Zo door je navel heenquote:Op maandag 22 december 2025 19:58 schreef Moeraskat het volgende:
[..]
Even je flubbertje bij jezelf naarbinnen drukken
quote:
Was met zoonlief, 20 jarigen in de naaktsauna zijn zeldzaamquote:
Ohquote:Op maandag 22 december 2025 20:00 schreef Koen66 het volgende:
[..]
[..]
Was met zoonlief, 20 jarigen in de naaktsauna zijn zeldzaam
Ik geef je op een briefje dat Gergi niet 3 uur aan kerstboomlampjes loopt te klooien. Als dat niet binnen 10 minuten zit zoals het moet dan rukt ie de hele zooi van de muur en smijt het in de tuinquote:
Preutse bende op die leeftijd, gemiddelde leeftijd op naaktdagen fors hogerquote:
Klopt.quote:Op maandag 22 december 2025 20:02 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Ik geef je op een briefje dat Gergi niet 3 uur aan kerstboomlampjes loopt te klooien. Als dat niet binnen 10 minuten zit zoals het moet dan rukt ie de hele zooi van de muur en smijt het in de tuin
Laatste keer dat ik ging waren er ook genoeg tussen de 20-30 die daar rondliepen. Begin volgend jaar maar keertje plannen.quote:Op maandag 22 december 2025 20:03 schreef Koen66 het volgende:
[..]
Preutse bende op die leeftijd, gemiddelde leeftijd op naaktdagen fors hoger
Twee bomen van Koen en z’n zoon? Wat?!quote:Op maandag 22 december 2025 20:01 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Toch leuk om dan 2 bomen te hebben. Heb je altijd wat leuks te vertellen.
Kloptquote:Op maandag 22 december 2025 20:00 schreef Koen66 het volgende:
[..]
[..]
Was met zoonlief, 20 jarigen in de naaktsauna zijn zeldzaam
Jaquote:
Even een slokje.quote:
quote:Op maandag 22 december 2025 20:17 schreef Nizno het volgende:
ik heb vastgesteld... ik begrijp weinig gebarentaal..
Meh iedereen loopt naakt dus dat besef je nauwelijksquote:Op maandag 22 december 2025 20:18 schreef mschol het volgende:
sauna, nee dankje.. ik zou me super ongemakkelijk voelen
dat is inderdaad het grootste nadeel van alleen naar de sauna gaan.quote:Op maandag 22 december 2025 20:21 schreef kwiwi het volgende:
Ben in de sauna wel een paar keer 'achtervolgt' door mannen die alleen waren (wanneer ik ook alleen was). Dan gingen ze eerst uitgebreid even kijken of ik in een bepaalde sauna zat, en dan eenmaal binnen steeds stiekem naar me kijken. Bah bah bah, voelde me dan zó enorm ongemakkelijkIs gelukkig maar een aantal keren gebeurd in 10 jaar tijd, maar toch.
ik zou mij alsnog super ongemakkelijk voelenquote:Op maandag 22 december 2025 20:22 schreef Koen66 het volgende:
[..]
Meh iedereen loopt naakt dus dat besef je nauwelijks
Iewwwwwquote:Op maandag 22 december 2025 20:21 schreef kwiwi het volgende:
Ben in de sauna wel een paar keer 'achtervolgt' door mannen die alleen waren (wanneer ik ook alleen was). Dan gingen ze eerst uitgebreid even kijken of ik in een bepaalde sauna zat, en dan eenmaal binnen steeds stiekem naar me kijken. Bah bah bah, voelde me dan zó enorm ongemakkelijkIs gelukkig maar een aantal keren gebeurd in 10 jaar tijd, maar toch.
Naaktstrand ben ik nog nooit geweest, daar zie ik de lol niet zo van in. Dan heb je toch overal zand zitten?quote:Op maandag 22 december 2025 20:22 schreef Nizno het volgende:
[..]
dat is inderdaad het grootste nadeel van alleen naar de sauna gaan.
Naakstrand is ook zo'n ongemak
daar heb je gewoon een handdoek voor waar je op kan gaan liggenquote:Op maandag 22 december 2025 20:25 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Naaktstrand ben ik nog nooit geweest, daar zie ik de lol niet zo van in. Dan heb je toch overal zand zitten?
Naakstrand ging ik als kind altijd naar toe, vonden mijn ouders leuk ofzo. Maar dat was wel in Frankrijk aan de Atlantische kust waar je eerst een halve dag door de duinen moet en dan op zo'n gigantisch strand waar nauwelijks mensen zijnquote:Op maandag 22 december 2025 20:22 schreef Nizno het volgende:
[..]
dat is inderdaad het grootste nadeel van alleen naar de sauna gaan.
Naakstrand is ook zo'n ongemak
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |