Daar moeten eerst nog heftiger dingen gebeuren voor hij het zelf inziet denk ik.quote:Op donderdag 12 februari 2026 20:13 schreef Seeburg54 het volgende:
Dit soort jongens, het is kansloos. Hij ziet zelf het probleem niet, dan ben je snel klaar.
Sommige zien het nooit in. Ik heb in mijn omgeving zo'n figuur. Die is diep gegaan, maar vroeg of laat gaan ze weer de fout in.quote:Op donderdag 12 februari 2026 20:20 schreef Ole het volgende:
[..]
Daar moeten eerst nog heftiger dingen gebeuren voor hij het zelf inziet denk ik.
Ik ken er meerdere helaas. Verslaving is vaak heel moeilijk te overwinnen. Ook als mensen heel gemotiveerd zijn.quote:Op donderdag 12 februari 2026 20:40 schreef Seeburg54 het volgende:
[..]
Sommige zien het nooit in. Ik heb in mijn omgeving zo'n figuur. Die is diep gegaan, maar vroeg of laat gaan ze weer de fout in.
Hij verliest ook veel met die bitcoin-verslaving.quote:Op dinsdag 10 februari 2026 20:32 schreef Solotovski het volgende:
[..]
Ff de scherpe randjes van de pep of meth eraf met een doppie G, niks mis mee
Lekker boeie toch, hij harkt toch wel genoeg binnen met OF? Poepoe wat heeft ie het zwaar zeg nou nou
Ik heb wel eens een documentaire gezien over fentanyl. Die man was 2 benen kwijtgeraakt door die drugs, en hij gebruikte het nog steeds.quote:Op donderdag 12 februari 2026 20:40 schreef Seeburg54 het volgende:
[..]
Sommige zien het nooit in. Ik heb in mijn omgeving zo'n figuur. Die is diep gegaan, maar vroeg of laat gaan ze weer de fout in.
Je kan het wel inzien, maar dan nog is verslaving zo sterk dat het wilskracht kan overwinnen, vooral die zooi waar hij aan zit met polygebruik (alcohol, crack, gewone coke, gokken). Dat is helaas bijna kansloos en als je dan ook nog zo'n niet al te krachtig karakter lijkt te hebben helemaal.quote:Op donderdag 12 februari 2026 20:40 schreef Seeburg54 het volgende:
[..]
Sommige zien het nooit in. Ik heb in mijn omgeving zo'n figuur. Die is diep gegaan, maar vroeg of laat gaan ze weer de fout in.
En dan daarbij is er de mogelijkheid dat hij nog psychische problemen heeft. Diagnose naast de verslavingquote:Op vrijdag 13 februari 2026 17:01 schreef nostra het volgende:
[..]
Je kan het wel inzien, maar dan nog is verslaving zo sterk dat het wilskracht kan overwinnen, vooral die zooi waar hij aan zit met polygebruik (alcohol, crack, gewone coke, gokken). Dat is helaas bijna kansloos en als je dan ook nog zo'n niet al te krachtig karakter lijkt te hebben helemaal.
Het afkicken van fentanyl is heel moeilijk en pijnlijk. Misschien heeft hij de hoop opgegevenquote:Op vrijdag 13 februari 2026 16:17 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Ik heb wel eens een documentaire gezien over fentanyl. die man was 2 benen kwijtgeraakt door die drugs, en hij gebruikte het nog steeds.
Ja, dubbele diagnose is eerder regel dan uitzondering. En daaraan werken zonder je go-to coping 'vriend' weer extra zwaar. Maar goed, het kan uiteindelijk wel, het is alleen niet een simpele kwestie van gewoon 'niet meer drinken/snuiven/whatever'.quote:Op vrijdag 13 februari 2026 17:31 schreef Ole het volgende:
[..]
En dan daarbij is er de mogelijkheid dat hij nog psychische problemen heeft. Diagnose naast de verslaving
Er wordt door sommigen veel te makkelijk over gedacht. Makkelijk oordelen ook als zij het probleem niet hebben.quote:Op vrijdag 13 februari 2026 17:37 schreef nostra het volgende:
[..]
Ja, dubbele diagnose is eerder regel dan uitzondering. En daaraan werken zonder je go-to coping 'vriend' weer extra zwaar. Maar goed, het kan uiteindelijk wel, het is alleen niet een simpele kwestie van gewoon 'niet meer drinken/snuiven/whatever'.
quote:"Er wordt veel gezegd en geschreven naar aanleiding van de trailer, en dat begrijp ik ook", schrijft de 35-jarige Doedens. "Ik heb op dit moment geen behoefte om op iedereen inhoudelijk te reageren." Volgens de acteur laat de documentaire zijn echte leven zien zoals het op dat moment was. "Met mooie momenten, met fouten en met dingen waar ik nog middenin zit."
Volgens Doedens geeft de documentaire zelf een breder en minder heftig beeld. Ook laat hij weten dat het goed met hem gaat. "Ik ben oké. Ik zit heus niet in een hoekje met een spuit in m'n arm."
Ik denk niet dat hij in Bitcoin zit, eerder in hype coins met rugpulls.quote:Op vrijdag 13 februari 2026 16:11 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Hij verliest ook veel met die bitcoin-verslaving.
Verschrikkelijk om een man met zoveel talenten zo te zien afglijden.quote:Op maandag 16 februari 2026 10:40 schreef proud_mami het volgende:
Docu gekeken, zonder stemgeluid vanaf aflevering 2 helaas. Probleem is bekend bij Prime. Maar goed … helaas is er een jongen in denial te zien, bagatelliseert alles en houdt een masker op. Aan de andere kant ene kant wel begrijpelijk want alles wat hij wel/niet doet/zegt etc wordt gelijk uitgemeten in de media.
Hij is gewoon verslaafd aan drugs en crypto en zit erg met zichzelf in de knoop, heel triest om te zien en ik hoop dat hij uiteindelijk écht hulp accepteert en met zichzelf aan de slag gaat. Want dat gun ik hem wel.
ja maar ook de ontkenning continue. Hij zit nog lang niet op zijn dieptepunt (vanwege het feit dat hij nog een huis en semi inkomen heeft) en weigert dus te erkennen dat hij een probleem heeft. Morgen, echt morgen begint hij en morgen, echt morgen komt het geldschip binnenvarenquote:Op dinsdag 17 februari 2026 06:58 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Verschrikkelijk om een man met zoveel talenten zo te zien afglijden.
Ik vond het een hele goede documentaire, je voelde gewoon zijn eenzaamheid.
Het helpt in Ferry zijn geval ook niet mee denk ik dat hij er regelmatig als een junk nu uitziet. Toen hij net begon was het echt geen lelijke man.quote:Op dinsdag 17 februari 2026 11:19 schreef DrDentz het volgende:
Dat OnlyFans is toch ook een deal met de duivel. In het begin heb je lekker veel geld blijkbaar maar dat loopt steeds meer af, en je bent gewoon een mannelijk hoertje zonder enig zelfrespect. Smerig wereldje waarin je nooit iets structureels kunt opbouwen.
Dat illustreerde dat ranzige appje wat hij insprak aan het begin van de serie. Want alleen zo trek (huh-huh) je elke keer dezelfde subscribers naar je kanaal.quote:Op dinsdag 17 februari 2026 11:19 schreef DrDentz het volgende:
Dat OnlyFans is toch ook een deal met de duivel. In het begin heb je lekker veel geld blijkbaar maar dat loopt steeds meer af, en je bent gewoon een mannelijk hoertje zonder enig zelfrespect. Smerig wereldje waarin je nooit iets structureels kunt opbouwen.
Dan zien ze tenminste zijn junkie hoofd niet.quote:Op dinsdag 17 februari 2026 11:57 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Dat illustreerde dat ranzige appje wat hij insprak aan het begin van de serie. Want alleen zo trek (huh-huh) je elke keer dezelfde subscribers naar je kanaal.
ja maar wel met een hardnekkig maskertje op. "Nee hoor, alles gaat prima. Niet zo raar doen, ik ben niet verslaafd".quote:Op dinsdag 17 februari 2026 12:17 schreef Ole het volgende:
Ik zie een heel eenzaam verdrietig klein jongetje.
Hij weet het wel, maar kan die confrontatie met zichzelf (nog) niet aan. Zit in ontkenningquote:Op dinsdag 17 februari 2026 13:22 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
ja maar wel met een hardnekkig maskertje op. "Nee hoor, alles gaat prima. Niet zo raar doen, ik ben niet verslaafd".
Oneens.quote:Op dinsdag 17 februari 2026 11:19 schreef DrDentz het volgende:
Dat OnlyFans is toch ook een deal met de duivel. In het begin heb je lekker veel geld blijkbaar maar dat loopt steeds meer af, en je bent gewoon een mannelijk hoertje zonder enig zelfrespect. Smerig wereldje waarin je nooit iets structureels kunt opbouwen.
Volgens mij zei hij dat de hypotheek elke maand betaald moest worden dus hij kocht dat huis niet in 1x, maar blijkbaar gaat een bank wel mee in structurele inkomsten uit OnlyFans..quote:Op dinsdag 17 februari 2026 13:54 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
Oneens.
Maar daarnaast maakt het structureel opbouwen ook niet per se wat uit. Als je gewoon normaal leeft en ziek veel geld binnenharkt in het begin kan je daar prima de rest van je leven van leven. Maar dan moet je wel normaal doen en niet zo extreem extravagant leven, drugs gebruiken, en/of gokken,. Ferry kocht ook gewoon in één keer een (best duur) huis. Nou, dat scheelt al een hele hoop in je leef.
En met veel geld heb je ook nog eens mogelijkheden om wat extra op te bouwen (en dan niet via crypto of gokken) omdat het mogelijkheden biedt ergens aan te beginnen.
Hij had het er idd over dat 'de hypotheek' wel betaald moest blijven worden.quote:Op dinsdag 17 februari 2026 14:24 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Volgens mij zei hij dat de hypotheek elke maand betaald moest worden dus hij kocht dat huis niet in 1x, maar blijkbaar gaat een bank wel mee in structurele inkomsten uit OnlyFans..
Ahh, ik heb de docu nog niet gezien maar kon me dit herinneren uit een interview van een paar jaar terug. Dan heb ik dat toentertijd verkeerd begrepen.quote:Op dinsdag 17 februari 2026 14:24 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Volgens mij zei hij dat de hypotheek elke maand betaald moest worden dus hij kocht dat huis niet in 1x, maar blijkbaar gaat een bank wel mee in structurele inkomsten uit OnlyFans..
Hij woont ook nog in een redelijk moderne bovenwoning in hartje Amsterdam, kan niet goedkoop zijn.quote:Op dinsdag 17 februari 2026 15:10 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
Ahh, ik heb de docu nog niet gezien maar kon me dit herinneren uit een interview van een paar jaar terug. Dan heb ik dat toentertijd verkeerd begrepen.
Beetje jammer wel dan inderdaad. Je kan ook minder duur gaan wonen van je OF-inkomsten. Mijn keuze zou altijd gevallen zijn, bij zulke bedragen, om een huis te kopen dat ik in één keer kan afbetalen.
Ik vond de TV ook wel opvallend haha. Had daar nog foto van gemaakt:quote:Op dinsdag 17 februari 2026 14:46 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Hij had het er idd over dat 'de hypotheek' wel betaald moest blijven worden.
Je zag hem trouwens ook regelmatig een broodje eten in een lunchzaak. Zijn huis is ook een beetje een lege shell, hij maakt zijn bed niet op, er staan weinig spullen, het is niet echt een thuis.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zo lijkt het nog mee te vallen. Nu is er echt niks mis mee als iemand nog een oude kleine TV heeft staan maar had dat niet meteen verwacht ofzo in zo'n duur huisje.
Your beauty never ever scared me.
Ik vond het hypocriet.quote:Op dinsdag 17 februari 2026 15:23 schreef nostra het volgende:
LOL die rage tegen z'n moeder met haar k**sigaret met een peuk in zijn klauwen.
Nogal ja.quote:
En al helemaal als dat reden is dat je je moeder niet meer ziet.quote:
Ik vermoed ook niet dat dat de reden is, maar het is wel een beter verhaal om te vertellen dan het echte.quote:Op dinsdag 17 februari 2026 15:25 schreef Ama het volgende:
[..]
En al helemaal als dat reden is dat je je moeder niet meer ziet.Als hij nou zelf zo lekker bezig is had hij nog iets te zeggen.
Dat is ook wel weer zo.quote:Op dinsdag 17 februari 2026 15:25 schreef nostra het volgende:
[..]
Ik vermoed ook niet dat dat de reden is, maar het is wel een beter verhaal om te vertellen dan het echte.
Dit kon ik mij inderdaad nog wel herinneren. Ik vind dat altijd zulke domme keuzes als je ineens veel geld binnenharkt. Ga gewoon een beetje opzij wonen,quote:Op dinsdag 17 februari 2026 15:19 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Hij woont ook nog in een redelijk moderne bovenwoning in hartje Amsterdam, kan niet goedkoop zijn.
quote:Op dinsdag 17 februari 2026 15:21 schreef Ama het volgende:
[..]
Ik vond de TV ook wel opvallend haha. Had daar nog foto van gemaakt:Misschien heeft hij die ook al moeten verkopen om aan geld te komen. Hij had tenslotte ook zijn auto verkocht om zijn OnlyFans content manager te betalen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zo lijkt het nog mee te vallen. Nu is er echt niks mis mee als iemand nog een oude kleine TV heeft staan maar had dat niet meteen verwacht ofzo in zo'n duur huisje.Kierkegaard: Life Can Only Be Understood Backwards, But It Must Be Lived Forwards
The hypocrisy....quote:Op dinsdag 17 februari 2026 15:23 schreef nostra het volgende:
LOL die rage tegen z'n moeder met haar k**sigaret met een peuk in zijn klauwen.
Dat was eerlijk gezegd wel wat ik dacht.quote:Op dinsdag 17 februari 2026 15:28 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Misschien heeft hij die ook al moeten verkopen om aan geld te komen. Hij had tenslotte ook zijn auto verkocht om zijn OnlyFans content manager te betalen.
49 cent voor de eerste week, kan je dan weer opzeggen.quote:Op dinsdag 17 februari 2026 15:29 schreef ChipsZak. het volgende:
Topic geeft me wel zin om een maandje Prime te betalen,.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |