Samen Windowen?quote:
Bereiken we niet hele hoge level van windowlicking?quote:
Level 69?quote:Op woensdag 18 februari 2026 22:16 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Bereiken we niet hele hoge level van windowlicking?
Ik werd ooit in een pretpark gestoken door een insect. Dus maar even naar de EHBO voor wat zalf of zo. Moest ik ook eerst een formulier invullen met de vraag wie mijn naaste familie was. Bij navraag mocht ik dat vakje overslaanquote:Op woensdag 18 februari 2026 20:57 schreef Arizona het volgende:
Ik moest een vragenlijst invullen voor het ziekenhuis en ze vroegen oa of ik gereanimeerd wil worden en of ik een wilsverklaring heb.
Wat maakt Pop Os de moeite waard?quote:Op woensdag 18 februari 2026 21:52 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]![]()
Vandaag Pop Os op mijn 8 jaar oude laptop gezet met een nvidia 1060 kaart
Wat fijn.quote:Op donderdag 19 februari 2026 04:12 schreef Roger_Epiales het volgende:
[ afbeelding ]
Ok mensen, we mogen weer!
Hoera. Ik had alleen liever wat beter geslapen vannacht. Ik werd echt van elk geluidje wakker voo m’n gevoel. En het waait hier weer lekker hard dus er zijn veel geluiden.quote:Op donderdag 19 februari 2026 04:12 schreef Roger_Epiales het volgende:
[ afbeelding ]
Ok mensen, we mogen weer!
quote:Op donderdag 19 februari 2026 00:40 schreef H_T het volgende:
[..]
Ik werd ooit in een pretpark gestoken door een insect. Dus maar even naar de EHBO voor wat zalf of zo. Moest ik ook eerst een formulier invullen met de vraag wie mijn naaste familie was. Bij navraag mocht ik dat vakje overslaan
O wat vervelend. En als je dan getriggerd bent, dan blijft dat ook telkens zo hèquote:Op donderdag 19 februari 2026 06:38 schreef Yesse het volgende:
[..]
Hoera. Ik had alleen liever wat beter geslapen vannacht. Ik werd echt van elk geluidje wakker voo m’n gevoel. En het waait hier weer lekker hard dus er zijn veel geluiden.
Ja ik geef de schuld aan het moederschapquote:Op donderdag 19 februari 2026 08:21 schreef Arizona het volgende:
[..]
O wat vervelend. En als je dan getriggerd bent, dan blijft dat ook telkens zo hè
Rip portemonnee.quote:Op donderdag 19 februari 2026 09:09 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
Goedemorgen
Vandaag motor betalen
Het is wel een flinke hap jaquote:
rip bankrekening.quote:Op donderdag 19 februari 2026 09:09 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
Goedemorgen
Vandaag motor betalen
quote:
quote:Op donderdag 19 februari 2026 09:10 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Het is wel een flinke hap ja
Is het vandaag al ja?quote:Op donderdag 19 februari 2026 09:16 schreef ESF1Gamer het volgende:
Vandaag vrij genomen om het laatste winterspelen te kijken.
Morgen nog shorttrack en dan zijn de Nederlanders klaar.quote:Op donderdag 19 februari 2026 09:17 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Is het vandaag al ja?
Dan heeft Nederland het echt niet slecht gedaan.quote:Op donderdag 19 februari 2026 09:20 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Morgen nog shorttrack en dan zijn de Nederlanders klaar.
Rip oude sokquote:Op donderdag 19 februari 2026 09:09 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
Goedemorgen
Vandaag motor betalen
Flinke sok welquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |