Grappig dat je ook spieritueel bent!quote:
Die vertrekken alleen uit wassenaar en larenquote:Op woensdag 21 januari 2026 19:44 schreef Pisces29 het volgende:
Sinds wanneer zijn er jongerenreizen naar Singapore? Of ben ik heel onwetend. Dacht dat ze niet verder dan Lloret en Kreta gingen.
Vogelquote:Op woensdag 21 januari 2026 19:46 schreef Felagund het volgende:
Als welk dier willen jullie terugkomen?
Een speciaal soort nog?quote:
Adelaar of iets dat echt vrij is en goed kan leven.quote:
Dan is het wel heel treurig gesteld in zuid-holland.quote:Op woensdag 21 januari 2026 19:52 schreef Pisces29 het volgende:
Is dit meisje met permanent nu die miss Zuid-Holland
Ja kan iemand zeggen wie het dan wel is?quote:Op woensdag 21 januari 2026 19:53 schreef RipCity het volgende:
[..]
Dan is het wel heel treurig gesteld in zuid-holland.
Volgens mij ging dat bericht over iemand van gisteren?quote:Op woensdag 21 januari 2026 19:52 schreef Pisces29 het volgende:
Is dit meisje met permanent nu die miss Zuid-Holland
Ik zie het idd.quote:Op woensdag 21 januari 2026 19:54 schreef Felagund het volgende:
[..]
Volgens mij ging dat bericht over iemand van gisteren?
Hier kun je ze controleren:
https://missnederland.nl/provincies/zuid-holland/
Ik ben niet echt een drinker, maar soms vergeet ik dat mijn glas leeg is, misschien heeft hij hetzelfde?quote:Op woensdag 21 januari 2026 19:57 schreef Dutch_view het volgende:
Die linker haai is echt een zuiper![]()
Met nog één druppel in het glas, nog ff proberen dat eruit te halen
Denk bij hem vooral de zenuwenquote:Op woensdag 21 januari 2026 19:58 schreef Felagund het volgende:
[..]
Ik ben niet echt een drinker, maar soms vergeet ik dat mijn glas leeg is, misschien heeft hij hetzelfde?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |