Forum (WEF), stapt op. Zijn aftreden komt nadat het forum enkele weken geleden een onafhankelijk onderzoek instelde naar zijn banden met zedendelinquent Jeffrey Epstein.
https://www.ad.nl/buitenl(...)et-epstein~a703ea71/
I am not omniscient, but I know a lot.
- Goethe, “Faust”
pi_220206216
quote:
0s.gif Op woensdag 25 februari 2026 16:57 schreef DrTokkie het volgende:
Binnenkort worden video's verwacht waarin Bill Gates toch uitlegd dat hij seks had met 2 russische hoertjes omdat 1tje zei dat ze kernfysicus was, het gesprek heeft Bill Gates al in een interview gedaan.
[..]
[..]
Vandaag gaat het om vrijgegeven publicatie door Telegraaf op Woensdag de 25e Februari.
https://www.telegraaf.nl/(...)?recommender=Proteus

Op Youtube zijn er wel video's maar nog niet helemaal compleet, zie het telegraaf artikel. De volgende stap is natuurlijk klopt het dat hij zijn ex vrouw drogeerde met Adderal en diende hij Melinda stiekum antibioatica toe?

Introductie: Melinda de ex van Bill G legt uit dat ze nu niet meer medeverantwoordelijk is wat er gebeurde bij Epstein, dit is een introductie video waarin je kan zien dat Melinda French een aandoening lijkt te hebben die verklaard te worden door het gebruik van amfetamines. Dit kan schokkend zijn. Mocht het wat anders zijn, ze heeft wel iets opgelopen. En het lange gesprek komt bij de volgende video.

Het is beter dat je dit misschien niet ziet
Bekijk deze YouTube-video

En dan de vraag over dit topic of Epstein een pedo was? Melinda French legt uit in heel duidelijke taal wat ze heeft meegemaakt en wat die kinderen hebben doorstaan, en dat Melinda French toendertijd Melinda Gates niet de enige was.
Bekijk deze YouTube-video

Mijn antwoord is, vertrouw op Melinda French/Gates, ze heeft 8 miljard dollar op de bank, en ze hoeft niet meer bang te zijn weggedrogeerd te worden met wat voor producten dan ook.

Aanvullend, er zijn nu sinds kort videobeelden waarop Melinda nogal 'sletterig' gedrag vertoont, maar het is wel duidelijk dat ze lijkt te zijn gedrogeerd, toch heb ik reden dat Jeffrey dit liet doen, en dat Bill Gates dit 'prima' vond.

En dan nog Bill die zichzelf mag verdedigen hier:
Bekijk deze YouTube-video

Bij Bill wil ik wel aangeven dat hij een hele nare ziekte heeft en zich soms inderdaad niet kan herinneren wat er is gebeurd. Bill kan er op dit moment niks aan doen dat hij zich dingen anders herinnerd.

Bill Gates heeft dringend medische zorg nodig voor hij zichzelf of anderen nog meer pijn doet.
Waarom een copy & paste van je eerdere post?
DrTokkie in NWS / Epstein files: Is Trump een kinderverkrachter? #5
Zo boeiend is het niet. _O-
...hier om je mars te breken.
pi_220206254
twitter
pi_220206619
quote:
1s.gif Op dinsdag 24 februari 2026 20:24 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]
Hep op joetjoep gestaan?
Hep op CNN gestaan:

Bekijk deze YouTube-video
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
  donderdag 26 februari 2026 @ 15:13:30 #78
485927 DrTokkie
Lubricated Mirror
pi_220206761
quote:
1s.gif Op donderdag 26 februari 2026 13:42 schreef EvilSkittle het volgende:

[..]
Waarom een copy & paste van je eerdere post?
DrTokkie in NWS / Epstein files: Is Trump een kinderverkrachter? #5
Zo boeiend is het niet. _O-
Het was afwachten tot dat Bill Gates het eerlijk toe zou geven. Waarvan Bill nu inmiddels de helft heeft toegegeven. Er zijn dus nieuwe bronnen die er zijn.

Geschiedenis wordt toch eeuwigdurend herkauwd. Zou net zo goed kunnen publiceren hoe liefdevol Bill is met zijn stichting hier.

Wat veranderd is, is dat Bill Gates het steeds moeilijker lijkt te hebben om te kunnen liegen. Dat wordt een Freudian Slip genoemd.

Tsja seks met hoertjes in de positie van iemand zoald Bill Gates is niet illegaal, daarin heeft Bill Gates gelijk.

In Amerikaanse staten lijkt het te verschillen per staat of prostitutie mag, waar ze wel over eens lijken te zijn is dat zolang het gefilmd wordt het onder 'normale' porno valt en dan is het legaal in de USA.

Er zijn voldoende video's waar de opname apparatuur van Jeffrey Epstein in beeld is, dus Bill kan inderdaad in alle staten van de USA claimen dat zijn avonturen netjes op video staan en dat het daarom in de categorie Porno staat.

Verder is het uiteraard zo dat je alles wat ik post dus blijkbaar doorzoekt. Ik wens je veel zoekplezier.
Everytime You Installed Microsoft Windows Subsystem for Linux, Jesus Christ Killed a Puppy
Ter nagedachtenis voor overleden Debian Linux Ontwikkelaars: https://tinet.nl
  donderdag 26 februari 2026 @ 15:14:56 #79
485927 DrTokkie
Lubricated Mirror
pi_220206791
quote:
0s.gif Op donderdag 26 februari 2026 13:50 schreef polderturk het volgende:
[ x ]
Op verzoek van Adolf H in die tijd hebben ze al hun onderkomens verlaten en zijn ze verhuisd naar de USA.
Everytime You Installed Microsoft Windows Subsystem for Linux, Jesus Christ Killed a Puppy
Ter nagedachtenis voor overleden Debian Linux Ontwikkelaars: https://tinet.nl
pi_220206863
quote:
0s.gif Op donderdag 26 februari 2026 15:13 schreef DrTokkie het volgende:

[..]

Verder is het uiteraard zo dat je alles wat ik post dus blijkbaar doorzoekt. Ik wens je veel zoekplezier.
Nee, ik had je eerdere post gelezen dus de tekst kwam me bekend voor. Vooral de zin dat er een video zou zijn waarop Melinda zich sletterig gedraagt deed een belletje rinkelen. Wees blij dat iemand je posts leest en onthoudt.
...hier om je mars te breken.
  donderdag 26 februari 2026 @ 15:22:28 #81
485927 DrTokkie
Lubricated Mirror
pi_220206974
quote:
1s.gif Op donderdag 26 februari 2026 15:18 schreef EvilSkittle het volgende:

[..]
Nee, ik had je eerdere post gelezen dus de tekst kwam me bekend voor. Vooral de zin dat er een video zou zijn waarop Melinda zich sletterig gedraagt deed een belletje rinkelen. Wees blij dat iemand je posts leest en onthoudt.
Op Youtube is Melinda French best populair, ze ziet er nu uit als iemand die dagelijks de catwalk doet op een podium, met tientallen fotograven paparazi in de buurt, dus voor Melinda is het misschien beter dat ze deze beslissing heeft genomen. Dat ze onder invloed lijkt te zijn, daarvoor is een echte arts nodig om dat te beoordelen.

Melinda lijkt zoveel gelukkiger nu ze vrij is van Bill, ze had sinds 2019 nodig om de scheiding rond te maken.
Everytime You Installed Microsoft Windows Subsystem for Linux, Jesus Christ Killed a Puppy
Ter nagedachtenis voor overleden Debian Linux Ontwikkelaars: https://tinet.nl
pi_220207599
Bill en Hillary Clinton geven momenteel een verklaring af over Epstein.
https://www.nu.nl/buitenl(...)ump-ondervragen.html
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
pi_220208368
Hillary Clinton: 'Heb Epstein nooit ontmoet'

In haar verklaring zegt Clinton dat ze, zoals ze eerder onder ede heeft gezegd, geen idee had van de criminele activiteiten van Epstein en zijn partner Ghislaine Maxwell. "Ik kan me niet herinneren dat ik hem ooit heb ontmoet. Ik heb nooit met zijn vliegtuig gevlogen en ben nooit op zijn eiland of in zijn huizen of kantoren geweest. Daar heb ik niets aan toe te voegen."

Clinton zegt net als "ieder fatsoenlijk mens" geschokt te zijn over zijn misdaden. Ze noemt het onbegrijpelijk dat Epstein er in 2008 zo makkelijk mee is weggekomen.

Zoals de Clintons al eerder hebben gezegd, benadrukt ook Hillary in haar verklaring dat de commissie zich op de verkeerde mensen focust. "U heeft geen moeite gedaan om de mensen op te roepen die het meeste voorkomen in de documenten (over Epstein, red)." Ze beschuldigt hen ervan de Republikeinse Partij te beschermen.

Clinton zegt dat ze alleen is opgeroepen om "de aandacht af te leiden van Trumps acties en die te verdoezelen". "Als u de waarheid wil achterhalen, zou u Trump onder ede moeten vragen naar de tienduizenden keren dat hij in de documenten voorkomt."
pi_220209809
quote:
2s.gif Op donderdag 26 februari 2026 12:51 schreef Jippie het volgende:
Als je denk dat iets Fake-news is, is dat het waarschijnlijk ook.
En ik al die tijd maar denken dat je dat aan de factcheckers en de experts moet overlaten. Thanx voor de reminder! :)
pi_220209921
POLL
POLL
POLL
Zonder het woord van God is er alleen duisternis.
Als je niet kan relativeren, heb je weinig aan kennis.
pi_220211688
quote:
0s.gif Op donderdag 26 februari 2026 23:16 schreef Viesdik het volgende:
[poll=9697]
[poll=9698]
[poll=9699]
“Aangezien voor “complot”?”
Wat bedoel je daar precies mee?
Complot=onzinverhaal?
Of wat het daadwerkelijk betekend namelijk: een geheime samenwerking om te misleiden.
Complot is niet het synoniem van “onzin-verhaal”
Ik kan die vragen in de poll dus niet beantwoorden omdat ik niet weet wat jij precies bedoeld met de term complot.
“People will forgive you for being wrong, but they will never forgive you for being right ”
― Thomas Sowell
pi_220211989
quote:
1s.gif Op vrijdag 27 februari 2026 12:17 schreef Monomeism het volgende:

[..]
“Aangezien voor “complot”?”
Wat bedoel je daar precies mee?
Complot=onzinverhaal?
Of wat het daadwerkelijk betekend namelijk: een geheime samenwerking om te misleiden.
Complot is niet het synoniem van “onzin-verhaal”
Ik kan die vragen in de poll dus niet beantwoorden omdat ik niet weet wat jij precies bedoeld met de term complot.
Als je tijdens corona sprak over dubieuze underground pedonetwerken werd je in je gezicht uitgelachen.
Zonder het woord van God is er alleen duisternis.
Als je niet kan relativeren, heb je weinig aan kennis.
pi_220212158
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 februari 2026 13:34 schreef Viesdik het volgende:

[..]
Als je tijdens corona sprak over dubieuze underground pedonetwerken werd je in je gezicht uitgelachen.
Dat is niet wat mijn vraag was.
Wat is precies een complot volgens jou?
Dat is mijn vraag.
“People will forgive you for being wrong, but they will never forgive you for being right ”
― Thomas Sowell
pi_220212580
quote:
1s.gif Op vrijdag 27 februari 2026 13:57 schreef Monomeism het volgende:

[..]
Dat is niet wat mijn vraag was.
Wat is precies een complot volgens jou?
Dat is mijn vraag.
Dat er dubieuze pedonetwerken zijn..
En dat ook in NL satanistisch ritueel kindermisbruik voorkomt in NL. Maar iets is paar waar als je er niet meer aan kan ontkomen

[ Bericht 1% gewijzigd door Viesdik op 27-02-2026 17:21:05 ]
Zonder het woord van God is er alleen duisternis.
Als je niet kan relativeren, heb je weinig aan kennis.
pi_220212867
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 februari 2026 15:31 schreef Viesdik het volgende:

[..]
Dat er dubieuze pedonetwerken zijn..
En dat ook in NL statistisch kinderritueel voorkomt in NL. Maar iets is paar waar als je er niet meer aan kan ontkomen
Eens.
Toch was dat niet mijn punt, maar laat maar zitten.
Ik bedoelde verduidelijking om je poll te kunnen doen. Maar dat gaat zo dus niet.
Iemand zegt bijvoorbeeld:
“Ik geloof niet in complotten”
Maar dat is een totaal absurde stelling.
En als men stelt: “Ik geloof niet in complottheorieën” dan is dat een veralgemening en wegkijken van alle theorieën.

“Complot theorie” of “Complot”.
Het is een groot verschil.
“People will forgive you for being wrong, but they will never forgive you for being right ”
― Thomas Sowell
  Moderator vrijdag 27 februari 2026 @ 17:01:51 #91
192657 crew  xpompompomx
^(;,;)^
pi_220212937
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 februari 2026 15:31 schreef Viesdik het volgende:

[..]
Dat er dubieuze pedonetwerken zijn..
En dat ook in NL statistisch kinderritueel voorkomt in NL. Maar iets is paar waar als je er niet meer aan kan ontkomen
Ik wist wel dat ze bij het CBS niet te vertrouwen zijn!
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
pi_220213008
quote:
1s.gif Op vrijdag 27 februari 2026 16:43 schreef Monomeism het volgende:

[..]
Eens.
Toch was dat niet mijn punt, maar laat maar zitten.
Ik bedoelde verduidelijking om je poll te kunnen doen. Maar dat gaat zo dus niet.
Iemand zegt bijvoorbeeld:
“Ik geloof niet in complotten”
Maar dat is een totaal absurde stelling.
En als men stelt: “Ik geloof niet in complottheorieën” dan is dat een veralgemening en wegkijken van alle theorieën.

“Complot theorie” of “Complot”.
Het is een groot verschil.
Ik bedoel complottheorieën
Zonder het woord van God is er alleen duisternis.
Als je niet kan relativeren, heb je weinig aan kennis.
pi_220213011
quote:
11s.gif Op vrijdag 27 februari 2026 17:01 schreef xpompompomx het volgende:

[..]
Ik wist wel dat ze bij het CBS niet te vertrouwen zijn!
Tekst aangepast
Zonder het woord van God is er alleen duisternis.
Als je niet kan relativeren, heb je weinig aan kennis.
pi_220213018
quote:
11s.gif Op vrijdag 27 februari 2026 17:01 schreef xpompompomx het volgende:

[..]
Ik wist wel dat ze bij het CBS niet te vertrouwen zijn!
Het is toch niet normaalverdeling! :(
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
  vrijdag 27 februari 2026 @ 17:32:58 #95
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_220213067
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 februari 2026 13:34 schreef Viesdik het volgende:

[..]
Als je tijdens corona sprak over dubieuze underground pedonetwerken werd je in je gezicht uitgelachen.
Veel van dezelfde fokkers zijn opmerkelijk genoeg heel stil, nu blijkt dat veel van hun eigen politieke idolen druk bezig waren met minderjarigen.

Bizar hè?
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
pi_220213868
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 februari 2026 17:32 schreef Perrin het volgende:

[..]
Veel van dezelfde fokkers zijn opmerkelijk genoeg heel stil, nu blijkt dat veel van hun eigen politieke idolen druk bezig waren met minderjarigen.

Bizar hè?
Nee.. Omdat het merendeel van de mensen gewoon kansloze wezens zijn die te lui zijn om zelf na te denken en bang zijn om een impopulaire mening te verkondigen.
Een bekende uitspraak die ik in 2020 gemaakt heb: "gezond verstand is geen zegen maar een last, omdat je te maken krijgt met een meerderheid aan mensen die dat niet hebben". Het is daarnaast ook knap lastig om niet te veranderen terwijl je omgeving wel verandert. Dat jr door je beste vrienden en familie voor rotte vis wordt uitgemaakt.
Dan moet je wel van speciaal hout gemaakt zijn. Een rol die ik nooit heb geambieerd maar mij blijkbaar is toegedaan aan datgene wat ik ervaar als de essentieel.

Mensen zijn volledig gehypnotiseerd en gehersenspoeld door angst en schuldgevoelens. En dat is gewoon een manier om iemand te herprogrammeren.

[ Bericht 0% gewijzigd door Viesdik op 27-02-2026 20:30:11 ]
Zonder het woord van God is er alleen duisternis.
Als je niet kan relativeren, heb je weinig aan kennis.
  Moderator vrijdag 27 februari 2026 @ 20:17:13 #97
8781 crew  Frutsel
pi_220214322
Eerste clinton foto's geopenbaard

Zonder het woord van God is er alleen duisternis.
Als je niet kan relativeren, heb je weinig aan kennis.
  Moderator vrijdag 27 februari 2026 @ 20:23:27 #99
192657 crew  xpompompomx
^(;,;)^
pi_220214370
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 februari 2026 20:17 schreef Frutsel het volgende:
[ x ]
Ik geloof zowel Comer als Clinton voor geen ene meter in deze. Clinton wil vooral zijn eigen straatje schoonvegen en Comer het straatje van Trump.
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
pi_220214428
Zonder het woord van God is er alleen duisternis.
Als je niet kan relativeren, heb je weinig aan kennis.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')