De termijn was onvolledig en het verschil hebben ze uitgesmeerd over de resterende looptijd. Hopelijk eenmalig...quote:Op zaterdag 15 november 2025 15:49 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Geen idee of er nog andere users in dit project zitten, maar er gaat iets niet helemaal goed in het betaalschema van
project 30386: Werkvaartuig Bli*k bij GvE
Ok. Helaas hebben we geen bericht van GvE daarover en het is ook onbegrijpelijk waarom ze van termijn 12 ineens overspringen naar termijn 85.quote:Op zaterdag 15 november 2025 16:11 schreef obligataire het volgende:
[..]
De termijn was onvolledig en het verschil hebben ze uitgesmeerd over de resterende looptijd. Hopelijk eenmalig...
Standaardwerkwijze GVE. Bijzondere termijnen krijgen altijd een nummer volgend op het aantal maandtermijnen dat de lening loopt.quote:Op zaterdag 15 november 2025 16:16 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Ok. Helaas hebben we geen bericht van GvE daarover en het is ook onbegrijpelijk waarom ze van termijn 12 ineens overspringen naar termijn 85.
Ik zou zeggen, gooi het in de groep. Wie weet.quote:Op zaterdag 15 november 2025 15:59 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Ik heb nog wel een project voor je als je geïnteresseerd bent.
Project van 5 jaar dat nu halverwege is. Het is een lineair project en elke termijn is elke keer op tijd betaald.quote:Op zaterdag 15 november 2025 23:54 schreef Lezer8857 het volgende:
[..]
Ik zou zeggen, gooi het in de groep. Wie weet.
De rente is helaas te laag voor mij. Maar wie weet heeft iemand anders er interesse in?quote:Op zondag 16 november 2025 01:16 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Project van 5 jaar dat nu halverwege is. Het is een lineair project en elke termijn is elke keer op tijd betaald.
Ik vraag als overnamebedrag gewoon de initiële investering minus de aflossing. Geen idee of je überhaupt iets anders mag overeenkomen. Het is geen groot bedrag wat ik geïnvesteerd heb, maar dat dm ik liever dan dat hier te posten. Hier word dat ook niet gewaardeerd en daar ben ik het wel mee eens.
https://waardevoorjegeld.(...)nd-goed-in-groningen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wat kunnen mensen een puinhoop maken van hun leven.Pecunia non olet
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.<a href="http://whatpulse.org/ref/164249/" target="_blank" rel="nofollow">Typ mee, met FOK! naar de top</a>
quote:Op zondag 16 november 2025 11:27 schreef commentator het volgende:
ccf pakt hier goed doorJe bedoelt denk ik Mogelijk uit Breukelen. Dat is nl dd financier die in het artikel genoemd wordt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
nee, LT heeft ook bij CCF achterstand en ze hebben pas stappen aangekondigdquote:Op zondag 16 november 2025 11:41 schreef NaRegenDeZon het volgende:
[..]
Je bedoelt denk ik Mogelijk uit Breukelen. Dat is nl dd financier die in het artikel genoemd wordt.
quote:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.<a href="http://whatpulse.org/ref/164249/" target="_blank" rel="nofollow">Typ mee, met FOK! naar de top</a>
Het lijkt me wel duidelijk dat het initiatief niet bij Collin ligt. Collin wordt al een jaar lang aan het lijntje gehouden door middel van gefingeerde herfinanciering c.q. verkoop. Dat er nu wordt doorgepakt lijkt me meer gevolg van de acties van Mogelijk en van de notaris. Ze proberen in hun laatste update de rol van deze partijen te bagatelliseren en de veer in eigen bips te steken. Maar goed het geld komt terug en dat is het belangrijkste. (de lening van dec22).quote:Op zondag 16 november 2025 11:41 schreef NaRegenDeZon het volgende:
[..]
Je bedoelt denk ik Mogelijk uit Breukelen. Dat is nl dd financier die in het artikel genoemd wordt.
Wat aanvullende info over LT. (of hier)quote:Op zondag 16 november 2025 11:48 schreef commentator het volgende:
[..]
nee, LT heeft ook bij CCF achterstand en ze hebben pas stappen aangekondigd
[..]
Dank voor het delen! Nuttige achtergrondinformatie. Zouden de journalisten van PZC met 'online' ons forum bedoelen?quote:Op maandag 17 november 2025 08:52 schreef tnhb het volgende:
[..]
Wat aanvullende info over LT. (of hier)
quote:Maar al het hele jaar duiken berichten op dat LT de financiële verplichtingen niet nakomt. Investeerders delen online meerdere updates van CCF waaruit blijkt dat LT een betalingsachterstand heeft, het niet gelukt is om tot een regeling te komen en inmiddels de openbare executieverkoop van de privé-woning van Van den Thil*lart en het kantoor van LT wordt voorbereid.
Als dat niet zo is ben ik wel benieuwd waar er nog meer dit soort info "over tafel gaat". Maar mogelijk lezen ze inderdaad mee. Het artikel komt dacht ik oorspronkelijk uit BN/de Stem, maar die regionale dagbladen die onder dezelfde paraplu vallen delen vaak artikelen.quote:Op maandag 17 november 2025 09:59 schreef djtiesto8 het volgende:
Zouden de journalisten van PZC met 'online' ons forum bedoelen?
Ik kreeg een berichtje van iemand die zich journalist noemde. Heb er niet op gereageerd. Moet wel iemand van PZC (DPG media) geweest zijn als ik dit zo lees hier.quote:Op maandag 17 november 2025 09:59 schreef djtiesto8 het volgende:
[..]
Dank voor het delen! Nuttige achtergrondinformatie. Zouden de journalisten van PZC met 'online' ons forum bedoelen?
[..]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Pecunia non olet
De beste man is al 70 maar dat zegt tegenwoordig weinig meer, heeft een bult aan ervaring en een AOWtje als extra om van te leven:)quote:Op maandag 17 november 2025 10:41 schreef KrekelJapie het volgende:
Cleanperfect Amsterdam
¤ 200.000 | 8,5 % rente | 36 maanden
Investeringslink: https://www.collincrowdfu(...)5fbc021cd16333e11e71
quote:Op maandag 17 november 2025 12:48 schreef obligataire het volgende:
[..]
Ik kreeg een berichtje van iemand die zich journalist noemde. Heb er niet op gereageerd. Moet wel iemand van PZC (DPG media) geweest zijn als ik dit zo lees hier.Gezien de naam van de (eerste) auteur (Paul Driessen) bestaat er weinig twijfel over nuSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Trek eens aan mijn vinger?
Een open deur vraagt nu eenmaal om ingeschopt te worden.
Misschien dat er daarom iemand met een recent investeerdersnummer net even 20k inlegt.quote:Op maandag 17 november 2025 12:54 schreef obligataire het volgende:
[..]
De beste man is al 70 maar dat zegt tegenwoordig weinig meer, heeft een bult aan ervaring en een AOWtje als extra om van te leven:)
De balans overtuigt niet bepaald na 30 jaar te hebben gebuffeld, maar de zekerheid heeft gouden randjes wat mij betreft.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
En daarna nog iemand met ¤ 10k.quote:Op maandag 17 november 2025 13:50 schreef escortmk2 het volgende:
[..]
Misschien dat er daarom iemand met een recent investeerdersnummer net even 20k inlegt.
Ik ben niet overtuigd, precies om jouw redenen.
Ik was het niet, maar het onderpand lijkt me heel courant. Dus doe ik ook hoger mee dan normaliter.quote:Op maandag 17 november 2025 15:13 schreef Lezer8857 het volgende:
[..]
En daarna nog iemand met ¤ 10k.
quote:Op maandag 17 november 2025 14:49 schreef delcielo het volgende:
Duwbootje bij GvE
210.000 | 8% | 72 maanden7% rente voor degene die de eerste 465 leent en een eerste hypotheek krijgtSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
8% bruto voor iedereen die via GVE bijdraagt
Los van de vraag wat die hypotheek op gaat leveren bij een gedwongen verkoop, voor dat ene procentje extra zou ik liever in de 7% lening instappen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |