Fijn hè zo'n stuurloos schipquote:Op donderdag 22 januari 2026 19:53 schreef Wantie het volgende:
[..]
Wij hebben geen megalomane mafklappers aan het roer van de EU
Zolang Poetin als hoogste autoriteit in rusland niet de moeite neemt om met Zelensky te ontmoeten en te praten zal er nooit vrede of iets wat er ook maar op lijkt komen.quote:
Heerlijk, rust en stabiliteit heerlijke welvaart veiligst gebied in de wereld. Mensen geven aan het gelukkigst hier te zin binnen de eu en diens invloedsfeerquote:
Je zou toch zeggen dat er ergens een tussenvorm mogelijk is tussen een stuurloos, wijfelend kippenhok en een maffe eindbaas.quote:
Ja dat is leuk in het vorige tijdperk waarin we rustig ons ding konden doen tijdens Pax Americana. Dat tijdperk is nu voorbij. Lekker in onze hangmat genieten is prettig, maar we moeten aan de bak. Veiligheid is niet meer vanzelfsprekend, er staan weer vijanden voor de poort.quote:Op vrijdag 23 januari 2026 08:51 schreef Korenfok het volgende:
[..]
Heerlijk, rust en stabiliteit heerlijke welvaart veiligst gebied in de wereld. Mensen geven aan het gelukkigst hier te zin binnen de eu en diens invloedsfeer
Ik kan je sarcasme wel waarderen.quote:Op vrijdag 23 januari 2026 08:51 schreef Korenfok het volgende:
[..]
Heerlijk, rust en stabiliteit heerlijke welvaart veiligst gebied in de wereld. Mensen geven aan het gelukkigst hier te zin binnen de eu en diens invloedsfeer
trumps visie is de enige juistequote:Op vrijdag 23 januari 2026 08:52 schreef Perrin het volgende:
[..]
Je zou toch zeggen dat er ergens een tussenvorm mogelijk is tussen een stuurloos, wijfelend kippenhok en een maffe eindbaas.
Ik denk in ieder geval dat Poetin banger voor Trump is dan voor ons.quote:Op vrijdag 23 januari 2026 09:13 schreef Satan_Guardian_Angel het volgende:
[..]
trump visie is de enige juiste
Nou ja dat laatste moet je Poetin dan wel meegeven!quote:Op vrijdag 23 januari 2026 08:19 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Je moet het draadje lezen. Wat het duidelijk maakt is dat de Kremlin-lijn dat de welvaart van Igor in de straat van gelijk niveau is als in West-Europa, gewoon klinkklare onzin is. Het is meer een kwestie van “iedereen even arm”.
Nee feiten. Zoek maar op.quote:Op vrijdag 23 januari 2026 08:58 schreef Since2003 het volgende:
[..]
Ik kan je sarcasme wel waarderen.
Dat is meer ondanks het EU moloch, veel landen zoals Duitsland, Nederland, Belgie hadden al lang vóór de EU al haar wortels geschoten om rijk en gelukkig te worden.quote:Op vrijdag 23 januari 2026 08:51 schreef Korenfok het volgende:
[..]
Heerlijk, rust en stabiliteit heerlijke welvaart veiligst gebied in de wereld. Mensen geven aan het gelukkigst hier te zin binnen de eu en diens invloedsfeer
Dat klopt. Hier staat de deur open. In China niet.quote:Op vrijdag 23 januari 2026 09:55 schreef Korenfok het volgende:
[..]
Nee feiten. Zoek maar op.
Er is een reden dat mensen massaal hierheen vluchten ipv naar heil holes als rusland, witrusland etc.
Ik leef in een heel fijn land en heel fijne unie.
Voor de eu, was er elke 25 jaar oorlog binnen de eu zone. En dat had altijd direct effect op alle buurlanden. Een gezamelijke unie creert gezamelijke belangen.quote:Op vrijdag 23 januari 2026 10:04 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Dat is meer ondanks het EU moloch, veel landen zoals Duitsland, Nederland, Belgie hadden al lang vóór de EU al haar wortels geschoten om rijk en gelukkig te worden.
Er willen meeer chinezen in het westen wonen dan westerlingen in China....quote:Op vrijdag 23 januari 2026 10:04 schreef Since2003 het volgende:
[..]
Dat klopt. Hier staat de deur open. In China niet.
Dat is heel wat anders.quote:Op vrijdag 23 januari 2026 10:07 schreef Korenfok het volgende:
[..]
Voor de eu, was er elke 25 jaar oorlog binnen de eu zone. En dat had altijd direct effect op alle buurlanden. Een gezamelijke unie creert gezamelijke belangen.
Toen de provinvies nog zelfstandige naties waren was er ook constant oorlog tussen de handelssteden. Pas toen dit geunificeerd werd en vrij handel en vrij toegang van personen en goederen kwam er vrede.
Voorbeelden zijn oneindig.
Invasie? Leuke kremlin perspectief. Een invasie waar je 10 jaar lang je best voro moet doen om bij te mogen komen? Waar je zelf via democratische weg bij moet aankloppen. waar 28 landen onafhankelijk goedkeuring voor geven.quote:Op vrijdag 23 januari 2026 10:09 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Dat is heel wat anders.
De EU (centraal en west europa) was allang voor de EU een geciviliseerde continent met rijkdom, welvaart, cultuur. Of eigenlijk gewoon: de Renesaince.
Dat hebben wij niet te danken aan de EU. Dat in de basis niks anders is dan invasieve mogendheid dat gezond weefsel verdringt.
Ok.quote:Op vrijdag 23 januari 2026 10:13 schreef Korenfok het volgende:
[..]
Invasie? Leuke kremlin perspectief. Een invasie waar je 10 jaar lang je best voro moet doen om bij te mogen komen? Waar je zelf via democratische weg bij moet aankloppen. waar 28 landen onafhankelijk goedkeuring voor geven.
Luister Kremlinfan, Rusland is een gefaalde staat waar geen volk onderdeel van wil zijn. accepteer het gewoon de EU is superieur in vergelijking met het Kremlinm
Welke visie heb je het over.quote:Op vrijdag 23 januari 2026 09:13 schreef Satan_Guardian_Angel het volgende:
[..]
trumps visie is de enige juiste
Nee, je hebt geen clou.quote:Op vrijdag 23 januari 2026 10:04 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Dat is meer ondanks het EU moloch, veel landen zoals Duitsland, Nederland, Belgie hadden al lang vóór de EU al haar wortels geschoten om rijk en gelukkig te worden.
Ja, dat je de doelpalen liet staan was teveel gevraagd.quote:Op vrijdag 23 januari 2026 10:09 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Dat is heel wat anders.
De EU (centraal en west europa) was allang voor de EU een geciviliseerde continent met rijkdom, welvaart, cultuur. Of eigenlijk gewoon: de Renesaince.
Dat hebben wij niet te danken aan de EU. Dat in de basis niks anders is dan invasieve mogendheid dat gezond weefsel verdringt.
Hahahaha. Denk dat maar. De gezondheidszorg is daar beter, goedkoper en de levensstandaard is daar ook beter. Het is er ook veiliger op straat.quote:Op vrijdag 23 januari 2026 10:08 schreef Korenfok het volgende:
[..]
Er willen meeer chinezen in het westen wonen dan westerlingen in China....
Dus wederom hier hebben mensen het beter.
Mensen stemmen met hun voetenquote:Op vrijdag 23 januari 2026 10:08 schreef Korenfok het volgende:
[..]
Er willen meeer chinezen in het westen wonen dan westerlingen in China....
Dus wederom hier hebben mensen het beter.
natiestaten boven globalistische waanbeeldenquote:Op vrijdag 23 januari 2026 10:16 schreef ExTec het volgende:
[..]
Welke visie heb je het over.
Hard iets roepen en dan weer TACO?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |