quote:Op woensdag 21 januari 2026 10:35 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Fietsen als het kan, anders met de fiets aan de hand lopen.
Ik ga persoonlijk niet fietsen op plekken waar letterlijk ijs ligt. Ik kan daar op zo'n moment ook amper lopen zonder mijn enkels te breken.quote:Op woensdag 21 januari 2026 12:17 schreef Nattekat het volgende:
Gewoon fietsen. Kan altijd. Gewoon vooruit denken met het feit dat dat voorwiel bij het minste geringste onder je vandaan kan springen in het achterhoofd.
Dat is wel een terechte uitzondering, maar daar is geen optie voor in de pollquote:Op woensdag 21 januari 2026 12:18 schreef Ama het volgende:
[..]
Ik ga persoonlijk niet fietsen op plekken waar letterlijk ijs ligt. Ik kan daar op zo'n moment ook amper lopen zonder mijn enkels te breken.
Oei. Lig je daar met je voorwiel in je achterhoofd ...quote:Op woensdag 21 januari 2026 12:17 schreef Nattekat het volgende:
Gewoon fietsen. Kan altijd. Gewoon vooruit denken met het feit dat dat voorwiel bij het minste geringste onder je vandaan kan springen in het achterhoofd.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |