Dat is vast omdat ze linksom schaatsen!quote:Op maandag 26 januari 2026 23:55 schreef TLC het volgende:
De NOS die doet alsof de Olympische Winterspelen alleen maar schaatsen is
Of erger. Schijnt een groep Chinesen te zijn die nog veel ergere content maakt (ik wil geen details noemen), het filmt en op Youtube zet. En blijkbaar kijken mensen daar naar. De makers en de kijkers, ik kan daar echt met mijn hoofd niet bij en word er verdrietig van.quote:Op vrijdag 30 januari 2026 14:42 schreef Seeburg54 het volgende:
Van die nieuwsberichten dat een of ander hoerenjong een kat heeft verzopen in een verzwaarde zak.![]()
Dat soort mensen mogen door een kwaadaardige bacterie langzaam worden opgevreten.
Walgelijke teringmensen. Wat bezielt je dan. Opruimen dat soort gasten.quote:Op vrijdag 30 januari 2026 14:50 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Of erger. Schijnt een groep Chinesen te zijn die nog veel ergere content maakt (ik wil geen details noemen), het filmt en op Youtube zet. En blijkbaar kijken mensen daar naar. De makers en de kijkers, ik kan daar echt met mijn hoofd niet bij en word er verdrietig van.
Dat kost weer knaken aan vertalen en dat ga je merken in de prijsquote:Op zaterdag 31 januari 2026 04:22 schreef Eightyone het volgende:
Interessante boeken die niet in het Nederlands te vinden zijn.
Ik snap de Engelse taal heus wel, en toch leest het in je moedertaal allemaal net wat lekkerder weg.
Ik denk nu vooral bij Ranking The Stars, 'wie vond het een goed idee om deze groep mensen bij elkaar te zetten?' Nog los van het tot op het bot afgekloven programma op zich. Zonde van de zendtijd.quote:Op maandag 2 februari 2026 19:56 schreef TLC het volgende:
Hoe komen de programmamakers van het rtl4 programma The Floor aan de kandidaten ? Die mensen zijn echt telkens zo dom als het achterkant van een varken, sorry trouwens dat ik hiermee varkens beledig
npo dus niet meer luisterenquote:Op woensdag 4 februari 2026 07:02 schreef Eightyone het volgende:
Het door de NPO opdringen van NPO Luister, waardoor steeds meer van hun programma's niet meer op algemene podcast-apps als Pocket Casts staan.
Een wachtrij maken waarin bijvoorbeeld Spraakmakers (NPO) gecombineerd wordt met podcasts van buiten de NPO, is dus veel lastiger geworden. Spraakmakers kan je alleen op NPO Luister nog in de wachtrij zetten, gecombineerd met andere NPO-programma's.
Ik wilde het net zeggen. Ik schrok me helemaal dood joh, ik sliep nogquote:
Nou die telefoon gaat voortaan ergens anders liggen en ik haal een gewone wekker die me door laat slapen.quote:Op woensdag 4 februari 2026 08:19 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
Ik wilde het net zeggen. Ik schrok me helemaal dood joh, ik sliep nog. Mijn mobiel ligt altijd redelijk dichtbij mijn hoofd (volgens mij erg ongezond, maar het is nou eenmaal zo) en plots ging er toch zo’n geluid en tril af. Bijna een hartaanval, joh.
Wel goed om te weten dat het werkt,.
Ik ook,quote:Op woensdag 4 februari 2026 09:38 schreef drakin het volgende:
[..]
Nou die telefoon gaat voortaan ergens anders liggen en ik haal een gewone wekker die me door laat slapen.
Ik dacht help brand ik moet mijn slaapkamerraam dicht doen ofzo
Aan mensen die zeggen "Ik irriteer me aan..."quote:Op woensdag 4 februari 2026 12:16 schreef drakin het volgende:
Mensen die boos worden omdat ik me eraan irriteer(ergens anders) en meteen me zuurpruim noemen. Ik hoop dat ze zo met 100 de A7 oprijden
Daar erger ik me al helemaal aan!quote:Op woensdag 4 februari 2026 12:24 schreef Zorro het volgende:
[..]
Aan mensen die zeggen "Ik irriteer me aan..."
Je kon je hier een aantal maanden geleden voor opgeven, misschien een tip om het in de gaten te houden?quote:Op maandag 2 februari 2026 19:56 schreef TLC het volgende:
Hoe komen de programmamakers van het rtl4 programma The Floor aan de kandidaten ? Die mensen zijn echt telkens zo dom als het achterkant van een varken, sorry trouwens dat ik hiermee varkens beledig
Enshittificationquote:Op woensdag 4 februari 2026 07:02 schreef Eightyone het volgende:
Het door de NPO opdringen van NPO Luister, waardoor steeds meer van hun programma's niet meer op algemene podcast-apps als Pocket Casts staan.
Een wachtrij maken waarin bijvoorbeeld Spraakmakers (NPO) gecombineerd wordt met podcasts van buiten de NPO, is dus veel lastiger geworden. Spraakmakers kan je alleen op NPO Luister nog in de wachtrij zetten, gecombineerd met andere NPO-programma's.
En dan vooral dat soort dat gaat zitten klagen op een uitgestorven forum. Er is zoveel moois te doen en te zien in de wereld, je kan mensen helpen, iets betekenen.. En dan gaan ze hun tijd daaraan verdoen.quote:
Ik rust mijn koffer.quote:Op vrijdag 6 februari 2026 15:18 schreef Näsenbar het volgende:
[..]
En dan vooral dat soort dat gaat zitten klagen op een uitgestorven forum. Er is zoveel moois te doen en te zien in de wereld, je kan mensen helpen, iets betekenen.. En dan gaan ze hun tijd daaraan verdoen.
Precies. Gewoon alleen thuis laten die kinderen.quote:Op zaterdag 7 februari 2026 15:21 schreef Pisces29 het volgende:
Moeders die kleine peuters en kleuters meenemen naar de wasstraat.Niemand kan z’n auto prettig stofzuigen of reinigen door kleine stuiterballen die rondlopen, terwijl de ruimte al beperkt is. Maar ja, moeders kan wel even aan de slag dus dat telt toch?
Egoīsme ten top.
Wat een onzinnig excuus.quote:Op zaterdag 7 februari 2026 15:42 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Precies. Gewoon alleen thuis laten die kinderen.
Precies. Gewoon geen kinderen krijgen, dan heb jij deze problemen niet meer.quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |