quote:Wereldwijd zijn miljoenen van ons op zoek naar ware liefde. Maar hoe en waar vind je nu de liefde van je leven? Voor een nieuw programma opent BNN speciaal een restaurant waar singles op eerste date gaan. Het ‘First Dates’ restaurant. De kandidaten die meedoen zijn jong, oud, hetero, homo en uit alle lagen van de bevolking. Met slechts één doel stappen ze naar binnen: de liefde van hun leven vinden
First Dates is elke doordeweekse dag te zien op NPO 3 om 19.30 uur.
Maar wel alleen in een band onder haar ogen. Toen was de make-up op.quote:
Ik kreeg een veeg uit de pan ,haha pan, dat het een panseksueel isquote:
quote:
Ze is wat gepoederd nu geloof ik.quote:Op maandag 26 januari 2026 19:46 schreef Felagund het volgende:
[..]
Maar wel alleen in een band onder haar ogen. Toen was de make-up op.
Niet met HalperNL naar pattaya gaan of je grijpt een keer flink misquote:Op maandag 26 januari 2026 19:46 schreef Gibson88 het volgende:
[..]
Ik kreeg een veeg uit de pan ,haha pan, dat het een panseksueel is
[..]
Idd, of Break-out!quote:Op maandag 26 januari 2026 19:46 schreef Pisces29 het volgende:
Geel meisje schreeuwt de Tina van vroeger
Ik vind ze allebei best knapquote:Op maandag 26 januari 2026 19:47 schreef Coco het volgende:
Die Mats is toch totaal anders dan Renee?
quote:Op maandag 26 januari 2026 19:47 schreef RipCity het volgende:
[..]
Niet met HalperNL naar pattaya gaan of je grijpt een keer flink mis
Yayquote:
En zij had op Harry Styles ofzo gehooptquote:Op maandag 26 januari 2026 19:49 schreef Pisces29 het volgende:
Die oudere man is beledigd dat hij geen knappere vrouw heeft gekregen
Die rood pittig?quote:Op maandag 26 januari 2026 19:50 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
En zij had op Harry Styles ofzo gehoopt
Ze zei aan het begin iets van dat ze jongensachtig/jonger zocht. En dat hij wel wat ouder was toen ze hem zag ofzo.quote:
Nee joh! Ook een panseksueelquote:Op maandag 26 januari 2026 19:46 schreef Gibson88 het volgende:
[..]
Ik kreeg een veeg uit de pan ,haha pan, dat het een panseksueel is
[..]
Oh ik dacht dat Harry Styles 30 was ofzo. Zij is 51.quote:Op maandag 26 januari 2026 19:51 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Ze zei aan het begin iets van dat ze jongensachtig/jonger zocht. En dat hij wel wat ouder was toen ze hem zag ofzo.
quote:Een grondstewardess (of grondsteward) is
het eerste aanspreekpunt voor passagiers op de luchthaven en verantwoordelijk voor een soepel verloop van het proces vóór de vlucht.
Belangrijkste taken
Inchecken: Controleren van reisdocumenten (paspoorten, visa) en het labelen van bagage [1, 2].
Boarding: Controleren van instapkaarten bij de gate en het begeleiden van passagiers naar het vliegtuig [3].
Informatievoorziening: Beantwoorden van vragen over vluchttijden, vertragingen en gate-wijzigingen [2, 4].
Speciale assistentie: Begeleiden van alleenreizende kinderen of passagiers met een beperking [3, 4].
Vereisten
Om als grondstewardess aan de slag te gaan, gelden meestal de volgende voorwaarden:
Opleiding: Minimaal een mbo-niveau 3 of 4 diploma (vaak in de richting van luchtvaartdienstverlening of toerisme) [5, 6].
Talen: Uitstekende beheersing van het Nederlands en Engels; een extra vreemde taal is een pré [5, 7].
Vaardigheden: Stressbestendigheid, gastvrijheid en goede communicatieve eigenschappen [1, 6].
Screening: Vanwege de veiligheid op de luchthaven moet je een Verklaring van Geen Bezwaar (VGB) kunnen overleggen na een antecedentenonderzoek door de AIVD [8].
Werkomstandigheden
Onregelmatigheid: Je werkt in wisseldiensten, inclusief vroege ochtenden, late avonden, weekenden en feestdagen [2, 7].
Locatie: Je bent voornamelijk werkzaam in de vertrekhal, achter de incheckbalie of bij de gates [4].
Ook tickets gekocht?quote:Op maandag 26 januari 2026 19:50 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
En zij had op Harry Styles ofzo gehoopt
Gewoon een halve gare mongool die sticker op je koffer plakt en vraagt of je powerbank in koffer hebt.Meer is 't niet.quote:
Minimaal mbo 3 om koffers in te checkenquote:
Het valt me het eigenlijk net pas op. Het is ni overigens wel duidelijk.quote:Op maandag 26 januari 2026 19:49 schreef Sapstengel het volgende:
Renée is wel een beetje druk aan het praten, maar gelukkig niet constant van die lgbt lingo en Engelse woorden als "slayyyy" tussendoor.
Haha ik niet, niet echt mijn soort muziek. En een redelijke concertagenda dit jaar dus geld is beetje op.quote:
Gewoon een baliemedewerker dus?quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |