Dan mogen de Belgen op 1, 2 en 3 staanquote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:34 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Wat nu als de Duitsers en Polen ook vallen?
Dan wint Belgie?quote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:34 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Wat nu als de Duitsers en Polen ook vallen?
Hij moet blijven geloven dat ie boven zichzelf uit kan stijgen op een dag, anders kun je er beter helemaal mee stoppen.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:30 schreef Remco het volgende:
[..]
Ja als je het zo bekijkt praat die geen onzin. Maar Bosker denkt toch niet dat die olympisch kampioen 5000 meter kan worden?
Dam blijft de kans op een medaille bij de ploegenachtervolging toch vele malen groter?quote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:36 schreef vaarsuvius het volgende:
[..]
Hij moet blijven geloven dat ie boven zichzelf uit kan stijgen op een dag, anders kun je er beter helemaal mee stoppen.
Stel 2 favorieten vallen, eentje is ziek, dan kan ie net 3de worden als ie de race van zijn leven rijdt
al is de kans maar 1%
Of rondjes met de klok mee schaatsenquote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:39 schreef Zorro het volgende:
Misschien een idee om de 500m achteruitschaatsen in te voeren? Kan daar ook iemand EEN medaille op halen of zo
Schoolslag en vlinderslag er ook nog bij?quote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:39 schreef Zorro het volgende:
Misschien een idee om de 500m achteruitschaatsen in te voeren? Kan daar ook iemand EEN medaille op halen of zo
quote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:39 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Of rondjes met de klok mee schaatsen
Bergop schaatsen!quote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:39 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Of rondjes met de klok mee schaatsen
Ik verlang inmiddels terug naar het tijdperk Jantje Koopmans.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:42 schreef Felagund het volgende:
Rintje R. is een parodie op een bondscoach.
Ik zie daar wel een mixed onderdeel in. Eerst een man een rondje met de klok mee, als diegene over de streep is mag er een vrouw tegen de klok in. Daarna de man ook tegen de klok in en eindigen met een vrouw met de klok mee.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:39 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Of rondjes met de klok mee schaatsen
Bij hem zouden de drie mannen pas voor het eerst in Milaan samen gaan trainen.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:43 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Ik verlang inmiddels terug naar het tijdperk Jantje Koopmans.
Zou dat niet iets zijn om de regio Friesland te promoten?quote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:44 schreef AllesKaputt het volgende:
[..]
200km massastart in de buitenlucht met af en toe een stukje lopen!
Nooit meer Sanex kopen allen.quote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:42 schreef Felagund het volgende:
Rintje R. is een parodie op een bondscoach.
Dit kan echt nietquote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:43 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Ik verlang inmiddels terug naar het tijdperk Jantje Koopmans.
Of met een stukje klunenquote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:46 schreef Felagund het volgende:
Steeplechase zou ook wel leuk zijn, een balkje waar je overheen moet springen 1 keer per rondje.
Bring back Wopke de Vegtquote:Op vrijdag 9 januari 2026 19:45 schreef Redefine het volgende:
[..]
Bij hem zouden de drie mannen pas voor het eerst in Milaan samen gaan trainen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |