Maar hier is toch niks mis mee?quote:Op zaterdag 13 december 2025 11:57 schreef Lodelie het volgende:
Sanneke heeft 50 potjes besteld!
Krijgt dat mannetje ook weleens vers eten?
Hij noemt haar ook een 'jankerd'. Hopelijk niet in haar gezichtquote:Op zaterdag 13 december 2025 14:02 schreef Geertje_G het volgende:
Mijn algoritme liet me de papasvanivy zien. Mijn hemel. We weten allemaal echt wel dat peuters tantrums hebben. Maar hij staat naast de auto, met in zijn auto een krijsend kind te vertellen over...tja over wat eigenlijk? Hoe goed hij aan het opvoeden was? Zou die vent een sticker willen?? Echt hoor, leuk voor je kind om terug te zien, over 10 jaar.
Potjes zijn prima (wat mij betreft) maar Sanneke heeft laatst gezegd dat ze potjes in huis haalde, omdat ze het wel handig vond als ze iets aten wat het kind niet kan/mag eten of als ze ergens naar toe zijn (wat vrijwel nooit is haha). Dus dan lijkt me 50 potjes rijkelijk overdreven 🙈 alsof die vakantiewoning nog niet vol genoeg gepropt staat.quote:Op zaterdag 13 december 2025 14:21 schreef Mola_Mola het volgende:
[..]
Maar hier is toch niks mis mee?
Ik deed stinken m'n best voor m'n dochter, maar die at alleen de potjes. En ik kon haar zo andere dingen aanbieden dan dat we zelf thuis eten.
Op zich niets mis mee.. maar van de week was ze de potjes vergeten en toen vertelde ze dat hij natuurlijk mee eet maar soms een potje omdat dat handiger is en zo uit komt...quote:Op zaterdag 13 december 2025 14:21 schreef Mola_Mola het volgende:
[..]
Maar hier is toch niks mis mee?
Ik deed stinken m'n best voor m'n dochter, maar die at alleen de potjes. En ik kon haar zo andere dingen aanbieden dan dat we zelf thuis eten.
Het zou fijn voor het kind zijn als hij later ook herinneringen heeft aan lekker buiten zijn. Vooralsnog hebben we vooral gezien dat hij in de keet zit of samen met Sanneke in de auto als Dion boodschappen of pakketten haalt.quote:Op zaterdag 13 december 2025 14:28 schreef Johanna38 het volgende:
Alles draait om eten bij Sanneke. Rituelen later met het kind; kerstontbijt en koekjes bakken. Enorm bezig met eten voor kerst, maar wel zeggen dat ze niet snapt dat mensen nu al bezig zijn met eten voor kerst. Zeiken over suiker in de muesli en daarna alle kerstkransjes laten zien. Ik gun haar meer verbreding (qua interesses).Wat een domme content dit.
Ik wilde het net typen. Wat een volgestouwd hok!quote:Op zaterdag 13 december 2025 14:21 schreef brilduiker1973 het volgende:
Die zooi in de schuur bij hvk!!
Alles is daar volgestouwd🫣quote:Op zaterdag 13 december 2025 14:50 schreef Miepje77 het volgende:
[..]
Ik wilde het net typen. Wat een volgestouwd hok!
Tokkie gedragquote:Op zaterdag 13 december 2025 14:15 schreef Huisopdehoek het volgende:
Jonge J van de familie Geerts wordt nu ook al uitgebreid gefilmd en op moeders insta geplaatst met haar middelvingers omhoog. 🙄
Komt ook omdat ze zo weinig energie heeft om te douchen 🙈quote:Op zaterdag 13 december 2025 15:01 schreef SterreKaatje het volgende:
Oh die Debbie....
Ik kan me niet aan de indruk onttrekken dat dit 'damage control' is.
Ik denk dat het stukje afslankspuiten, rolstoel enz. bij bepaalde mensen en/of instanties niet zo lekker gevallen is. En om nog wat 'goodwill' te kweken er dan met de woorden 'ik voel me onveilig' er voorlopig tussenuit te gaan. Daarnaast ook gewoon super dom om te zeggen dat insta haar inkomsten zijn, terwijl de elders zegt dat ze een WIA heeft.
Het zaakje stinkt...
Je kan t Jet niet kwalijk nemen, die krijgt dit constant als voorbeeld te zien en maar lachen met de hele familie.quote:
Helemaal waar, helaasquote:Op zaterdag 13 december 2025 15:07 schreef Dievanhiernaast het volgende:
[..]
Je kan t Jet niet kwalijk nemen, die krijgt dit constant als voorbeeld te zien en maar lachen met de hele familie.
😂😂😂quote:Op zaterdag 13 december 2025 15:06 schreef Dievanhiernaast het volgende:
[..]
Komt ook omdat ze zo weinig energie heeft om te douchen 🙈
Ze heeft eens gedeeld dat de kinderen het er maar mee moeten doen omdat ze het er zelf zo in gooien, zij ruimt het niet meer op. Ze doet het zo goed als moeder, altijd mooie kleding!quote:Op zaterdag 13 december 2025 14:50 schreef Miepje77 het volgende:
[..]
Ik wilde het net typen. Wat een volgestouwd hok!
Tsja als je alle therapieën wilt volgen, alle artsen wilt zien tot aan een vermoeidheidskliniek aan toe. Dan nergens op iets van raad uit doet maar wel op eigen houtje vervolgens afslankmedicatie gaat spuiten? Misschien wordt ze daar wel veel zieker van, zo'n arts van het uwv is ook niet gek.quote:Op zaterdag 13 december 2025 15:01 schreef SterreKaatje het volgende:
Oh die Debbie....
Ik kan me niet aan de indruk onttrekken dat dit 'damage control' is.
Ik denk dat het stukje afslankspuiten, rolstoel enz. bij bepaalde mensen en/of instanties niet zo lekker gevallen is. En om nog wat 'goodwill' te kweken er dan met de woorden 'ik voel me onveilig' er voorlopig tussenuit te gaan. Daarnaast ook gewoon super dom om te zeggen dat insta haar inkomsten zijn, terwijl de elders zegt dat ze een WIA heeft.
Het zaakje stinkt...
Ja, en zoveel jubelreacties op haar verjaardagspost.quote:Op zaterdag 13 december 2025 16:02 schreef Danielle_ het volgende:
[..]
Ze heeft eens gedeeld dat de kinderen het er maar mee moeten doen omdat ze het er zelf zo in gooien, zij ruimt het niet meer op. Ze doet het zo goed als moeder, altijd mooie kleding!
Ja, het moest opgezocht (en uiteraard gefilmd) worden in de kisten die nog in de auto stonden terwijl de jongsten op blote voeten/op sokken op de oprit stonden.quote:Op zaterdag 13 december 2025 16:05 schreef Earring het volgende:
AM
En dan op de oprit al die kadootjes geven.
Doe dat gewoon rustig binnen.
En alles is weer voor Lot natuurlijk
Nou idd, loop ff naar binnen, berg de spullen op, neem een kop koffie en kijk samen ff rustig wat er allemaal voor zooi mee naar huis gekomen is 🤷♀️quote:Op zaterdag 13 december 2025 16:05 schreef Earring het volgende:
AM
En dan op de oprit al die kadootjes geven.
Doe dat gewoon rustig binnen.
En alles is weer voor Lot natuurlijk
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |