Geniet jij maar lekker van je vakantie, en geen stressquote:Op maandag 22 december 2025 21:23 schreef laziness het volgende:
Volgens mijn laatste tussenstand:
Eén pakket is vandaag persoonlijk bezorgd als het goed is.
2 pakketten zijn onderweg. Nog eentje wordt ook persoonlijk afgeleverd en dan zijn er nog 3 die verstuurd moeten worden.
Als de donateur anoniem wil blijven dan zal je shopper dat niet onthullen.quote:Op maandag 22 december 2025 21:57 schreef vosss het volgende:
Zeg hoe werkt dit eigenlijk precies? Ik weet wie mijn shopper is, maar meer niet. Dat blijft anoniem dan of krijg ik dat later nog te horen?
Misschien had ik dit al gevraagd, maar met alle ellende en shit laat mijn geheugen mij danig in de steek. Dus mocht ik wel al weten wie de donateur is zegmaar dan ben ik dat ook vergeten.![]()
quote:Net mijn gulle gevers ontmoet! Echte kerstelfjes. Fijn en leuk gepraat. Hele lieve, fijne en warme mensen.
En wat een groot pakket! En met mooi inpakpapier. Wat ik, zodra ze weg waren, eerst nog voorzichtig probeerde te verwijderen maar in mijn enthousiasme er al snel was afgescheurd.
En de doos zat helemaal tot de nok toe vol. Met allemaal lekkers en goed eten! Binnenkort lekker wrappen.
En een heleboel pakjes, ik heb alle pakjes onder de boom gelegd. Dat ga ik lekker met kerst uitpakken, samen met poes. Eerst nog een paar dagen met glinsterende oogjes genieten van zo veel genegenheid en warmte. En zo veel glimpakjes. Dit doet me zo goed!
Heerlijk overprikkeld door grote blij in plaats van overprikkeld door ellende. Lekker flapperen, klappen en geluiden maken van blij en enthousiasme. Veel fijner!
En er zat ook een bon bij voor floaten, wat een heerlijkheid!! De rest volgt met kerst.
Hier sluit ik mij ook bij aan: superleukquote:Op maandag 22 december 2025 10:20 schreef PoesInDoos het volgende:
@:watmoetjenou wat gaaf! Dankjewel! En veel plezier ermee ontvanger!
Wat een leuk verjaardagskado zo. Geniet ervan!quote:Op dinsdag 23 december 2025 13:48 schreef vosss het volgende:
Paar fotootjes:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Heel erg hartelijk dank aan de gever en de shopper!![]()
Normaal heb ik altijd wel mn mondje klaar, maar nu ben ik er even stil van.
Zo een kutjaren achter de rug, en nog steeds, fysiek en emotioneel helemaal op een hoop liggen en dan zo'n gebaar krijgen. Dat is toch gewoon hartstikke mooi! 🥰🫠🤗
quote:Op dinsdag 23 december 2025 13:50 schreef vosss het volgende:
[ afbeelding ]
Ik moest hartelijk lachen om de gebruikte servetten met kutfeest en kutservet erop om breekbare spullen te beschermen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Edit:Je vroeg me laatst... wat heb je al, want mijn vrouw wil weten wat ze voor me moet kopen.quote:Op dinsdag 23 december 2025 15:11 schreef vosss het volgende:
Dankje! Ben de Lego Speed Champions van Alonso (want dit is op zeker niet die pannenkoek van een Stroll) al in elkaar aan het zetten. 🤓
Eh... nou eh.. je wilde niet méér weten dan dat ik je al had uitgehoord. Dan maar: "in elk geval géén Lego!"
En wist ik veel dat het je verjaardag was, joh! Dan had ik alvast een verjaarskaart gestuurd![]()
Edit 2: over mw vosss gesproken... die is niet vergeten.
Maar ik wel - wéér - om een kaart erbij te doen![]()
![]()
![]()
Te druk, te druk... ook met de gezondheid![]()
Jij sterkte met die van jullie, vosss en mw vosss!
[ Bericht 15% gewijzigd door Sally op 23-12-2025 15:35:35 ]Op maandag 12 oktober 2009 00:26 schreef vosss het volgende:
:*-je voor Sally, gewoon omdat ik haar lief vind :@
Gefeliciteerd!quote:Op dinsdag 23 december 2025 13:40 schreef vosss het volgende:
Zojuist is hier een groot pakket bezorgd en ongeduldig als ik was natuurlijk meteen alles uitgepakt, de groeten met kerst, het is vandaag mijn verjaardag dus dan worden cadeautjes soberzo uitgepakt.
Zodra je wat warms te drinken en evt iets te eten hebtquote:Op woensdag 24 december 2025 07:49 schreef Rafeiro het volgende:
Goedemorgen,
Het is me gelukt om de cadeautjes verder dicht te laten zitten.
Maaruh vanaf hoe laat is het uitpaktijd?
Volgens Karel is het nu ook wel ergens avond![]()
![]()
Gewoon lekker uitpakken. Jij bepaalt zelf wanneer het uitpakmoment is. En voel nog maar eens aan dat kleine pakjequote:Op woensdag 24 december 2025 07:49 schreef Rafeiro het volgende:
Goedemorgen,
Het is me gelukt om de cadeautjes verder dicht te laten zitten.
Maaruh vanaf hoe laat is het uitpaktijd?
Volgens Karel is het nu ook wel ergens avond![]()
![]()
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |