In de vierde ronde was Wout maar een seconde langzamer dan Mathieu.quote:Op maandag 22 december 2025 15:22 schreef H.Vviv het volgende:
In ieder geval een betere Van Aert dan vorig jaar.
Is WOUT de morele winnaar?quote:Op maandag 22 december 2025 15:38 schreef Idisrom het volgende:
[..]
In de vierde ronde was Wout maar een seconde langzamer dan Mathieu.
Dan ken jij Sporza en HLN niet. De hypemachines gaan gewoon weer op volle toeren draaien.quote:Op maandag 22 december 2025 15:39 schreef Frozen-assassin het volgende:
Fijn dat we in elk geval al geen hoop hoeven hebben op een strijd tussen 'Grote Drie' bij de klassiekers. Wout komt teveel tekort.
In Roubaix heeft een WOUT in vorm best wel een kans.quote:Op maandag 22 december 2025 15:41 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Dan ken jij Sporza en HLN niet. De hypemachines gaan gewoon weer op volle toeren draaien.
Voor de mythe moet hij nog een paar jaar tekort komen om dan op zijn 35e ultimo nog een keer te winnen op de velodrome Andre Petrieuxquote:Op maandag 22 december 2025 15:41 schreef Felagund het volgende:
[..]
In Roubaix heeft een WOUT in vorm best wel een kans.
Ik zou het hem oprecht gunnen.quote:Op maandag 22 december 2025 15:44 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
Voor de mythe moet hij nog een paar jaar tekort komen om dan op zijn 35e ultimo nog een keer te winnen op de velodrome Andre Petrieux
Misschien als Tadej en Mathieu drie keer lek rijden. Wout heeft naar eigen zeggen een betere voorbereiding gedraaid voor het veldrijden tov eerdere jaren en toch zit hij mijlenver van niveau van Tjeu af. Het is gewoon pijnlijk.quote:Op maandag 22 december 2025 15:41 schreef Felagund het volgende:
[..]
In Roubaix heeft een WOUT in vorm best wel een kans.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |