Das geen Carnaval, jonguh.quote:Op dinsdag 30 december 2025 21:46 schreef Caland het volgende:
[..]
Dat klopt niet echt.
[..]
Gedeeltes van Utrecht, Gelderland, Overijssel en Drenthe hebben ook carnaval.
Dan ken je het zuiden van Gelderland nietquote:Op dinsdag 30 december 2025 21:47 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Das geen Carnaval, jonguh.Dat zijn 3 mensen.
Dat deel van Gelderland moeten ze aan BRabant geven.quote:Op dinsdag 30 december 2025 21:50 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Dan ken je het zuiden van Gelderland niet
Progressief beleid heb ik mij laten vertellen.quote:Op dinsdag 30 december 2025 21:23 schreef Elan het volgende:
[..]
Gronau idem.
Meeste peuken komen inmiddels ook uit Duitsland en al die accijns gaat zo de Duitse staatskas in. Terwijl wij voor de medische gevolgen opdraaien.
Vermoedelijk speelt het wel mee. Ze zijn jong en maken fouten, met een kanonslag heb je een keer pijn, leer je ervan en door, met een cobra ben je meteen je vinger/hand kwijt.quote:Op dinsdag 30 december 2025 21:10 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Ja. Maar dat heeft er niets mee te maken. Het komt door de afwezigheid van het voorheen legale knalvuurwerk. Iedere 15-jarige die kan kiezen tussen een rotje en een cobra kiest voor dat eerste. Daarom zijn er nu ook veel meer amputaties, Tja77 kan je uitleggen hoe dat precies werkt.
Durf je ook nog voor namen te gaan?quote:Op woensdag 31 december 2025 09:03 schreef Zwoerd het volgende:
Ik ga voor 3 doden. Vast wel minimaal weer 1 met een shell 'hij ging direct af bij het aansteken'
Dus zijn Nederlanders eigenlijk de tokkies van west Europa?quote:Op woensdag 31 december 2025 08:44 schreef Kickinalfa het volgende:
Overigens was ik deze week in Berlijn vanaf 27-12 tot 31-12, maar daar was bijna geen vuurwerk te horen ondanks dat er vanalles volop werd verkocht in de winkel.
Zeker, ook hoe ze zich gedragen ook op vakantie, het is stuitend, nu ook weer met 6 man iemand in Oostenrijk in elkaar geslagen.quote:Op woensdag 31 december 2025 09:07 schreef Stephen_Dedalus het volgende:
[..]
Dus zijn Nederlanders eigenlijk de tokkies van west Europa?
Daar lijkt het qua vuurwerk wel op, mogelijk ook te maken met de afwezigheid van handhaving.quote:Op woensdag 31 december 2025 09:07 schreef Stephen_Dedalus het volgende:
[..]
Dus zijn Nederlanders eigenlijk de tokkies van west Europa?
U bent antidemocratisch dus.quote:Op woensdag 31 december 2025 09:26 schreef mortalkees het volgende:
Ik zal altijd vuurwerk blieven halen met of zonder verbod net zoals dat ik altijd mee zal doen met sinterklaas gezamenlijk met de kids. Ben potverdikkie toch geen idioot om maar alles te accepteren wat de elite door onze strot wilt duwen.
Dat is toch al jaren overduidelijkquote:Op woensdag 31 december 2025 09:07 schreef Stephen_Dedalus het volgende:
[..]
Dus zijn Nederlanders eigenlijk de tokkies van west Europa?
Toch als je lijstjes bekijkt van wat de meest vervelende/asociale toeristen zijn in Europa, worden Nederlanders maar zelden genoemd, die lijstjes worden vaak aangevoerd door Engelsen, Duitsers en Russen.quote:Op woensdag 31 december 2025 10:00 schreef Fok-it het volgende:
Als je ziet hoe we ons in het buitenlands gedragen doen we in ieder geval erg ons best voor een koppositie. Nog even een nieuwe Mallorca zo op de laatste dag van het jaar in Tirol
Maar, inderdaad, overduidelijk is gechargeerd.
als je wel eens in het buitenland komt zie je dat het reuze meevalt maar in Nederland focussen we graag op het negatieve als het om Nederlanders gaatquote:Op woensdag 31 december 2025 10:00 schreef Fok-it het volgende:
Als je ziet hoe we ons in het buitenlands gedragen doen we in ieder geval erg ons best voor een koppositie. Nog even een nieuwe Mallorca zo op de laatste dag van het jaar in Tirol
Maar, inderdaad, overduidelijk is gechargeerd.
Handhaving? De cobras worden in beslag genomen en 4 uur halt straf.quote:Op woensdag 31 december 2025 09:24 schreef Kickinalfa het volgende:
[..]
Daar lijkt het qua vuurwerk wel op, mogelijk ook te maken met de afwezigheid van handhaving.
Dit inderdaad. Zitten vaak lieden tussen met een witte neus uit op gedonder.quote:Op woensdag 31 december 2025 10:18 schreef Gia het volgende:
Het is jammer dat mensen dan niet meer om 12 uur naar buiten komen. Heeft toch wel altijd sfeer.
Zou mooi zijn als er dan per wijk vuurwerkshows komen, eventueel mmv burgers die hiervoor dan goed geinstrueerd worden. Ik zou hier best wel, via collecte of zo, aan willen bijdragen.
Centraal op een plek in de stad, lijkt me niks. Een hele hoop zatte mensen bij elkaar. Geeft geheid rotzooi.
Alsof die dronken mensen met hun buurman op de vuist gaanquote:Op woensdag 31 december 2025 10:27 schreef Caland het volgende:
Gelukkig is er in woonwijken rond 12u helemaal niemand dronken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |