Nee, eerst VOETJEBAL.quote:Op vrijdag 5 december 2025 19:25 schreef Faraday01 het volgende:
Zouden we in Europa ook wakker worden na het nieuwe beleid van de US waar ze ons voor de bus gooien en voor alle dubieuze partijen op radicaal rechts gaan
In België wordt het wel opgepikt:
https://www.hln.be/buiten(...)nbaar-zijn~ad613828/
Des te meer je over die regio leest, des te minder je er nog van zult begrijpen.quote:Op vrijdag 5 december 2025 19:13 schreef DeeBee het volgende:
[..]
Fascinerende situatie en achtergrond wel, toen ik er voor het WK was veel over gelezen.
Burundi wist ik niet, dat die er bij betrokken waren nu. Oeganda heeft ook altijd wel een interessante rol gehad, maar DRC is ook wel een prachtige failed state.
Dat is niet nodig in Houstonquote:Op vrijdag 5 december 2025 19:50 schreef Szura het volgende:
Japan, Tunesië, daar loop je wel voor warm hoor
Had in ieder geval de continenten goedquote:Op vrijdag 5 december 2025 18:04 schreef franklop het volgende:
Nederland
Zuid-Korea
Ivoorkust
Europa playoff met Italië
quote:Er is helaas geen geld lieverd. Geen salaris, pure liefde. Als er geld is krijgen we een kleine bijdrage.
Voor mij is het belangrijker dat Danny z'n huis kan behouden en geen baan hoeft te zoeken.
Je loopt een beetje achter, het gaat heel slecht.
Geen baan hebben en lekker AI filmpjes maken hele dag. Mooi levenquote:
quote:Op vrijdag 5 december 2025 16:50 schreef Szura het volgende:
Een bloemlezing van vandaag @:koffieplanterAl profiterend van de bijstand je frustraties jegens de wereld botvieren met een weblogje waar 16 mensen op af komen, ik vind het zo goed. De hele dag zuipen en AI liedjes maken, het is een leeg bestaan.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Put these foolish ambitions to rest.
48 teams ellende. Het zou mij verbazen als er 1 een beetje normaal land de poule niet overleeft.quote:Op vrijdag 5 december 2025 20:51 schreef DeeBee het volgende:
Wat een bak narigheid deze poules, ongekend
Een mooie uitdaging voor Koeman, Virgil en onze leeuwenquote:Op vrijdag 5 december 2025 23:22 schreef Dale__Cooper het volgende:
[..]
48 teams ellende. Het zou mij verbazen als er 1 een beetje normaal land de poule niet overleeft.
We hadden Sochi moeten boycotten.quote:Op zaterdag 6 december 2025 10:11 schreef Frozen-assassin het volgende:
Nederland gaat met 9 punten verder en vliegt daarna gelijk eruit tegen Marokko
Colorado City, dan heb je het ook wel over het neusje van de zalm zeg. Daar zijn de familiestambomen een cirkel en tel je pas mee als je minimaal 10 vrouwen hebt.quote:Op zaterdag 6 december 2025 19:06 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
In Colorado City roept een mazelenuitbraak eerder enthousiasme op dan angst: ‘Mijn zoons lijf kan dat prima aan’
Kwam uitgebreid aan bod in het artikel!quote:Op zaterdag 6 december 2025 19:21 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Colorado City, dan heb je het ook wel het neusje van de zalm zeg. Daar zijn de familiestambomen een cirkel en tel je pas mee als je minimaal 10 vrouwen hebt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |