En papa kan natuurlijk niet op dochter letten terwijl zij kookt. Alleen DBM ziet het als er wat mis is.quote:Op zondag 8 februari 2026 16:14 schreef Miepje77 het volgende:
Zo, want ja je moet natuurlijk nu elke seconde naast je kind zitten. En dan kun je zeker niet koken.
Heb een goede vriend op de eerste hulp/hap werken en die baalt altijd van dit soort mensen. Je moet het altijd serieus nemen maar ze zorgen er ook voor dat je sceptisch word. Dus dat ze al snel denken "heb je er weer 1" en dat er dan wel echt iets is... ook als er een aantekening komt zullen ze het serieus bekijken.quote:Op zondag 8 februari 2026 16:22 schreef Dandelions het volgende:
Dbm:
Waar je maar "zin" in hebt, uren in het zh zitten voor buikpijn.
Snap dat het vervelend is, maar is het ziekenhuis dan gelijk nodig?
Zou je uiteindelijk niet een soort aantekening in het dossier krijgen dat je voor elk klein ding in het zh zit en een "overbezorgde ouder" bent?
Straks is er écht wat en wordt je toch niet meer serieus genomen?
Of zou dbm zo onzeker zijn dat ze overal een arts voor nodig heeft?
Wij hebben vorige week veel in het zh gezeten, was blij als we weer naar huis konden.
Ook op de seh gezeten, ben je gewoon 3uur kwijt met een kind met hoge koorts die alleen maar naar huis wilde.
We hadden geen keus. Maar had liever gewacht tot we gewoon naar een kinderarts konden.
Dat denk ik ook niet. Ik denk dat Michelle er nu pas achterkomt hoeveel werk en verantwoordelijkheid erbij komt kijken. En zij is nu de enige die eindverantwoordelijk is.quote:Op zondag 8 februari 2026 15:58 schreef JaNeeDan het volgende:
[..]
Totdat Iris zelf in zo’n situatie terecht komt. Dan hoor ik haar graag weer. De andere twee zullen echt niet zomaar opgestapt zijn.
Ja maar verder gaan met 2 compagnons waar je een relatie mee had is ook geen optie.quote:Op zondag 8 februari 2026 16:38 schreef Cyan het volgende:
[..]
Dat denk ik ook niet. Ik denk dat Michelle er nu pas achterkomt hoeveel werk en verantwoordelijkheid erbij komt kijken. En zij is nu de enige die eindverantwoordelijk is.
“T meisje” moest vast bloedprikken en op spoed is er vast geen tijd voor narcose oid. (En voor het meisje is zo’n elma pleister vast niet genoeg)quote:Op zondag 8 februari 2026 16:42 schreef Mallorcameisje het volgende:
Mijn hemel, de blije mama kan beter de paniek mama heten. Zelfs haar kat staat ‘in paniek’ bij de voordeur als één van haar kinderen binnen huilt 😳 En ze staat als een leeuw voor haar kind en roept NEE STOP!(?) Sjonge, jij gaat toch naar de spoed? Hoe moeten ze dan onderzoeken doen, alles meteen onder narcose of met lachgas? Wauw, zij is raar😐
Ik denk alleen een vingerprikje op de ontstekingswaarden te bepalen.quote:Op zondag 8 februari 2026 16:50 schreef IlseMarije het volgende:
[..]
“T meisje” moest vast bloedprikken en op spoed is er vast geen tijd voor narcose oid. (En voor het meisje is zo’n elma pleister vast niet genoeg)
Ooo jaaa dan moet ze minimaal onder narcose 🤭quote:Op zondag 8 februari 2026 16:54 schreef Miepje77 het volgende:
[..]
Ik denk alleen een vingerprikje op de ontstekingswaarden te bepalen.
Ik denk dat de paniekmama enorm overdrijft om te komen waar zij wil.quote:Op zondag 8 februari 2026 16:53 schreef Miepje77 het volgende:
Ik snap ook niet hoe DBM zo makkelijk bij de HAP en uiteindelijk zelfs bij SEH komt. Ik heb aantal jaren terug echt moeten praten als brugman. En dan nog was het met moeite de HAP en daar bijna weggestuurd. Bleek mn kind uiteindelijk 3 breuken in de voet te hebben. En zij komt er blijkbaar zo binnen elke keer.
Dion is 1 dag p/w vrij dus kan Sanneke die dag werken. Nog 2 dagen erbij waarop kind naar de opvang gaat. Dus 2 dagen opvang p/w. Dat gaat haar echt geen 1000 p/m kosten. Haar girl math is vooral een excuus om op de bank te blijven plakken.quote:Op zondag 8 februari 2026 16:08 schreef Missinglink24 het volgende:
[..]
Jullie snappen het allemaal niet.
De fictieve 1000 euro kinderopvangkosten die ze uitspaart door niet te werken komen er nog bij. Girl math snap je?
Hier ook altijd nog net niet moeten smeken om langs te komen.. maar uiteindelijk ontdekt dat als je de "juiste" dingen zegt je sneller mag komen.. dus als je zegt dat ze doodziek zijn en extreme pijn... lekker groot maken zoals dbm altijd doetquote:Op zondag 8 februari 2026 16:53 schreef Miepje77 het volgende:
Ik snap ook niet hoe DBM zo makkelijk bij de HAP en uiteindelijk zelfs bij SEH komt. Ik heb aantal jaren terug echt moeten praten als brugman. En dan nog was het met moeite de HAP en daar bijna weggestuurd. Bleek mn kind uiteindelijk 3 breuken in de voet te hebben. En zij komt er blijkbaar zo binnen elke keer.
Naar een slecht toneelstuk.quote:Op zondag 8 februari 2026 17:01 schreef papierentas het volgende:
Die Flipje, heel flink hoor dat hij met zijn papa boodschappen heeft gedaan. Echt, waar kijken we naar!?
Bizar toch... kind is 8... mijn jongste ook... kan me dingen die ik bij haar zie met haar oudste gewoon totaal niet rijmen met zijn leeftijdquote:Op zondag 8 februari 2026 17:01 schreef papierentas het volgende:
Die Flipje, heel flink hoor dat hij met zijn papa boodschappen heeft gedaan. Echt, waar kijken we naar!?
En het gaat om een kind he dan kun je sneller komen. Een kind met f*cking veel buikpijn heeft direct hulp nodig.quote:Op zondag 8 februari 2026 17:02 schreef DeEnigeEchteLouca het volgende:
[..]
Hier ook altijd nog net niet moeten smeken om langs te komen.. maar uiteindelijk ontdekt dat als je de "juiste" dingen zegt je sneller mag komen.. dus als je zegt dat ze doodziek zijn en extreme pijn... lekker groot maken zoals dbm altijd doet
Nou dat, en ik vind het ook echt prima dat ze eerst uitvragen.quote:Op zondag 8 februari 2026 17:02 schreef DeEnigeEchteLouca het volgende:
[..]
Hier ook altijd nog net niet moeten smeken om langs te komen.. maar uiteindelijk ontdekt dat als je de "juiste" dingen zegt je sneller mag komen.. dus als je zegt dat ze doodziek zijn en extreme pijn... lekker groot maken zoals dbm altijd doet
T is een bijzonder kind he, dat is iequote:Op zondag 8 februari 2026 17:07 schreef DeEnigeEchteLouca het volgende:
[..]
Bizar toch... kind is 8... mijn jongste ook... kan me dingen die ik bij haar zie met haar oudste gewoon totaal niet rijmen met zijn leeftijd
Heel Nederland heeft griep, buikpijn en overgeven.quote:Op zondag 8 februari 2026 17:09 schreef IlseMarije het volgende:
[..]
En het gaat om een kind he dan kun je sneller komen. Een kind met f*cking veel buikpijn heeft direct hulp nodig.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |