Ik snap het eerlijk gezegd niet zo. Je hebt een concurrent die er alles aan doet, dan moet je er zelf ook alles aan doen en dan hopen dat het genoeg is.quote:Op vrijdag 16 januari 2026 08:53 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Voor wat het waard is: deze opmerking even tegen Bruna gezegd en je hebt er voor gezorgd dat ze voor het eerst in een paar dagen moest lachen om iets gerelateerd aan Jaque.
Wat snap je dan precies niet zo? Ze heeft er zelf immers al alles aan gedaan wat mogelijk was om in de positie te komen waar ze nu in zit (en waardoor Jaque, de concurrente, allerlei toeren uit moet halen om er eventueel nog voorbij te kunnen gaan).quote:Op vrijdag 16 januari 2026 14:31 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Ik snap het eerlijk gezegd niet zo. Je hebt een concurrent die er alles aan doet, dan moet je er zelf ook alles aan doen en dan hopen dat het genoeg is.
Rationeel heeft Bob helemaal gelijk alleen werkt het menselijk brein niet zo. Anders zouden mensen nooit stress ervaren, zich niet druk maken om zaken waar ze geen invloed op hebben en nooit choken.quote:Op vrijdag 16 januari 2026 14:44 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Wat snap je dan precies niet zo? Ze heeft er zelf immers al alles aan gedaan wat mogelijk was om in de positie te komen waar ze nu in zit (en waardoor Jaque, de concurrente, allerlei toeren uit moet halen om er eventueel nog voorbij te kunnen gaan).
Maar dat je er zelf alles aan hebt gedaan maakt de spanning natuurlijk niet kleiner.
Ik snap de kwalificatie "vermoeiend" niet.quote:Op vrijdag 16 januari 2026 14:44 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Wat snap je dan precies niet zo? Ze heeft er zelf immers al alles aan gedaan wat mogelijk was om in de positie te komen waar ze nu in zit (en waardoor Jaque, de concurrente, allerlei toeren uit moet halen om er eventueel nog voorbij te kunnen gaan).
Maar dat je er zelf alles aan hebt gedaan maakt de spanning natuurlijk niet kleiner.
Oh zo. Is natuurlijk ook gewoon een geintje, in elk geval voor ons. Als in, ze duikt elke keer ineens weer ergens op waar je het totaal niet had verwacht (dan ineens weer in Zuid-Korea, nu ineens als lid van een Noorse club, waar is ze straks, Libanon?). Niet al te serieus nemenquote:Op vrijdag 16 januari 2026 14:49 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Ik snap de kwalificatie "vermoeiend" niet.
Als ik dat zie is Brazilië pas het 19e land dat een 3e plek krijgt?quote:Op donderdag 15 januari 2026 13:20 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Precies. En volgens mij verandert de layout daarvan komende week dan een beetje en is er een bepaalde manier waarop je kunt zien of een land de startbewijzen al heeft geaccepteerd (of deels), maar dat zien we maandag wel
Ik zie een derde startbewijs niet gebeuren nee. Andorra, Armenië en Taiwan hebben twee startbewijzen maar slechts één atleet, dus dat zijn er drie, verder ben je afhankelijk van landen die niet alles accepteren. Dat gebeurt altijd wel hier en daar, zoals Oostenrijk dat er vorige keer twee van de vier accepteerde, of Tsjechië met vijf van de zeven, maar voor een derde ticket voor Brazilië is er wel héél veel geluk nodig, die kans zit bepaald niet in de dubbele cijfersquote:Op vrijdag 16 januari 2026 14:52 schreef Hanca het volgende:
[..]
Als ik dat zie is Brazilië pas het 19e land dat een 3e plek krijgt?
Een tiental afmeldingen kan ik me voorstellen (er staan er al een paar op wiki die blijkbaar geen atleet hebben die aan de eisen hebben voldaan). Maar 19 is wel heel veel, toch samen met Jaque gaan is dus praktisch onmogelijk?
Ik kan me voorstellen dat je het ondanks de huidige concurrentie Jaque eigenlijk ook gewoon heel erg gunt, gezien het achtergrondverhaal.quote:Op vrijdag 16 januari 2026 14:53 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Als Bruna het wél haalt ga ik daar uit interesse natuurlijk toch naar kijken
Oh zeker, ik wens haar ook nagenoeg het beste - alleen dit ene startbewijs nu gewoon even nietquote:Op vrijdag 16 januari 2026 14:57 schreef Hanca het volgende:
[..]
Ik kan me voorstellen dat je het ondanks de huidige concurrentie Jaque eigenlijk ook gewoon heel erg gunt, gezien het achtergrondverhaal.
Zijn die 5k Sarajevo wedstrijden nog wat?quote:Op vrijdag 16 januari 2026 15:24 schreef heywoodu het volgende:
En zo blijf je wat obscure dingen ook maar even in de gaten houden. De 20km massastart vrije stijl in Kazakhstan morgen kan doorgestreept worden, alleen Kazachse vrouwen
https://schuchinsk-eec.kz/gallery/Start%201701.pdf
Ik denk overigens dat dat nog een betere kans geweest was dan Zwitserland. Er zijn een paar Kazachse vrouwen met degelijke punten en die zijn relatief minder sterk dan de Zwitsers met vergelijkbare punten, dus daar in de buurt blijven zou best kunnen. Maar goed, geen 'BRA' op de lijst, gelukkig
Jaque's man is haar trainer inderdaad, hoewel ik niet weet of hij er dit keer bij zou mogen zijn als zij zich plaatst. De kans is best groot dat Lucas Braathen, de alpineskiër, zo veel plekken voor zichzelf opeist dat de rest het met een hele beperkte aanwezigheid moet doen.quote:Op vrijdag 16 januari 2026 15:22 schreef Knutknuttsson het volgende:
Fascinerend hoe dit in zijn werk gaat. Ik blijf dit topic ook maar checken op updates![]()
Heywood; als straks alles de goede kant opvalt, ben je dan op de OS ook officieel onderdeel van team Bruna? Of heb je als partner een totaal andere rol? Zo is de man van Jaque ook haar trainer, dacht ik?
(Uiteraard ben je altijd onderdeel van, maar bedoel meer op het gebied straks van accreditaties, openingsceromonie kunnen bijwonen etc. )
Dat was vier jaar geleden zo'n plek waar je dan echt naartoe moest, maar met het nieuwe puntensysteem niet meer. Afgelopen twee dagen was het helemaal kut, 400+ punten voor de winnaresquote:Op vrijdag 16 januari 2026 15:26 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Zijn die 5k Sarajevo wedstrijden nog wat?
Daarmee wordt haar verhaal dan waarschijnlijk ook bij de NOS (en andere nationale omroepen) voor een enorm publiek verteld dus dat is extra leukquote:Op vrijdag 16 januari 2026 15:27 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Jaque's man is haar trainer inderdaad, hoewel ik niet weet of hij er dit keer bij zou mogen zijn als zij zich plaatst. De kans is best groot dat Lucas Braathen, de alpineskiër, zo veel plekken voor zichzelf opeist dat de rest het met een hele beperkte aanwezigheid moet doen.
Accreditatie is er voor mij in elk geval niet bij, ik zit gewoon in een appartement met haar ouders en ga naar de wedstrijden, zou al blij zijn als we Bruna daar af en toe dan even kunnen zien
De openingsceremonie is zelfs voor atleten lastig. In eerste instantie wilde Brazilië niemand sturen, want ver weg, gisteren hoorde ze dat ze waarschijnlijk toch één vrouw willen sturen en vroegen ze of Bruna dat zou willen als zij zich plaatst (ja, duh, dat wil ze wel natuurlijk).
De vlag het stadion indragen zou natuurlijk top zijn.quote:Op vrijdag 16 januari 2026 15:27 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Jaque's man is haar trainer inderdaad, hoewel ik niet weet of hij er dit keer bij zou mogen zijn als zij zich plaatst. De kans is best groot dat Lucas Braathen, de alpineskiër, zo veel plekken voor zichzelf opeist dat de rest het met een hele beperkte aanwezigheid moet doen.
Accreditatie is er voor mij in elk geval niet bij, ik zit gewoon in een appartement met haar ouders en ga naar de wedstrijden, zou al blij zijn als we Bruna daar af en toe dan even kunnen zien
De openingsceremonie is zelfs voor atleten lastig. In eerste instantie wilde Brazilië niemand sturen, want ver weg, gisteren hoorde ze dat ze waarschijnlijk toch één vrouw willen sturen en vroegen ze of Bruna dat zou willen als zij zich plaatst (ja, duh, dat wil ze wel natuurlijk).
Gaan we dan ook nog een subtiele verwijzing naarquote:Op vrijdag 16 januari 2026 15:34 schreef Knutknuttsson het volgende:
Stel je voor; de vlag mogen binnendragen voor je land
Dat is nog wel een stap verder denk ik, maar wie weet. Ik verwacht nog steeds dat de skeletonster uit Brazilië en Lucas Braathen dat doen, maar het is me niet helemaal duidelijk meer hoe ze dat nu beslissen nu er twee per land zijn. Het was altijd zo dat de sneeuwsportbond iemand aanleverde voor de openingsceremonie en de ijssportbond voor de sluitingsceremonie (of andersom), maar goed, dat gaan we hopelijk nog wel horen de komende dagenquote:Op vrijdag 16 januari 2026 15:31 schreef Bruce117 het volgende:
[..]
De vlag het stadion indragen zou natuurlijk top zijn.
Weet niet of dat magquote:Op vrijdag 16 januari 2026 15:35 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
Gaan we dan ook nog een subtiele verwijzing naarzien ?
quote:Op vrijdag 16 januari 2026 15:31 schreef Bruce117 het volgende:
[..]
De vlag het stadion indragen zou natuurlijk top zijn.
Dat zou wel echt de kroon zijn op Bruna's comeback na de misgelopen Spelen van 4 jaar geleden.quote:Op vrijdag 16 januari 2026 15:34 schreef Knutknuttsson het volgende:
Stel je voor; de vlag mogen binnendragen voor je land
We hadden hier toch unaniem besloten dat overal de dooi in zetquote:Op vrijdag 16 januari 2026 15:38 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Weet niet of dat mag
Wel een opgeblazen ballon om haar hand (lang verhaal, maar de ballon is haar 'symbool' voor het bereiken van haar doel, al jarenlang), maar goed, laten we eerst dit weekeinde maar even overleven
FOK! op de mutsquote:Op vrijdag 16 januari 2026 15:35 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
Gaan we dan ook nog een subtiele verwijzing naarzien ?
Ze heeft een knaloranje muts liggen, maar ik vrees dat ze wat kleding betreft dan gewoon alles van het land aan moet, wat ook wel logisch zou zijn natuurlijkquote:
Wij hebben haar gesponsord toch? Lijkt mij dan wel het minste.quote:
Absoluutquote:Op vrijdag 16 januari 2026 15:38 schreef Viv het volgende:
[..]
[..]
Dat zou wel echt de kroon zijn op Bruna's comeback na de misgelopen Spelen van 4 jaar geleden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |