Ik volg je topics niet en bij jouw OP kreeg ik een Huh? trauma?-gevoel.quote:Op vrijdag 2 januari 2026 03:01 schreef Ansa het volgende:
[..]
Ik heb de oorzaken van mijn CPTSS niet verteld in deze OP. Wel deels in eerdere topics.
Dat viel niet uit je OP te destilleren, deze verklaring oké voor jou?quote:Op vrijdag 2 januari 2026 03:04 schreef Ansa het volgende:
[..]
Langdurige fysieke en geestelijke mishandeling ( slaan, schoppen, kopstoot, adem ontnemen) als kind en in relaties, pestverleden, een geweldadige verkrachting in een eerdere relatie en me continu anders/niet genoeg voelen ok voor je?
Ik heb meerdere topics. Ik ben ren bitch, maar ik zou nooit laatdunkend doen over andermans trauma. Die diagnose krijg je niet zomaar.quote:Op vrijdag 2 januari 2026 03:09 schreef r_one het volgende:
[..]
Dat viel niet uit je OP te destilleren, deze verklaring oké voor jou?
Je vertelt me niks nieuws. En ik heb je zojuist een verklaring voor mijn statement gegeven.quote:Op vrijdag 2 januari 2026 03:10 schreef Ansa het volgende:
[..]
Ik heb meerdere topics. Ik ben ren bitch, maar ik zou nooit laatdunkend doen over andermans trauma. Die diagnose krijg je niet zomaar.
Ik ben niet boos. Ik hoop dat je een goede therapeut vindt. Ik heb nog wel een naam voor je.quote:Op vrijdag 2 januari 2026 03:13 schreef r_one het volgende:
[..]
Je vertelt me niks nieuws. En ik heb je zojuist een verklaring voor mijn statement gegeven.
Bedankt voor je aanbod maar ik hou soms graag dingen (Fok! en IRL) gescheiden.quote:Op vrijdag 2 januari 2026 03:14 schreef Ansa het volgende:
[..]
Ik ben niet boos. Ik hoop dat je een goede therapeut vindt. Ik heb nog wel een naam voor je.
Snap ik hoor, sterktequote:Op vrijdag 2 januari 2026 03:17 schreef r_one het volgende:
[..]
Bedankt voor je aanbod maar ik hou soms graag dingen (Fok! en IRL) gescheiden.
Ik voel dat er hier iets moois opbloeit.quote:Op vrijdag 2 januari 2026 01:18 schreef Regilio_ het volgende:
[..]
Aan dit soort plattitudes, hoe goed bedoeld ook, heb je natuurlijk in jouw situatie weinig aan lijkt me. Als het je niet vooruit helpt bedoel ik.
Fijn dat je al gestopt bent met daten voor nu. Nu nog iets vervangends vinden voor over die toxische dateverhalen lezen. Je weet zelf ook wel dat het je niet helpt. Integendeel: je wordt er zelf dermate niet leuker van dat je topics opent waardoor je mensen hier, op dit forum, flink afstoot. Ik hoop voor je dat je kunt beginnen te veranderen. Al open je alleen dergelijke troll topics niet meer. Dat lijkt me wel lastig als je dergelijke domme internethelden-toxische verhalen blijft lezen, dus vandaar dat ik zeg dat je het jezelf makkelijker kunt maken door te proberen voor nu alleen dit stukje gedrag af te leren.
Zul je wel moeten trainen. Kan ik of niemand anders voor je doen.
Dit is precies wat ik dacht toen ik serieus alle reacties heb gelezenquote:Op vrijdag 2 januari 2026 04:33 schreef Invisibli het volgende:
Pleasers in het leven winnen niet.
De eer aan jezelf houden, grenzen stellen.
Ga op een club in plaats van fokken.
Thnx. Jij ookquote:
Deze snap ik niet, ik herken dit totaal niet.quote:Op vrijdag 2 januari 2026 08:57 schreef Chandler het volgende:
Heb gelijk ook even CPTSS opgezocht, was ik nog niet mee bekend maar ben daar nu een stuk bekender mee en legt inderdaad wel heel wat uit, je gedrag op het forum en de zaken waarmee je zit.
Dat kan, ik wel!quote:Op vrijdag 2 januari 2026 09:37 schreef r_one het volgende:
Deze snap ik niet, ik herken dit totaal niet.
Goeiequote:
15 jaar trauma therapie?quote:Op vrijdag 2 januari 2026 03:00 schreef Ansa het volgende:
[..]
Ik heb al 15 jaar (trauma) therapie gehad. Ik heb mijn psyche eindeloos ontrafeld maar geen van hen legde me uit hoe machtsdynamieken werken bijv. Ik heb een coach nodig want denk vanuit eerlijkheid en moraliteit en een meritocratisch denkbeeld. Heel hb en heel naief. Ik geloof woorden ipv daden, ben te eerlijk en laat me uitbuiten en framen. Ik heb mijn CPTSS overwonnen en zoek nu psychoeducatie.
En bedankt mbt het schrijven. Als ik niet zo ongeduldig was schreef ik eens een boek. Nu doe ik andere dingen met taal.
Dank voor het beetje extra succes wensen! Niet nodig maar uiteraard accepteer ik deze vriendelijk!quote:
Bij jou doen we al langer geen enkele poging meerquote:
Dat heb ik ook niet nodig aangezien het me goed gaat.quote:Op vrijdag 2 januari 2026 10:24 schreef r_one het volgende:
[..]
Bij jou doen we al langer geen enkele poging meer
Sorry het 1e wat me te binnenschoot toen ik de nieuwe reacties vanochtend las.quote:
Je moet niks hequote:Op vrijdag 2 januari 2026 10:29 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Dat heb ik ook niet nodig aangezien het me goed gaat.
Nu moet ik deze reactie van jou onthouden en jou terugpakken wanneer je zwak bent.
Onnodig en vermoeiend
Mijn hb is een groot deel van wie ik ben. Het is een handicap. Iemand met adhd en autisme is net zo neurodivers en het kleurt alles.quote:Op vrijdag 2 januari 2026 11:11 schreef Lenny77 het volgende:
Stap 1 op FOK!: realiseren dat acties gevolgen hebben en de users de maanden van getroll en beledigingen niet vergeten in 1 topic. Ze zullen best openstaan voor verandering en zelfs willen helpen, maar je hebt tegen heel wat schenen gestampt. Nu zal je even door de zelfgemaakte modder moeten kruipen.
Stap 2: stop met je hb te benoemen, het helpt je geen stap verder en geeft anderen het idee dat je hun te min vindt. Dit laatste heb je trouwens ook meermaals benoemd en anderen mee neergesabeld. Niemand houdt van een stoefer. En al helemaal geen stoefer die denkt het beter te weten maar meermaals bewijst er zelf helemaal niets van te bakken.
Stap 3: je bent wie je wil zijn. Ga je volgende werk dus in als een gewone meid. Je zal de oplossingsrol niet krijgen dan. Moei je niet met die zaken, het is niet jouw probleem. Doe je werk gewoon.
Als je trouwens op het werk nog maar enigszins praat zoals hier dan gaan de stekels op bij veel mensen.
Stap 4 (eigenlijk stap 1): stop in godsnaam met lezen op Reddit of waar dan ook over relatie verhalen. Ook dit helpt je allesbehalve. Ja bitchen krijgen goede mannen en smeerlappen goede vrouwen. De overgrote groep relaties zijn echter gewoon goed. Maar jij zit in een verziekte fuik. Mannen zijn helemaal niet zo slecht als dat jij de hele tijd denkt. Besef dat jouw gedachten even verknipt zijn als jouw gehate tate incels. En kruip daar uit, ga andere dingen lezen die je goed doen voelen, leer nieuwe dingen.
Zorg sowieso eerst maar eens dat je zelf sterk in je schoenen staat. En dan komt die relatie wel waar je wel goed in thuis hoort. Je moet niet alles doen in een relatie, mannen vragen daar niet om, ze willen niet gered worden door een ander.
Ik denk dat een grote reset nodig is en daar heb je nu de tijd voor.
Uit POL ontsnapt?quote:Op vrijdag 2 januari 2026 11:58 schreef epicbeardman het volgende:
Zeker ook helemaal getrained om goden zoals Trump en Elon te haten. Brainwashed.
Ga je lekker?quote:Lekker hele dag doomscrollen, over paar maanden is ze lesbisch of gaat ze zelf een man worden via transforming.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |