https://www.vandaaginside.nl/quote:De nieuwe talkshow van Wilfred Genee, Johan Derksen en René van der Gijp heeft een naam. De dagelijkse uitzending gaat VI Vandaag heten. Zoals bekend wordt het praatprogramma vanaf januari 2022 bij SBS 6 uitgezonden.
Het tijdstip staat ook vast. De aanvang van VI Vandaag dat van maandag tot en met vrijdag is, wordt 21.30 uur en zal een uur duren. Achter de schermen wordt druk gewerkt aan een extra gast dagelijks aan tafel. Het is de bedoeling dat er een poule komt van gasten die rouleren aan tafel. De namen van Merel Westrik, Leonie ter Braak, Henk Westbroek en Özcan Akyol worden genoemd.
De afgelopen zomer was het trio al dagelijks te zien in De Oranjezomer. Dat programma bleek een succes met gemiddeld zo’n 800.000 kijkers. Daarop ontstond het idee van Talpa, waar Veronica en SBS 6 onder vallen, om de heren toch dagelijks aan tafel te krijgen in plaats van, zoals nu, tweemaal per week: maandag- en vrijdagavond.
Johan Derksen wilde na dit seizoen sowieso stoppen met Veronica Inside in de huidige vorm. ‘De Snor’ was het zat om ‘alleen maar over voetbal te praten’. Nu ze alle drie door willen met een dagelijkse show tekenden zij bij voor nog twee jaar.
Wat een verademing zou dat zijn geweest die Estavana ipv Sylvie. Leuke meidquote:Op maandag 15 december 2025 22:36 schreef RipCity het volgende:
Leuke meiden. Passen goed bij de show
Ja, die mogen wel vaker komen.quote:Op maandag 15 december 2025 22:36 schreef RipCity het volgende:
Leuke meiden. Passen goed bij de show
Zo vreemd is dat niet als je iedereen die een andere blik werpt cancelt.quote:Op dinsdag 16 december 2025 23:39 schreef IsItMeOrYou het volgende:
De uitzendingen worden steeds vervelender om door te komen, vanavond hele stukken niet eens meer waargenomen. Morgen weer Tina en Valentijn... Het is een lopende band geworden.
Ik doe ongeveer een week over 1 uitzendingquote:Op woensdag 17 december 2025 12:50 schreef DrDentz het volgende:
Ik kijk het altijd op de tv in de slaapkamer om rustig in te slapen, haal het einde bijna nooit.
Ik denk eerder dat hij dit zegt omdat we hem al een tijdje niet meer zien bij VI. Het mannetje wil toch relevant blijven. En nu maar hopen dat ze dit vanavond in de uitzending gaan benoemen...quote:Op vrijdag 19 december 2025 09:45 schreef IsItMeOrYou het volgende:
Victor Vlam straft Vandaag Inside: ‘Eén van slechtste shows óóit’
https://www.mediacourant.(...)slechtste-shows-ooit
Denk niet dat we Victor nog gaan zien bij VI
Dat zou mooi zijnquote:Op vrijdag 19 december 2025 09:45 schreef IsItMeOrYou het volgende:
Victor Vlam straft Vandaag Inside: ‘Eén van slechtste shows óóit’
https://www.mediacourant.(...)slechtste-shows-ooit
Denk niet dat we Victor nog gaan zien bij VI
Ja, wat een rat is dat zeg. Bah.quote:
Die is een understatement. Mens pijpt Trump verbaal de hele dag door. En zegt vervolgens in een bijzin dat hij wel objectief is.quote:Op vrijdag 19 december 2025 11:26 schreef Marsenal het volgende:
Wat overdreven. Het was geen memorabele uitzending nee maar daarmee is alles wel gezegd. Nu gaan ze vanavond gewoon 5 minuten Victor Vlam uitlachen en is het universum weer in balans.
Overigens vond ik het ook wel een opvallend moment dat Leijten zo tegen Raymond Mens deed alsof hij een Trump-liefhebber is, maar dat was hooguit gewoon even grappig. Toen zei Raymond Mens dat hij dat niet echt was en toen was dat weer klaar.
Hij geeft Trump trouwens wel net iets te makkelijk het voordeel van de twijfel, vind ik, maar het is niet alsof je hem kan betrappen op fanboy-gedrag. Volgens mij geniet hij ervan om mensen zo een beetje voor de gek te houden. Lekker ragebaiten.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |