Als ik ik 20ct kreeg voor elke keer..quote:Op zondag 28 december 2025 09:50 schreef Cee het volgende:
[..]
Ik moet gaan turven hoe vaak ik een post van je lees en hardop “godverdomme” zeg.
Welcome To The Junglequote:Op zondag 28 december 2025 09:48 schreef PippenScottie het volgende:
[..]
En wat doe je bij wielrenners?
Wrapped up like a douchequote:Op zondag 28 december 2025 09:51 schreef Mexicanobakker het volgende:
Zometeen even een douche pakken.
If he dies he diesquote:Op zondag 28 december 2025 09:47 schreef PippenScottie het volgende:
[..]
Die kerel rechts gaat dood door Dolf Lundgren
Hashtag spoiler
Het loopt goed af, want Sylvester Stallone verslaat in zijn eentje daarna de hele Sovjetunie
Wel helemaal op zijn eigen manierquote:Op zondag 28 december 2025 09:52 schreef OscarMopperkont het volgende:
Dit liedje daalt in de lijst... net zoals Herman van het hotel afdaalde
zijn standbeeld staat niet voor niets bij Hedon (in Zwolle).quote:
Awwwwquote:Op zondag 28 december 2025 09:53 schreef PippenScottie het volgende:
Ik heb besloten dat ik op mijn uitvaart wel zo’n fotocollage wil van mij met de Pippies door de jaren heen en dat dan Perfect Day van Lou Reed wordt gespeeld
Ik heb gisteren nog geparkeerd bij Hedon in Zwolle. True storyquote:Op zondag 28 december 2025 09:53 schreef Terreros85 het volgende:
[..]
zijn standbeeld staat niet voor niets bij Hedon (in Zwolle).
Ik hoop voorlopig nog niet meer aan mijn uitvaart te denkenquote:Op zondag 28 december 2025 09:53 schreef PippenScottie het volgende:
Ik heb besloten dat ik op mijn uitvaart wel zo’n fotocollage wil van mij met de Pippies door de jaren heen en dat dan Perfect Day van Lou Reed wordt gespeeld
Het is…. een versiequote:
Ik denk dat we je liever nog even bij ons houdenquote:Op zondag 28 december 2025 09:56 schreef ok01 het volgende:
[..]
Ik hoop voorlopig nog niet meer aan mijn uitvaart te denken
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |