Voor plek 6 van de ploegenachtervolging!quote:Op maandag 29 december 2025 19:40 schreef AgnesGru het volgende:
[..]
Waarom zou je Snellink aanwijzen?
Zou zomaar kunnen jaa.quote:Op maandag 29 december 2025 19:41 schreef Steven184 het volgende:
[..]
Ik niet. Maar Rintje vast wel voor de TP
Ik heb het idee dat het nog nooit zo mooi/spannend is geweest, maar misschien laat mijn geheugen me in de steek.quote:
Ja dat was ook al preken voor eigen parochie.quote:Op maandag 29 december 2025 19:46 schreef Marcoss het volgende:
Kjeld zei het wel al voor het OKT, niet enkel omdat het Beune overkomt
Eensquote:Op maandag 29 december 2025 19:46 schreef Marcoss het volgende:
Kjeld zei het wel al voor het OKT, niet enkel omdat het Beune overkomt
Wel wat betreft Beune, maar als je hem ook aanwijst op de 1500 meter kun je wel nog veel meer aanwijzen.quote:Op maandag 29 december 2025 19:46 schreef Zwansen het volgende:
Nuis heeft wel beetje gelijk natuurlijk.
Dat magquote:Op maandag 29 december 2025 19:47 schreef heywoodu het volgende:
Je kunt ook gefrustreerd zijn en géén eikel zijn richting de interviewer.
Je weet over wie je het hebt he?quote:Op maandag 29 december 2025 19:47 schreef heywoodu het volgende:
Je kunt ook gefrustreerd zijn en géén eikel zijn richting de interviewer.
Ik bedoel het hele concept van het OKT.quote:Op maandag 29 december 2025 19:47 schreef Felagund het volgende:
[..]
Wel wat betreft Beune, maar als je hem ook aanwijst op de 1500 meter kun je wel nog veel meer aanwijzen.
Denk dat de meesten wel mee eens zijn hier, maar je kan niet zomaar de regels vlak voor het OKT veranderen.quote:Op maandag 29 december 2025 19:47 schreef Hugo_Treger het volgende:
Kjeld zegt wat iedere schaatsliefhebber met gezond verstand denkt. Personen van die categorie tref je in dit topic bijzonder weinig.
Anders was hij compleet geflipt ja. We zijn bestolen door Prins.quote:Op maandag 29 december 2025 19:48 schreef Mansjester het volgende:
Door dit interview blijft het dubbel jammer dat ie het zelf wel net haalt
Een schaatsliefhebber houdt van schaatsen op het scherpst van de snede, dat is dit.quote:Op maandag 29 december 2025 19:47 schreef Hugo_Treger het volgende:
Kjeld zegt wat iedere schaatsliefhebber met gezond verstand denkt. Personen van die categorie tref je in dit topic bijzonder weinig.
Dan kun je beter OKT afschaffen.quote:Op maandag 29 december 2025 19:47 schreef Felagund het volgende:
[..]
Wel wat betreft Beune, maar als je hem ook aanwijst op de 1500 meter kun je wel nog veel meer aanwijzen.
Niet over zichzelf natuurlijk. Je zou eventueel aangewezen moeten worden als je alle World Cups wint voor het OKT, maar dan moet dat gewoon een harde regel vooraf zijn.quote:Op maandag 29 december 2025 19:46 schreef Zwansen het volgende:
Nuis heeft wel beetje gelijk natuurlijk.
Iedereen op nul.quote:Op maandag 29 december 2025 19:48 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Een schaatsliefhebber houdt van schaatsen op het scherpst van de snede, dat is dit.
De andere drie op de 1500 meter hebben alle drie kans om ook naast Miho Takagi bij de beste vier te eindigen op de OWS.quote:Op maandag 29 december 2025 19:47 schreef Hugo_Treger het volgende:
Kjeld zegt wat iedere schaatsliefhebber met gezond verstand denkt. Personen van die categorie tref je in dit topic bijzonder weinig.
Wat Wennemars zegt dusquote:Op maandag 29 december 2025 19:48 schreef Felagund het volgende:
[..]
Denk dat de meesten wel mee eens zijn hier, maar je kan niet zomaar de regels vlak voor het OKT veranderen.
Het grote probleem is wel dat je dan ergens een grens moet trekken. Er blijft altijd discussie.quote:Op maandag 29 december 2025 19:49 schreef Steven184 het volgende:
[..]
Dan kun je beter OKT afschaffen.
Ik had er geen probleem mee gehad als Kok, de Boo, Leerdam en Beune waren aangewezen.
In tegenstelling tot zijn vader, volgens mij. Die had nog ruzie met Wüst omdat Wüst vond dat zulke dingen vooraf gewoon duidelijk moeten zijn en je het niet achteraf aan kunt passen.quote:
Wennemars sr. heeft ook meerdere keren gezegd dat je de regels nu niet meer kan aanpassen.quote:Op maandag 29 december 2025 19:50 schreef heywoodu het volgende:
[..]
In tegenstelling tot zijn vader, volgens mij. Die had nog ruzie met Wüst omdat Wüst vond dat zulke dingen vooraf gewoon duidelijk moeten zijn en je het niet achteraf aan kunt passen.
In het verleden is dat aanwijzen ook wel eens mis gedaan waardoor iemand aan de start stond die totaal uit vorm was.quote:Op maandag 29 december 2025 19:50 schreef Felagund het volgende:
[..]
Het grote probleem is wel dat je dan ergens een grens moet trekken. Er blijft altijd discussie.
Vond dit wel een prima interview eigenlijk. Alleen het enthousiasme is er nog niet deze weekquote:Op maandag 29 december 2025 19:51 schreef Remco het volgende:
Wennemars is in een maand enorm onsympathiek geworden.
Erben zei dat? Enkel omdat hij zelf nooit olympisch kampioen werd waarschijnlijkquote:Op maandag 29 december 2025 19:52 schreef Em31 het volgende:
Wennemars zei bij de NOS vanochtend nog dat thuis WK’s belangrijker waren dan een OS, misschien ligt het daar aan.
Hopelijk is Joep gewoon gefocust.quote:Op maandag 29 december 2025 19:52 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Vond dit wel een prima interview eigenlijk. Alleen het enthousiasme is er nog niet deze week
Maar misschien komt dat dan na morgen
Je kan regels maken uiteraard.quote:Op maandag 29 december 2025 19:50 schreef Felagund het volgende:
[..]
Het grote probleem is wel dat je dan ergens een grens moet trekken. Er blijft altijd discussie.
Benieuwd wat hij vindt van een thuis-OS dan, over vier jaarquote:Op maandag 29 december 2025 19:52 schreef Em31 het volgende:
Wennemars zei bij de NOS vanochtend nog dat thuis WK’s belangrijker waren dan een OS, misschien ligt het daar aan.
Tenzij iemand aantoonbaar beter is dan de nummer 3 (zoals bij Leerdam vs Verkerk).quote:Op maandag 29 december 2025 19:52 schreef Ericr het volgende:
Nooit aanwijzen. Komt alleen maar meer gezeik van.
Nee Joepquote:Op maandag 29 december 2025 19:53 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Erben zei dat? Enkel omdat hij zelf nooit olympisch kampioen werd waarschijnlijk
Zo lang het op z'n laatst in de zomer bekend wordt gemaakt allemaal, prima, wat het ook is verder.quote:Op maandag 29 december 2025 19:53 schreef Steven184 het volgende:
[..]
Je kan regels maken uiteraard.
21 World Cups op rij winnen voorafgaand zou genoeg moeten zijn.
Regerend wereldkampioen en 3 wereldbekers winnen in lopend jaar lijkt mij ook.
Vroeger hadden we sterretjes/beschermde rijders, dat was meer gedoe volgens mij.quote:Op maandag 29 december 2025 19:55 schreef Steven184 het volgende:
Overigens vind ik OKT prima, zolang regels maar duidelijk zijn en aanwijsplekken eerlijk worden gebruikt.
Dat systeem is compleet rukquote:Op maandag 29 december 2025 19:56 schreef Felagund het volgende:
[..]
Vroeger hadden we sterretjes/beschermde rijders, dat was meer gedoe volgens mij.
Genoeg gevallen dat iemand totaal geen vormbehoud toont. Ik zou de WBs van dit seizoen altijd meenemen.quote:Op maandag 29 december 2025 19:56 schreef TheVulture het volgende:
Beune had zich beter kunnen laten vallen uiteindelijk, dat is het harde verhaal.
Daarom is er wel wat voor te zeggen wat Kjeld al riep voor het toernooi.
Misschien kun je het al zo doen dat als iemand een WK Afstanden wint in het jaar voor de Spelen om die meteen aan te wijzen.
Dan worden de selectiewedstrijden daarvoor een soort OKT toch?quote:Op maandag 29 december 2025 19:56 schreef northernlight81 het volgende:
Maar waarom gebruiken ze dan niet de tussenstand in de wereldbeker voor de selectie?
Dit soort gezeik blijf je altijd houden
Er is uiteindelijk gewoon echt onmogelijk één volledig eerlijk systeem te maken, daar is Nederland gewoon veel te goed voorquote:Op maandag 29 december 2025 19:56 schreef northernlight81 het volgende:
Maar waarom gebruiken ze dan niet de tussenstand in de wereldbeker voor de selectie?
Dit soort gezeik blijf je altijd houden
Of "ziek" af kunnen haken.quote:Op maandag 29 december 2025 19:56 schreef TheVulture het volgende:
Beune had zich beter kunnen laten vallen uiteindelijk, dat is het harde verhaal.
Daarom is er wel wat voor te zeggen wat Kjeld al riep voor het toernooi.
Misschien kun je het al zo doen dat als iemand een WK Afstanden wint in het jaar voor de Spelen om die meteen aan te wijzen.
Ik vind dat echt een matig planquote:Op maandag 29 december 2025 19:53 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Benieuwd wat hij vindt van een thuis-OS dan, over vier jaar
Yup en dan is je seizoen in oktober al klaar als je je niet plaatstquote:Op maandag 29 december 2025 19:57 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Dan worden de selectiewedstrijden daarvoor een soort OKT toch?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |