Het is wel heel erg gesteld als dat nodig is om die zaal uitverkocht te krijgenquote:Op donderdag 17 september 2026 11:08 schreef Writersright het volgende:
Ik ben oprecht benieuwd hoe vol het wordt. We weten nog weinig natuurlijk. Aad neemt videoboodschappen op en er komen niet nader te noemen artiesten. Mijn gevoel zegt dat wanneer je geen namen noemt, je weinig namen hebt.
De grootste kans op een uitverkochte zaal is wanneer Bas in de tussentijd overlijdt. Dan kan het gemarket worden als een eerbetoon aan Bassie. Dan gooien ze dat nummer "Ook een clown" uit de Huilende Professor er in.
Ik wil in de pit staan bij dat concert. Tijdens Alles is voor Bassie gaat het los.quote:Op donderdag 17 september 2026 10:08 schreef PeterKelder het volgende:
De die-hard fans hebben zo te zien vooral de goedkoopste tickets gekocht in de pre-sale![]()
[ afbeelding ]
iedereen een oranje pruik op en gaan!quote:Op donderdag 17 september 2026 13:10 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Ik wil in de pit staan bij dat concert. Tijdens Alles is voor Bassie gaat het los.
Wat een non-antwoordquote:Voor welke leeftijd is de show geschikt?
+
Het betreft een show voor iedereen die opgegroeid is met Bassie & Adriaan.
Chat GPT-antwoord. Vreemd genoeg is een van de "veelgestelde vragen" niet wie er uberhaupt optreedt. Het zou met niet verbazen als mensen die niet zo veel van Bassie en Adriaan weten verwachten dat die 2 zelf gaan optreden.quote:Wat kan ik verwachten
+
Het betreft het officiële concert rondom Bassie & Adriaan. Artiesten brengen de grootste klassiekers, begeleid door een live-band. Ook vertrouwde elementen uit de wereld van Bassie & Adriaan keren terug. Zo maakt onder andere Robot Robin zijn opwachting.
Niemand heeft het nog over die series manquote:Op donderdag 17 september 2026 12:00 schreef WouterBoeve het volgende:
Ben benieuwd welke series nog een nieuwe versie zullen krijgen,
Wat gebeurt er bijvoorbeeld met het geheim van de sleutel,
Komt aflevering 7 erbij en hoelang gaat aflevering 6 duren ( op YouTube duurde aflevering 6 maar 10 minuten)
Goed opgemerkt.quote:Op donderdag 17 september 2026 13:14 schreef Writersright het volgende:
[..]
Dit klinkt als een knock off versie van Hallo Vriendjes. Het eerste deel "Hal-lo vriendjes..." klopt niet. Nog meer AI-gegenereerde bagger?
Die haalt de 100 met gemak.quote:Op donderdag 17 september 2026 14:48 schreef DrDentz het volgende:
Bassie is wel jarig vandaag jongens, 91! Hieperdepiep zat op de stiep!
Nee maar ik welquote:Op donderdag 17 september 2026 14:43 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
Niemand heeft het nog over die series man
Bassie in de rolstoel overleefd WO3 nogquote:Op donderdag 17 september 2026 15:32 schreef LordofLeaves het volgende:
[..]
Die haalt de 100 met gemak.
*overleefT. ‘Bassie’ is onderwerp, derde persoon enkelvoud, dus de persoonsvorm is stam +t. ‘Overleefd ’ is een voltooid deelwoord.quote:Op donderdag 17 september 2026 16:59 schreef Dutch_view het volgende:
[..]
Bassie in de rolstoel overleefd* WO3 nog
Bij Fok! nemen we het niet zo nouw met spellingquote:Op donderdag 17 september 2026 17:54 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
*overleefT. ‘Bassie’ is onderwerp, derde persoon enkelvoud, dus de persoonsvorm is stam +t. ‘Overleefd ’ is een voltooid deelwoord.
Hoe moet zo'n robotje, wat niet eens kan lopen, of zijn ledematen kan bewegen, en iets van 30 cm hoog is, nou het publiek vermaken? Gaat hij dan weer van die flauwe moppen vertellen? Of hebben ze speciaal een reuze Robin gebouwd, net als De Verzonken Stad waarin hij opeens flink gegroeid is....quote:Wel zal het personage Robin de Robot zijn opwachting maken.
https://www.facebook.com/share/p/1BWsAAWu2J/quote:Op donderdag 17 september 2026 19:18 schreef PeterKelder het volgende:
Extra Bassie & Adriaan-concert in Ahoy gepland
Whut..._____________________
Oké, ik wil gerust mijn ongelijk toegeven, maar wie de fucksels zijn die mensen?
Ik denk dat er nog wel meer komen hoor. Dit is net zo'n sentiment als K3 toen.quote:Op donderdag 17 september 2026 19:18 schreef PeterKelder het volgende:
Extra Bassie & Adriaan-concert in Ahoy gepland
Whut..._____________________
Oké, ik wil gerust mijn ongelijk toegeven, maar wie de fucksels zijn die mensen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |