Die bunker is juist het keerpunt geweest, na het dwaalspoor van de lifeline. En die dode locatie van Amersfoort was bewust zo gekozen vanwege corona, niet in het centrum, niet in een drukke stad, zodat er geen mensenmassa zou ontstaan.quote:Op zondag 21 december 2025 19:59 schreef Watmoetjenou het volgende:
Ik blijf er bij dat die samenwerking met het rode kruis in eerste instantie vanaf 2018 de nek heeft omgedraaid. Terwijl er genoeg problemen waren in Nederland
Toen kwamen ze met de lifeline wat al helemaal niet boeiend was. Toen de bunker tijdens corona, wat ook niet hielp. En dan Amersfoort 2x... Een stad nog doder dan Staphorst.
Dit soort goede doelen hebben Nederlanders nou immers meer mee. En dan een drukke studentenstad.
Ja maar toen was ook de samenwerking met het rode kruis voorbij. Heeft allemaal wel wat invloed gehad denk ikquote:Op zondag 21 december 2025 20:42 schreef Viv het volgende:
[..]
Die bunker is juist het keerpunt geweest, na het dwaalspoor van de lifeline. En die dode locatie van Amersfoort was bewust zo gekozen vanwege corona, niet in het centrum, niet in een drukke stad, zodat er geen mensenmassa zou ontstaan.
TS is er zelf die kan de tussenstand er prima in zettenquote:Op zondag 21 december 2025 20:45 schreef Watmoetjenou het volgende:
[..]
Dat mag niet je moet de OP nog bijwerken hee
Dan dit topic maar vol makenquote:Op zondag 21 december 2025 20:48 schreef Nizno het volgende:
[..]
TS is er zelf die kan de tussenstand er prima in zetten
Het helpt ook niet echt om een Vlaming op rock-achtige noten in het NL's, met 'Pommelien' als naam te horen zingenquote:Op zondag 21 december 2025 20:51 schreef Hamlapjes het volgende:
Je merkt toch wel weer dat (akoestische) drums en elektrische gitaren een boel leven in zo'n optreden blaast, he?
Zet er een rauwe zanger neer en dan was het een 13 in een dozijnband die niet op Serious Request had gestaanquote:Op zondag 21 december 2025 20:53 schreef KNAK het volgende:
[..]
Het helpt ook niet echt om een Vlaming op rock-achtige noten in het NL's, met 'Pommelien' als naam te horen zingen
Band is verder wel ok. Zet er een echte, rauwe zanger neer en je hebt een mooie output
...op dit nummer na, dat dan weer wel
Ja ik moet wat minder op FOK! zitten tijdens het rijdenquote:Op zondag 21 december 2025 20:56 schreef hole1988 het volgende:
Hoeveel spookrijders zijn er wel niet deze week.Dit is al de vierde deze week.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |