Goede tip, zal van de week eens terugkijkenquote:Op zondag 23 november 2025 21:09 schreef Cassa95 het volgende:
Gezellig dat de quiz weer is begonnen!
Thomas van Luyn doet dit alweer voor de 3e of 4e keer.quote:Op zondag 23 november 2025 22:50 schreef PzKpfw het volgende:
Alweer een nieuwe presentator voor de Top 2000 quiz.. Ik mis Matthijs echt bij dit programma.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik heb liedjes in mijn playlist iedere keer geplaatst als ze gedraaid werden. Still D.R.E. werd 5x gedraaid, dus die staat er 5x in. Dat geldt voor alle liedjes die vaker dan eens gedraaid werden. Er is één uitzondering, genaamd Lichtje Branden. Die was Topsong in de Freekweek dus die is toen 24x (letterlijk) gedraaid. Dat zou betekenen dat als iemand van jullie de playlist een kans geeft, je binnen een spanne van 50 liedjes 24x Lichtje Branden zou moeten skippen. Dus die staat er maar 1 keer bij. Eén ding weten we zeker, buiten de 2024 nieuwkomers en de acties staan de nieuwe opties in deze lijst.
Ik zal nu in wat posts onder spoilers wat opvallende dingen delen, want heel de playlist van 1421 (1390) liedjes doornemen is wat te veel van het goede, aangezien 80% waardeloos zal blijken in deze context. Maar wie zelf wil freaken, zich straks boos wil maken omdat zijn favoriet (en die zitten er best veel tussen) aan de galg is gehangen, of wie gewoon een playlist wil hebben met liedjes die je over het algemeen zelden hoort:
Playlist · Tussle266 · 1391 items · 1 savesAll Day I Dream About Stemlijsten
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.All Day I Dream About Stemlijsten
Terwijl het een bijzonder matig liedje is.quote:Op maandag 24 november 2025 10:55 schreef Mexicanobakker het volgende:
Dicke titten lijken me een zekerheidje als die op de keuzelijst komen
U bent geen liefhebben van dicke titten?quote:Op maandag 24 november 2025 10:58 schreef peaceman het volgende:
[..]
Terwijl het een bijzonder matig liedje is.
Niet van een lied erover.quote:Op maandag 24 november 2025 11:16 schreef camilero het volgende:
[..]
U bent geen liefhebben van dicke titten?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.All Day I Dream About Stemlijsten
Helaas waarschijnlijk waar, maar als 1 van de grote reggae iconen ten onrechte wel.quote:Op maandag 24 november 2025 13:05 schreef Scorpion_17 het volgende:
Jimmy Cliff lijkt me niet groot genoeg voor een dabje
De gemiddelde nederlander denkt bij elk reggaenummer dat het van Bob Marley isquote:Op maandag 24 november 2025 13:18 schreef peaceman het volgende:
[..]
Helaas waarschijnlijk waar, maar als 1 van de grote reggae iconen ten onrechte wel.
Yup. Onwetendheid regeert.quote:Op maandag 24 november 2025 14:02 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
De gemiddelde nederlander denkt bij elk reggaenummer dat het van Bob Marley is
Of UB40quote:Op maandag 24 november 2025 14:02 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
De gemiddelde nederlander denkt bij elk reggaenummer dat het van Bob Marley is
Ik spoel de laatste jaren alles behalve de reportages en de quiz door. De rest boeit me niet echt, dus wie het presenteert maakt me ook niet zoveel meer uit.quote:Op maandag 24 november 2025 14:17 schreef Tussle266 het volgende:
A Gogo (inmiddels) gewoon met Ebbinge. Niet perfect, maar minder erg dan ik in 2023 dacht dat het zou worden en beter dan dat rommelige tussenjaar met de schermman.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |