Of ze heeft ook brainfogquote:Op zaterdag 13 december 2025 11:55 schreef Huisopdehoek het volgende:
[..]
Komt vast door haar autisme.
Waarom eet hij niet met de pot mee, vooral nu Sanneke gezonder eet 🫣quote:Op zaterdag 13 december 2025 11:57 schreef Lodelie het volgende:
Sanneke heeft 50 potjes besteld!
Krijgt dat mannetje ook weleens vers eten?
Nog niet. Maar mocht iemand iets hebben, kan het daar.quote:Op zaterdag 13 december 2025 09:05 schreef JaNeeDan het volgende:
[..]
De vraag is: is/wordt er iets gezegd?
Nou, dit 😱 dat zeg je toch niet? En vandaag de hele dag de hort op en straks weer klagen dat het thuis een zooi isquote:Op zaterdag 13 december 2025 12:05 schreef Huisopdehoek het volgende:
HVK: Zeggen dat je dochters een bitchfight hebben.. 🙄
En gewoon lekker blijven filmenquote:Op zaterdag 13 december 2025 12:05 schreef Huisopdehoek het volgende:
HVK: Zeggen dat je dochters een bitchfight hebben.. 🙄
Sanneke lult wel vaker dom.quote:Op zaterdag 13 december 2025 12:20 schreef Huisopdehoek het volgende:
Sanneke kijkt uit naar kerst. Maar heeft er niet veel mee en vindt december een rotmaand.
Vindt het raar dat mensen al 3 weken van tevoren met kerst(diner) bezig zijn, maar baalt dat haar kerstvoer er (nog) niet is.
Ik snap het niet zo.
Over wie heb je het?quote:Op zaterdag 13 december 2025 12:36 schreef Huisopdehoek het volgende:
En het ‘per potje verpakken in een papiertje belachelijk maken, aar er had volop commentaar geweest als een potje stuk was gegaan. Hoe kónden ze dat nou zo slecht verpakken.
Wel leuk voor haar moeder dat ze met iemand samen is. En dat er een nieuw neefje bij komt. Maar ik denk dar ze met ‘de familieopstelling verandert’ de ‘familiesamenstelling’ bedoelt? Zo’n opstelling is toch een soort therapievorm?
Ik hoop dat ze die nog over had van de vorige kinderen..quote:Op zaterdag 13 december 2025 13:09 schreef Moedervan4kids het volgende:
Ik was even bang dat HvK haar verjaardagsfilmpje een zwangerschapsaankondiging was. Die roze en blauwe ballon…
Zoals mijn moeder altijd zegt: je verrader slaapt nooit!quote:Op zaterdag 13 december 2025 10:44 schreef Henrike het volgende:
[..]
Misschien is ze idd door iemand gemeld .
Toen ze die electrische rolstoel kreeg wekte dat veel onrust en irritatie op bij mensen die het niet kregen. Ze had nooit zo moeten pochen met alles wat ze voor elkaar kreeg aan hulp.
Ik zou nooit iemand verlinken( tenzij er gevaar dreigt) maar er zijn mensen die dat doen.
Echt he, maar ik zie nu haar filmpje van dat zelesta dekbed en dan denk ik... het zou zo maar . 7 kaarsjes op die verjaardagstaart, ook toeval?quote:Op zaterdag 13 december 2025 13:09 schreef Moedervan4kids het volgende:
Ik was even bang dat HvK haar verjaardagsfilmpje een zwangerschapsaankondiging was. Die roze en blauwe ballon…
Het zal toch niet he?quote:Op zaterdag 13 december 2025 13:35 schreef Henrike het volgende:
[..]
Echt he, maar ik zie nu haar filmpje van dat zelesta dekbed en dan denk ik... het zou zo maar . 7 kaarsjes op die verjaardagstaart, ook toeval?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |