Wordt ook een overslaande elpee.quote:Op maandag 17 november 2025 20:29 schreef greysbones het volgende:
ow leuk
Floris bashen
worden er hier heel wat blij van
quote:Op maandag 17 november 2025 20:28 schreef greysbones het volgende:
kriebelen met Lisa
dit is by far
de meest irritante aflevering ooit
en @:Kinkijan
Lisa overtreft Roma qua irritant zijn x1000000
Begint ook al net zo vaak te janken jaquote:Op maandag 17 november 2025 20:26 schreef Chanel5 het volgende:
Lisa heeft de volgende al te pakken
tweelingzus van Roma??
Vind Flo niet echt alpha eigenlijk. Was voorheen soms wel irritant en beetje de Flo show inderdaad maar toch anders want hij is veel emotioneler en dat is niet echt alphaquote:Op maandag 17 november 2025 20:34 schreef 5thencounter het volgende:
De Kliphangert... De Jaloers op Alfa Deelnemer Show .
[ afbeelding ]
Klopt, Flo is een tamme sukkel geworden, maar ja als Febo hem een Alfa Mannetje gaat noemen in de kliphangert.. hebben ze blijkbaar iets voor met hemquote:Op maandag 17 november 2025 21:34 schreef schetterklep het volgende:
[..]
Vind Flo niet echt alpha eigenlijk. Was voorheen soms wel irritant en beetje de Flo show inderdaad maar toch anders want hij is veel emotioneler en dat is niet echt alpha
Waren allemaal beelden van het eerste cyclus weekend, zelfs de zaterdag hebben ze maar overgeslagen want er was zoveel weekend content dat er daarom maar geen opdracht in zat vanavond. We gingen van de vrijdagavond naar de zondag.quote:Op maandag 17 november 2025 23:03 schreef MacDeMarco het volgende:
Zoveel gejank in 1 aflevering dat de febo er geen spel meer tussen kon monteren vanwege tijdgebrek![]()
Onzichtbare Lisa is nu opeens een van de hoofdrolspelers
sneu(k)neus Diégoquote:Op maandag 17 november 2025 20:34 schreef 5thencounter het volgende:
De Kliphangert... De Jaloers op Alfa Deelnemer Show .
[ afbeelding ]
vergeet je Miss Opdonderen niet?quote:Op dinsdag 18 november 2025 01:00 schreef ThijsTH het volgende:
Hier de neuk-kans percentages. Wie gaat als eerste met de benen wijd?
A) Lisa 56%
B) Brabo-Lisa 39%
C) Chess 5%
D) Therese 0%
Normaal zou Brabo-Lisa denk ik het gemakkelijkste zijn maar de echte Lisa moet ff haar terrein afbakenen denk ik.
Gaat vanzelf, ze voegen niets toe net als Zwarte Schapentruc waar tot vervelens toe naar hebben moeten kijkenquote:Op dinsdag 18 november 2025 10:02 schreef Giggio het volgende:
[..]
sneu(k)neus Diégo![]()
(type grote b*k en op zijn b*k gaan - mij niet bellen)
Wie is nu weer FéLéSité??? Bedoel je Therèse?quote:Op maandag 17 november 2025 20:13 schreef 5thencounter het volgende:
Ohwoohwohww,,, Fadi mot ze bek houwe .. FéLéSité houd niet van grapjes
En zo heeft FéLéSité ook haar rolletje
![]()
[ afbeelding ]
Dan krijgt ze het koud en moet ze zich weer helemaal omkleden. Wat een karwei!!quote:Op maandag 17 november 2025 20:25 schreef ChocoFan het volgende:
Sow een glas water over je heen.
Ja ja.
Vind ik ook en ik denk dat hij niet lang blijft, aangezien hij dagelijks videobelde met zijn moedertje. En ze hebben alleen elkaar. Dat gaat knagen!quote:Op dinsdag 18 november 2025 00:07 schreef ThijsTH het volgende:
Die Fadi doet me heel erg aan Rami denken.
ohw die ja, ik vond het al een rare naam in mijn hoofd..quote:Op dinsdag 18 november 2025 10:59 schreef Gia het volgende:
[..]
Wie is nu weer FéLéSité??? Bedoel je Therèse?
[..]
Roma moet natuurlijk wel de TT waarmakenquote:Op dinsdag 18 november 2025 17:03 schreef MacDeMarco het volgende:
Vanavond lijkt het helemaal om Floris te draaien maar niet in positieve zin.
Bonje met Roma in het voorstukje en de quote ''en dat is nog niet alles..'' van de febo erbij.
Dat mag jij dan graag willen, totaal geen iemand die tv maakt, arrogante kwast vind ik hem.quote:Op dinsdag 18 november 2025 16:46 schreef freaky40 het volgende:
Hij gaat TV maken dus die gaat nergens heen, hij zal de FEBO pleasen als een malle. Hopelijk ondertitelen ze hem wel consequent want er is af en toe niets van dat gebrabbel te verstaan.
En dat moet je niet willen natuurlijk, je helemaal omkleden en kouquote:Op dinsdag 18 november 2025 10:59 schreef Gia het volgende:
[..]
Wie is nu weer FéLéSité??? Bedoel je Therèse?
[..]
Dan krijgt ze het koud en moet ze zich weer helemaal omkleden. Wat een karwei!!
Ja, 100%. Die mochten gewoon niet voor een ander bondje gekozen worden. Want anders waren fysiek sterke mannen echt wel door iemand gekozen.quote:Op dinsdag 18 november 2025 10:44 schreef freaky40 het volgende:
Ik weet wel zeker dat vooraf ze de loods in gingen het al duidelijk was dat Fadi en Diego de Ratten zouden vormen, typisch gevalletje typecasting.![]()
En wie is dat? Mercedes? Nee, die gaat niet neuken. Die valt me 100% mee. Ik dacht dat het zo'n ordinair breezersletje zou zijn maar ze toont tot nu toe best veel klasse.quote:
Moet jij eens opletten.quote:Op dinsdag 18 november 2025 17:37 schreef DilanoNirvana het volgende:
Dat
[..]
Dat mag jij dan graag willen, totaal geen iemand die tv maakt, arrogante kwast vind ik hem.
Zal Fatima zijn, die altijd 'opdonderen' roept als ze weer eens in haar overal-tegenaan-schoppen-bui zitquote:Op dinsdag 18 november 2025 17:55 schreef ThijsTH het volgende:
[..]
En wie is dat? Mercedes? Nee, die gaat niet neuken. Die valt me 100% mee. Ik dacht dat het zo'n ordinair breezersletje zou zijn maar ze toont tot nu toe best veel klasse.
Roma gaat hem spiegelenquote:Op dinsdag 18 november 2025 17:03 schreef MacDeMarco het volgende:
Vanavond lijkt het helemaal om Floris te draaien maar niet in positieve zin.
Bonje met Roma in het voorstukje en de quote ''en dat is nog niet alles..'' van de febo erbij.
Knorretje.. oh knorretje..quote:Op dinsdag 18 november 2025 18:23 schreef greysbones het volgende:
[..]
Roma gaat hem spiegelen![]()
Tijd dat mensen haar eens gaan spiegelen
Ergens heb ik het idee dat Mercedes niet zo van de mannen is maar waarom precies weet ik niet echt. Het is me allemaal erg onduidelijk op het moment met die nieuwe. Fadi, Fati , té thoo en flo en nog zo wat en Peter en Julia lijken wel n paar grijze muizen nu. Benieuwd hoe dit verder gaat want ergens is het een stuk minder leuk nuquote:Op dinsdag 18 november 2025 17:55 schreef ThijsTH het volgende:
[..]
En wie is dat? Mercedes? Nee, die gaat niet neuken. Die valt me 100% mee. Ik dacht dat het zo'n ordinair breezersletje zou zijn maar ze toont tot nu toe best veel klasse.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |