Jij kent Hans Glock nog niet.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 21:03 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Dat lijkt me een heel goede truc. Iemand in zijn afwezigheid executeren. Wie gaat dat doen? Hans Klok?
Kortom, er is niets aan de hand in Venezuela.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 21:13 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Nogmaals, geen moslims, geen etnische en religieuze spanningen geen klans die elkaar naar het leven staan. Je vergelijkt appels met peren.
Ik vind het wel een lief standpuntquote:Op zaterdag 3 januari 2026 21:15 schreef Wantie het volgende:
[..]
Nog meer naïviteit.
[..]
Nope, maar leuk geprobeerd.
[..]
En dus gaat de VS ze dat opleggen, terwijl de VS hun olie afhandig maakt...
Top idee.
Schijnt dat Maduro zich makkelijk heeft laten arresteren na de begintune van 'Engelbewaarder'.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 21:11 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Wat voor muziek zal Donald hem laten luisteren?
Het is een pro Maga standpunt.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 21:16 schreef Moeraskat het volgende:
[..]
Ik vind het wel een lief standpunt
Ja, maar je bent toch met mij eens dat alleen drugsbewind eruit te pakken in een mensonterend rigime? Er zullen vast wel meer dingen meespelen, executeren e.d., dan ben ik liever voor legalisering.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 21:12 schreef Since2003 het volgende:
[..]
Nee, vriend. Zij hebben dat traject al in 1839 en 1860 al eens meegemaakt. Het is wat ongemakkelijk om toe te geven maar ze zijn nou eenmaal wat verder ontwikkeld op maatschappelijke vlak m.b.t. de strijd tegen drugs.
Ik heb ook al geprobeerd uitleg te geven maar ik werd uiteindelijk genegeerd.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 21:17 schreef Wantie het volgende:
[..]
Het is een pro Maga standpunt.
Het is totaal niet lief bedoeld door hem.
Je eerste elinea zorgt voor weinig winst bij de wapenindustrie en minder sneuvelbereidde tieners voor het leger.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 21:14 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Maar op die samenleving draaiende te krijgen, aangezien het de overtreffende trap van straatarm betreft, zul je ongekende investeringen moeten doen in de infrastructuur, huisvesting, gezondheidszorg, educatie. En dan heb je het over het topje van de ijsberg om dat land te helpen. En dat moet dan komen van de regering Trump.
De realiteit is dat Amerika tot in de lengte der dagen gekoppeld is aan de ellende die het met deze actie over zichzelf heeft afgeroepen. En dan is Trump al lang en breed pleite.
Niets aan de hand behalve dat ze bestuurd werden door een marxistische dictator waardoor de gemiddelde Venezolaan aan de bedelstaf is geraakt ondanks de enorme olievoorraden.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 21:16 schreef Wantie het volgende:
[..]
Kortom, er is niets aan de hand in Venezuela.
Vandaar dat de VS militair moest ingrijpen...
*Freeze frame* You're probably wondering how I ended up in this situation.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 21:05 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Daar zit je dan. Geblinddoekt op een schip naar New York:
[ afbeelding ]
Er gaat nogal veel geld in om, omdat er zoveel vraag naar is. Waar geld te verdienen valt, daar is de mens. The American Dream, if you will. Trump kan dat wel waarderen, vandaar dat ie een andere drugssmokkelaar gratie heeft verleend. Zo'n sterke vuist maakt die Donald tegen drugs.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 21:15 schreef Moeraskat het volgende:
[..]
Toch planten ze zich ook voort en zijn er altijd nieuwe kopstukken of op welke laag dan ook. Ach ja
The strategy is to keep bombing them until they understand.quote:
Was ook 1 van de mooiste Ajax-shirts in mijn opinie. Gemiste kans inderdaad. Alhoewel ik niet denk dat Trump een exemplaar in zijn kast had hangen voor deze gelegenheid.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 21:16 schreef Vis1980 het volgende:
Wel ook jammer dat Ajax nog niets van zich laten horen, blijft toch een oud-speler.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
Ja, het lijkt een kopie van die actie.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 21:14 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Deze actie kun je meer vergelijken met het ophalen van Noriega in 1989.
Maar echt een helder plan lijkt Trump ook niet te hebben voor het vervolg nee.
quote:Op zaterdag 3 januari 2026 21:21 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Er gaat nogal veel geld in om, omdat er zoveel vraag naar is. Waar geld te verdienen valt, daar is de mens. The American Dream, if you will. Trump kan dat wel waarderen, vandaar dat ie een andere drugssmokkelaar gratie heeft verleend. Zo'n sterke vuist maakt die Donald tegen drugs.
Deze situatie heeft weer eens bewezen hoe ongelofelijk naïef sommige Westerlingen zijn. Men zit totaal vast in een wereldbeeld dat eigenlijk inherent anti-Westers is.quote:
Klopt, de VS is goed in het verzinnen van dekmantels.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 21:21 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Er gaat nogal veel geld in om, omdat er zoveel vraag naar is. Waar geld te verdienen valt, daar is de mens. The American Dream, if you will. Trump kan dat wel waarderen, vandaar dat ie een andere drugssmokkelaar gratie heeft verleend. Zo'n sterke vuist maakt die Donald tegen drugs.
Je reageert op iemand die zich fel anti westers opstelt op dit forum.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 21:23 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Deze situatie heeft weer eens bewezen hoe ongelofelijk naïef sommige Westerlingen zijn. Men zit totaal vast in een wereldbeeld dat eigenlijk inherent anti-Westers is.
En trouwens ook nogal infantiliserend, want deze mensen gaan er eigenlijk vanuit dat zij weten wat het beste is voor de Venezolanen. Wederom zich verschuilende achter drogredeneringen over mensenrechten en het internationale recht.
quote:WASHINGTON- Het is het holst van de nacht als een Amerikaans eskader helikopters Venezuela nadert.
De toestellen vliegen met nachtkijkers extreem laag in de duisternis, terwijl ze koers zetten naar Caracas dat slechts op een paar kilometer van de kustlijn ligt.
Als ze een laatste bergkam bereiken, doemt in de vallei de bestemming op.
De hoofdstad oogt donker, want de Amerikanen hebben het licht in de regeringszetel door sabotage goeddeels uitgeschakeld.
LIVE | Trump: 'Wij gaan Venezuela voorlopig runnen, Amerikaanse oliemaatschappijen zullen er miljarden investeren'
De Amerikaanse president Donald Trump heeft een foto van Nicolás Maduro gedeeld, waarop de Venezolaanse leider in hechtenis te zien is.
Volgens mediaberichten betreft het militairen van onder meer Delta Force, een geheimzinnige special forces eenheid uit Fort Liberty in North Carolina.
In een spectaculaire operatie moeten zij met chirurgische precisie hun doelwit levend in handen zien te krijgen.
Vanaf twintig verschillende bases op land en zee zijn gevechtsvliegtuigen, bommenwerpers, verkenningstoestellen en vliegtuigen voor elektronische oorlogvoering opgestegen, waaronder F-35's, F-22's en B-1's.
Zij vliegen op grotere hoogte en zien erop toe dat de op slechts dertig meter hoogte navigerende helikoptermacht een vrije doorgang over de uitgestippelde route heeft.
Inlichtingen van geheime dienst
De operatie is tot tand gekomen na maanden van zorgvuldige planning.
De route was daarbij uitgestippeld op basis van gedetailleerde inlichtingen van onder meer de NGA, een geheime dienst met het hoofdkwartier bij Washington die is gespecialiseerd is in georuimtelijke inlichtingen.
Maar verder is het geen maffia in een pak die het Witte Huis bestierd.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 21:21 schreef Perrin het volgende:
[..]
The strategy is to keep bombing them until they understand.
quote:Op zaterdag 3 januari 2026 21:24 schreef Wantie het volgende:
[..]
Je reageert op iemand die zich fel anti westers opstelt op dit forum.
Telegraafquote:Op zaterdag 3 januari 2026 21:24 schreef michaelmoore het volgende:
https://www.telegraaf.nl/(...)assen/121311051.html
Iets wat alle marxistische landen gemeen hebben.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 21:21 schreef Moeraskat het volgende:
Dat Maduro’s regime rampzalig was, daar is weinig discussie over. Maar miljoenen mensen zijn niet gevlucht voor een abstract “collectivisme”, ze zijn gevlucht voor corruptie, wanbestuur en het wegvallen van de rechtsstaat.
quote:Op zaterdag 3 januari 2026 21:22 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Was ook 1 van de mooiste Ajax-shirts in mijn opinie. Gemiste kans inderdaad. Alhoewel ik niet denk dat Trump een exemplaar in zijn kast had hangen voor deze gelegenheid.Zie je toch dat zo'n ontslag bij Almere City wat met een mens kan doen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het antwoord op de belangrijkste vraag van alle vragen? 42!
Zie je nog steeds niet in dat zomaar een ander naar voren schuiven geen zin heeft? Of niet zomaar kan?quote:Op zaterdag 3 januari 2026 21:25 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Iets wat alle marxistische landen gemeen hebben.
Dat gaat landje binnenvallen voor olie vast beter maken...quote:Op zaterdag 3 januari 2026 21:23 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Deze situatie heeft weer eens bewezen hoe ongelofelijk naïef sommige Westerlingen zijn. Men zit totaal vast in een wereldbeeld dat eigenlijk inherent anti-Westers is.
En trouwens ook nogal infantiliserend, want deze mensen gaan er eigenlijk vanuit dat zij weten wat het beste is voor de Venezolanen. Wederom zich verschuilende achter drogredeneringen over mensenrechten en het internationale recht.
Mja, dat is wel een erg versimpelde versie van wat er mis is met Venezuela.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 21:19 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Niets aan de hand behalve dat ze bestuurd werden door een marxistische dictator waardoor de gemiddelde Venezolaan aan de bedelstaf is geraakt ondanks de enorme olievoorraden.
Ik las vanochtend nog dat er 8 miljoen mensen zijn gevlucht voor de warmte van het collectivisme.
Die mensen vieren nu collectief feest en zijn blij dat ze straks kunnen genieten van het ruwe individualisme.
quote:Op zaterdag 3 januari 2026 21:19 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Je eerste elinea zorgt voor weinig winst bij de wapenindustrie en minder sneuvelbereidde tieners voor het leger.
quote:Op zaterdag 3 januari 2026 21:27 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Dat gaat landje binnenvallen voor olie vast beter maken...
quote:Top 5 landen met de grootste bewezen oliereserves (schattingen variëren):
Venezuela: Met de grootste reserves, voornamelijk zware olie, is de winning complex.
Saoedi-Arabië: Een van de grootste spelers op de oliemarkt en een belangrijke OPEC-speler.
Iran: Beschikt over enorme oliereserves en is een belangrijk lid van de OPEC.
Canada: Heeft aanzienlijke reserves, vooral teerzand, en is een grote exporteur naar de VS.
Irak: Een belangrijke olieproducent en lid van de OPEC.
Gewoon de verliezer van de vorige verkiezing naar voren schuiven zei die.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 21:27 schreef Wantie het volgende:
[..]
Mja, dat is wel een erg versimpelde versie van wat er mis is met Venezuela.
Ik snap je naïviteit dan ook wel dat je denkt dat het land nu opeens welvaart en rechtvaardigheid zal kennen.
Je vraagt wat is de volgende stap, ik zeg je kan die man naar voren schuiven of verkiezingen uitschrijven. Kortom ik laat ruimte open voor een andere optie, zo moeilijk is het toch allemaal niet?quote:Op zaterdag 3 januari 2026 21:26 schreef Moeraskat het volgende:
[..]
Zie je nog steeds niet in dat zomaar een ander naar voren schuiven geen zin heeft? Of niet zomaar kan?
Nee de haat tegen het Westen wordt er vast niet minder op.quote:
De VS aanvallen, Donald en Malania ontvoeren, Biden naar voren schuiven. Doe ik het zo goed?quote:Op zaterdag 3 januari 2026 21:28 schreef Moeraskat het volgende:
[..]
Gewoon de verliezer van de vorige verkiezing naar voren schuiven zei die.opgelost.
Dat is het dus wel. Maar laat maar want heb daarstraks geprobeerd je wat uit te leggen met alle goede bedoelingen en dat negeer je gewoon.quote:Op zaterdag 3 januari 2026 21:29 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Je vraagt wat is de volgende stap, ik zeg je kan die man naar voren schuiven of verkiezingen uitschrijven. Kortom ik laat ruimte open voor een andere optie, zo moeilijk is het toch allemaal niet?
die is er sowieso alquote:Op zaterdag 3 januari 2026 21:30 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Nee de haat tegen het Westen wordt er vast niet minder op.
Want alleen communisten zijn tegen kidnapping?quote:Op zaterdag 3 januari 2026 21:29 schreef RotatoR het volgende:
[ x ]
De communisten wappies komen uit hun holen gekropen.
quote:Op zaterdag 3 januari 2026 21:31 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
De VS aanvallen, Donald en Malania ontvoeren, Biden naar voren schuiven. Doe ik het zo goed?
dat zou mooi zijn ,mmaar de overgebleven mafia van maduro zit vast in hun zadeltjesquote:Op zaterdag 3 januari 2026 21:28 schreef Moeraskat het volgende:
[..]
Gewoon de verliezer van de vorige verkiezing naar voren schuiven zei die.opgelost.
Ik begrijp van @Chivaz dat de VS uit liefde voor het Venezolaanse volk de olie wil hebben.quote:
Maar wat nou als het bestuur, leger en politie in beide opties geen zin heeft en Maduro als rechtmatige president blijft zien? Wat dan? Toch maar een grondinvasie?quote:Op zaterdag 3 januari 2026 21:29 schreef Chivaz het volgende:
[..]
Je vraagt wat is de volgende stap, ik zeg je kan die man naar voren schuiven of verkiezingen uitschrijven. Kortom ik laat ruimte open voor een andere optie, zo moeilijk is het toch allemaal niet?
Dit was niet mijn visie hèquote:Op zaterdag 3 januari 2026 21:31 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
dat zou mooi zijn ,mmaar de overgebleven mafia van maduro zit vast in hun zadeltjes
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |