Ja, ik zag het ook aan het vinkje. Maar ik had die hele onderneming niet opgetuigd als ik de bp onderaan mijn vooraad had gezienquote:Op zondag 11 januari 2026 12:01 schreef Troel het volgende:
Wij hebben gewoon een google spreadsheet waarin we onze blueprints bijhouden. Overigens kun je ingame op de PC meteen zien of je hem hebt: vinkje heb je al
63 van de 71?72?73? heb ik nu
In de security bunker onder de Reinforced Reception. Daar is een locked room en daar in de zwarte kasten tegen de muur.quote:Op zondag 11 januari 2026 12:04 schreef MMaRsu het volgende:
Waar op blue gate zijn die bps in overvloed dan?
Rookbommen gooien tussen het looten door werkt goed bij mij.quote:Op zondag 11 januari 2026 13:49 schreef raptorix het volgende:
Echt pislink, loop je in 1tje bastion te slopen, staat ie in de fik, komen er gelijk 2 lui die even willen looten, schoot ze eerst voor hun voeten, later maken ze me alsnog af, echt ben daar wel klaar mee, volgende keer headshot ik ze gewoon stuk voor stuk sneaky terwijl ze aan looten zijn. Ook nog fucking max gear aan gespent.
Heel kut idd. Ik heb besloten de cloak en landline-methode te laten voor wat die is en het te proberen met trigger nades.quote:Op zondag 11 januari 2026 13:49 schreef raptorix het volgende:
Echt pislink, loop je in 1tje bastion te slopen, staat ie in de fik, komen er gelijk 2 lui die even willen looten, schoot ze eerst voor hun voeten, later maken ze me alsnog af, echt ben daar wel klaar mee, volgende keer headshot ik ze gewoon stuk voor stuk sneaky terwijl ze aan looten zijn. Ook nog fucking max gear aan gespent.
Ze moeten gewoon met hun poten met hun er af blijven, ze zien dat ik op het dak sta en hem al praktisch gesloopt hebben, dan geef je mij eerst even de kans van het dak te komen en belangrijke shit te pakken.quote:Op zondag 11 januari 2026 13:57 schreef Drankster het volgende:
[..]
Rookbommen gooien tussen het looten door werkt goed bij mij.
Voor je trials ja?quote:Op zondag 11 januari 2026 10:55 schreef Drankster het volgende:
[..]
Met duos en trios tellen de ballen van je teamgenoten ook. Scheelt weer.
Ik doe meestal een potje ballen farmen en dan en nieuwe map met een volle tas beginnen en gooien maar.
Ja ergens met je eens maar als ik onderdelen nodig heb en iemand sloopt voor mijn neus die arc dan ben ik ook wel triggerhappy, andersom het is mij ook wel eens overkomen, balen ja en weer door.quote:Op zondag 11 januari 2026 14:02 schreef raptorix het volgende:
[..]
Ze moeten gewoon met hun poten met hun er af blijven, ze zien dat ik op het dak sta en hem al praktisch gesloopt hebben, dan geef je mij eerst even de kans van het dak te komen en belangrijke shit te pakken.
Ja, daarom is op hogere ranks de trials als solo niet te doen, daar zit iedereen in duo of trio waadoor je bizarre scores krijgt. Eigenlijk moeten ze die ranks uit elkaar halen: dus apart voor solo, duo en trios. Helaas zijn mijn vrienden niet zo fan van trials, tot 3 sterren omdat je dan loot krijgt.quote:
Ik wil die ook gaan doen, maar is lvl 75 verplicht?quote:Op zondag 11 januari 2026 16:21 schreef Drankster het volgende:
Expedition klaar voor departure.
Nog 41 dagen om van lvl 64 naar 75 te komen en dan weer op nul beginnen.
Nee, je moet minimaal level 20 zijn, geloof ik.quote:Op zondag 11 januari 2026 16:38 schreef raptorix het volgende:
[..]
Ik wil die ook gaan doen, maar is lvl 75 verplicht?
Nee hoor. Lvl 75 worden is een trophy op PS5.quote:Op zondag 11 januari 2026 16:38 schreef raptorix het volgende:
[..]
Ik wil die ook gaan doen, maar is lvl 75 verplicht?
Ik zag iemand a la Snake (MGS) er achteraan sneaken en een deadline erop plakken. Leek zo makkelijkquote:Op zondag 11 januari 2026 17:16 schreef V. het volgende:
Al loop ik er helemaal op leeg, ik ga deze week mijn zes bastion cores pakken.
Volgende keer met 12 trigger nades en een hullcracker met 24 ammo.
Dat probeerde ik ook 2x.quote:Op zondag 11 januari 2026 21:36 schreef Droopie het volgende:
[..]
Ik zag iemand a la Snake (MGS) er achteraan sneaken en een deadline erop plakken. Leek zo makkelijk
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |