quote:Op vrijdag 30 januari 2026 18:17 schreef Ceviche het volgende:
[..]Ja misschien de meid wel waarvan de baby is. Ik zie het weer helemaal voor me. Hij wilde chauffeur worden maar was gewoon een ambulance broeder in die scene. Hij stapte ook helemaal niet aan de chauffeur kant in de Ambu bij die locatie scene.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Allemaal cabaretteketet!
En allemaal komen ze uit Meerdijk natuurlijkquote:Op vrijdag 30 januari 2026 13:29 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Ook mooi hoe al die mensen in maar een paar straten wonen. Ik weet dat Meerdijk klein moet zijn, maar er zitten wel heel veel mensen met schulden in die paar straten
[ afbeelding ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 2 februari 2026 21:23 schreef Bpalma het volgende:
Dat laatste zou me niks verbazen, blijft een soapSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.14.gif RaymanNL vindt dit leuk
Ja, ik kijk ook de Classics op videoland. Dorothea is heel erg leukquote:Op vrijdag 30 januari 2026 13:43 schreef Redbullkid het volgende:
[..]
Wij zijn nu net op het punt dat Dorothea en Jeff samen iets krijgen.
Dorothea is echt 1 van de tofste personages ooit voor mij.
Heel vermakelijk en grappig.
Maar ze waren ook met z'n drieën, toch? En Bing stapt voor in en zit dan ineens achterin bij die vrouw?quote:Op vrijdag 30 januari 2026 21:29 schreef freaky40 het volgende:
[..]
Ja misschien de meid wel waarvan de baby is. Ik zie het weer helemaal voor me. Hij wilde chauffeur worden maar was gewoon een ambulance broeder in die scene. Hij stapte ook helemaal niet aan de chauffeur kant in de Ambu bij die locatie scene.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wel opvallend uiterlijk verschil voor twee-eiige tweeling inderdaad! Maar ze hebben nieuwe pubers nodig, Over twee jaar er weer uit omdat ze gaan emigrerenquote:Op dinsdag 3 februari 2026 21:35 schreef freaky40 het volgende:
Tja, dat is me ook weer een verhaallijntje, maar zag Demi denken. Het kan zijn dat er toch weer een terugvalletje van Demi gaat plaats vinden want de schrijvers vonden het blijkbaar toch wat te snel gaan die spontane genezing van een verslaving...too little too late. Fout al gemaakt.
Die 2 kinderen van Noor, ach ach wat een casting. 2 van die typische kinderen van nu, eentje met kroeshaar want vader vermoedelijk van buitenlandse afkomst en na Jasmine moest er natuurlijk een ander inclusief karakter in komen, en een ander opstandig pedant knulletje na het verdwijnen van Steef. Eens kijken hoe dat zich gaat ontwikkelen.
quote:Op dinsdag 3 februari 2026 15:51 schreef Ceviche het volgende:
Poeh echt heh, vreselijk “ik was ook verslaafd”. Je blijft altijd verslaafd Demi, alleen je zit niet in een actieve verslaving maar in herstel. Kwestie van tijd voordat dit weer mis gaatSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.14.gif RaymanNL vindt dit leuk
In de maandtrailerquote:Op woensdag 4 februari 2026 11:26 schreef RaymanNL het volgende:
[..]
Poeh echt heh, vreselijk “ik was ook verslaafd”. Je blijft altijd verslaafd Demi, alleen je zit niet in een actieve verslaving maar in herstel. Kwestie van tijd voordat dit weer mis gaat
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Moet zeggen dat Govert Harmsen (Wik) er in 2006 bij de classics nu wel erg oud uitziet. Dorothea zegt tegen hem: ''Je bent nog niet eens 65. Misschien wordt je wel 85 of 95 jaar!''. Hij ziet er hier echt al uit als een 75 a 80 jarige man. Hij stopt er dit seizoen (2006) ook mee, geloof ik. Uiteindelijk zal Wik in 2008 overlijden op zijn 65ste overigens.quote:Op vrijdag 30 januari 2026 13:43 schreef Redbullkid het volgende:
[..]
Wij zijn nu net op het punt dat Dorothea en Jeff samen iets krijgen.
Dorothea is echt 1 van de tofste personages ooit voor mij.
Heel vermakelijk en grappig.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Allemaal cabaretteketet!
quote:Op donderdag 5 februari 2026 00:40 schreef freaky40 het volgende:
Demi is nu de specialist van 'twee weken verslaving' en 'hersteld' en geeft nu advies. Ok...dan komt het goed...
Dat is wel een beetje waar ik op hoopte. Dat Bing weer zo'n type zou treffen als zijn allergrootste liefde, Sjors. Natuurlijk jammer dat Inge zelf niet terugkomtSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op donderdag 5 februari 2026 00:40 schreef freaky40 het volgende:
Demi is nu de specialist van 'twee weken verslaving' en 'hersteld' en geeft nu advies. Ok...dan komt het goed...
Vond haar juist totaal niks voor Bing. Veel te mannelijkSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.14.gif RaymanNL vindt dit leuk
Haha ach wat weet ik er ook van als gay-man. Maar ze gaf me dood haar dominantie wat lesbian-vibesquote:
Bij zijn entree in de serie was Jongsma iets van 47 en toen zag hij er al uit als dik in de zestig.quote:Op donderdag 5 februari 2026 00:32 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Moet zeggen dat Govert Harmsen (Wik) er in 2006 bij de classics nu wel erg oud uitziet. Dorothea zegt tegen hem: ''Je bent nog niet eens 65. Misschien wordt je wel 85 of 95 jaar!''. Hij ziet er hier echt al uit als een 75 a 80 jarige man. Hij stopt er dit seizoen (2006) ook mee, geloof ik. Uiteindelijk zal Wik in 2008 overlijden op zijn 65ste overigens.
Het is snel gegaan met hem, want ik heb het idee dat hij er een jaar eerder nog prima en relatief fit uitzag.
Ik geloof dat hij in 2006 al ernstig ziek was overigens, dus dat verklaart een hoop. Het personage, Govert Harmsen, is nooit doodverklaard, toch?
Bij Jessica's eerste comeback vorig jaar is ze naar zijn graf gegaan.quote:Ik geloof dat hij in 2006 al ernstig ziek was overigens, dus dat verklaart een hoop. Het personage, Govert Harmsen, is nooit doodverklaard, toch?
Jazeker wel. Toevallig vorig jaar, toen Jessica het graf van Oom Govert opzocht. Dat is ook de eerste en enige keer geweest dat een overlijden van Meneer Harmsen is vermeld.quote:Op donderdag 5 februari 2026 00:32 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Moet zeggen dat Govert Harmsen (Wik) er in 2006 bij de classics nu wel erg oud uitziet. Dorothea zegt tegen hem: ''Je bent nog niet eens 65. Misschien wordt je wel 85 of 95 jaar!''. Hij ziet er hier echt al uit als een 75 a 80 jarige man. Hij stopt er dit seizoen (2006) ook mee, geloof ik. Uiteindelijk zal Wik in 2008 overlijden op zijn 65ste overigens.
Het is snel gegaan met hem, want ik heb het idee dat hij er een jaar eerder nog prima en relatief fit uitzag.
Ik geloof dat hij in 2006 al ernstig ziek was overigens, dus dat verklaart een hoop. Het personage, Govert Harmsen, is nooit doodverklaard, toch?
Volgens Wikipedia komt Govert (net zoals Wik) uit 1943. Dus dan klopt het wel dat Dorothea in 2006 tegen hem zei: ''Je bent nog niet eens 65 jaar!''.quote:Op donderdag 5 februari 2026 08:30 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Jazeker wel. Toevallig vorig jaar, toen Jessica het graf van Oom Govert opzocht. Dat is ook de eerste en enige keer geweest dat een overlijden van Meneer Harmsen is vermeld.
Qua leeftijd is het door de jaren heen nooit echt duidelijk geworden hoe oud Govert moest zijn, maar aangezien hij een semi-recast* was van Albert van den Broek (gespeeld door de oudere Cor Witschge) zal hij bij zijn entree in seizoen 1 al in de 60 moeten zijn geweest, zo had hij het in mijn herinnering in de eerste jaren ook nog wel eens over de (tweede wereld)oorlog. Dat zal in de loop der jaren stilzwijgend deSORASed zijn aangezien de man vervolgens jarenlang nog actief was als conciërge bij AA&F, Dendermonde, het Lorentz en Scala, en het ook beter paste bij Wik Jongsma zelf die nog in de 40 was toen hij de rol kreeg.
Wik werd inderdaad wel zichtbaar ouder op het laatst, zeker bij zijn laatste terugkeer halverwege seizoen 14 was het al duidelijk te zien dat hij in het jaar dat hij afwezig was al de nodige medische ellende had doorstaan. Dat was uiteindelijk ook de reden dat ze besloten om het personage te laten vertrekken: Wik had niet meer de fysieke energie om langere verhaallijnen te dragen, er lag vaak een laagje zweet op zijn voorhoofd door de warmte en hij vergat zijn teksten waardoor zijn humoristische kwinkslag ook meer en meer verdween.
* De wissel van Albert van den Broek naar Govert Harmsen was een noodoplossing doordat Cor Witschge plotseling overleed. De eerste verhaallijnen rondom Govert waren dan ook één op één een voortzetting van wat eigenlijk bedoeld was voor Van den Broek.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |