Kijk even naar de contextquote:Op dinsdag 2 december 2025 13:59 schreef Kim-Holland het volgende:
[..]
Oh.Wat bedoelde je dan? nieuwsgierig als ik ben.
Je denkt dat er nieuwe pogingen volgen? Dat denk ik niet, en zo wel kan niemand dat tegenhouden.quote:Op dinsdag 2 december 2025 14:06 schreef r_one het volgende:
[..]
Kijk even naar de context![]()
De post van Ootje enzo, wat ze beschrijft over de familieleden
Die heb ik even gemist ...quote:Op dinsdag 2 december 2025 14:20 schreef Kim-Holland het volgende:
Zeker nu zij zelf net een kind heeft
quote:Op dinsdag 2 december 2025 14:49 schreef maily het volgende:
[..]
Vernoemd naar de zoon van Marco ....
En dat allemaal onlangs? Nou, dan zit dat ontuchttrauma wel heel diep hoorquote:Op dinsdag 2 december 2025 14:55 schreef Kim-Holland het volgende:
Jep.
De pasgeboren baby kreeg de naam Lewis Luca. Een prachtige naam op zichzelf, zou je denken maar het is vooral de tweede naam die opvalt: Luca. Toevallig? Nauwelijks. Luca is namelijk ook de naam van Marco Borsato’s eigen zoon. En dat zorgt direct voor opgetrokken wenkbrauwen en ophef.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.r_one in WGR / [WGR] Feedback
.
Op vrijdag 20 juni 2025 08:15 schreef VEM2012 het volgende:
Misschien moet je juridische discussies gewoon overlaten aan juristen. Want je begrijpt er overduidelijk niets van.
Als je de fragmenten die openbaar zijn beluistert, hoor je helemaal niet dat Borsato ontkent. Hij begint juist te draaien, hij zegt dat hij het meisje gestreeld heeft, en dat dit best ongepast kan zijn geweest. Borsato had het volgens Plasman zelfs over 'zwaar ongepast' en 'mega ongepast' gedrag.quote:Op donderdag 27 november 2025 22:07 schreef Vallon het volgende:
vooral een vraagstelling was. Ik heb haar tussen haar benen aangeraakt ?
Op papier staat er geen vraagteken waar dat in toon wel schijnt te zijn beluisterd.
- Moeder en dochter zijn onder ede gehoord, dat is op zichzelf al een bewijsmiddel.quote:Als vaker gezegd, lijkt er geen ander bewijs voor de zware verdenking ontucht met een minderjarige dan wat de bij aangifte is gesteld bij monde van het meisje zelf. Getuigen ontbreken en alles daaromheen zijn (wi-er)rookgordijnen ter eigen suggestie.
Gezien het bewijs dat er is, zal er waarschijnlijk wél een veroordeling volgen.quote:Ik ga benieuwd zijn wat de rechter gaat beslissen. Mogelijk een kans dat hij de zaak zal laten aanhouden zodat de verdediging verder kennis kan nemen van de 500uur aan tapgesprekken en we over 4-6 maanden weer verder kunnen speculeren.
Vrijspraak van het ten laste gelegde lijkt mij overigens de meeste kans hebben want het feitelijk onomstotelijke bewijs, hoe wrang ook in dit soort 1:1 zedenzaken en ongeacht de mores waar iedereen wat van mag vinden, ontbreekt simpelweg.
En zoals ik in deze post uitgelegd heb, is dit dus niet waar.quote:Ook dat Borsato in alle emotie, de aantijging in elk vorm heeft ontkent die zich op geen enkele wijze herkend. Het wordt dan het het woord van de één tegen dat van de ander.
Herhaling van (in)zetten door te (blijven) spelen op de omstandigheden die er feitelijk voor de verdenking niet toedoen.quote:Op dinsdag 2 december 2025 16:25 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Als je de fragmenten die openbaar zijn beluistert, hoor je helemaal niet dat Borsato ontkent. Hij begint juist te draaien, hij zegt dat hij het meisje gestreeld heeft, en dat dit best ongepast kan zijn geweest. Borsato had het volgens Plasman zelfs over 'zwaar ongepast' en 'mega ongepast' gedrag.
[..]
- Moeder en dochter zijn onder ede gehoord, dat is op zichzelf al een bewijsmiddel.
- In het tas-op-tafel-gesprek, noemt Borsato zijn eigen gedrag ongepast.
- In whatsappgesprekken zegt Borsato dat hij haar niet mag zoenen vanwege keelontsteking, maar wel aan haar billen mag zitten. Hij raadt haar een vrijpartij aan als ze niet kan slapen. En hij noemt haar sexy, en een vrouw met alles erop en eraan.
- Het dagboekje wordt als authentiek gezien, een vorm van bewijs dat in andere zedenzaken ook gebruikt is.
- Het ex-vriendje van het meisje zei dat zij wilde dat haar moeder Borsato aan zou spreken omdat hij haar had aangeraakt op plekken waar zij dat niet wilde.
[..]
Gezien het bewijs dat er is, zal er waarschijnlijk wél een veroordeling volgen.
Overigens begin jij over de mores van het gezin, maar dat is nu juist een stokpaardje van de verdediging van Marco Borsato. Aangezien Borsato niet onder ede gehoord is, kun je daar makkelijk vraagtekens bij zetten. Een voorbeeld, Borsato zei dat de moeder het geluid opgenomen had van haar dochter die seks had met haar vriendje, dat geluid zou doorgestuurd zijn naar Borsato. Echter wordt dit door de moeder ontkend, en heeft Marco Borsato dit (vermeende) geluidsbestand niet.
[..]
En zoals ik in deze post uitgelegd heb, is dit dus niet waar.
Dubieus is dat verhaal over dat dagboek zeker.quote:Op dinsdag 2 december 2025 21:16 schreef Vallon het volgende:
[..]
Herhaling van (in)zetten door te (blijven) spelen op de omstandigheden die er feitelijk voor de verdenking niet toedoen.
Ik begon niet over de mores maar stel(de) dat de decennia lange van omgang door Borsato, wmb ongepastheid uitstraalt. Over en weer vervagen dan grenzen; en is niet zo maar te stellen dat het "als norm" praten over borsten of tikken op billen, ineens ontucht gaat inhouden omdat het vermeende slachtoffer dat plots uit eigener beweging zo is gaan optekenen. Een enkele alinea in een "dagboekje" over aanrakingen, zonder dat sprake is van verdere stappen of overleg met derden, lijkt mij dun ijs.
Pas als het ten laste gelegde dwz ontucht onomstotelijk bewezen is of door anderen word bevestigd of was waargenomen, wordt de rest van aangevoerde "indirecte bewijs" van waarde tot ondersteuning.
Hetgeen imo zal tellen bij de rechter is wat daadwerkelijk en onomstotelijk heeft plaatsgevonden en niet wat iemand (vanuit een eigen opinie of van/over zichzelf) allemaal vindt.
Onder ede verklaringen zijn doorgaans wat minder sterk als enig bewijs wanneer die worden geuit door de betrokkenen omdat zij op hun beurt immers een direct belang hebben bij het doen van hun statement(s).
Ik ken situaties waar betrokkenen 100% overtuigd zijn van wat zij zeggen en zelfs iets aanzagen voor waargebeurd, dat in de praktijk net niet zo gebleken is. De verklaring van Borsato is nog gebrekkiger omdat die niet kan bewijzen dat iets niet zo is of was.
Die "arm op een been or borst" wordt pas imo een zedenmisdrijf als aangetoond wordt dat dit ontucht tot doel had (gehad). Kortom kip en ei, wat ook kan beteken dat die van een heel andere eend was.
Nogmaals, hoe ongepast iets ook is, in woorden iets uitbeelden maakt niet daarom dat het ook zo is gebeurd.
Daarom is het, zonder feiten of andere getuigen dan zijzelf verklaren, 't woord van de één tegen dat van de ander.
Het meisje verwijt Borsato onomwonden aanranding en Borsato herkent zich daarin totaal niet.
Wat mij onduidelijk is waar en welke periode dat tas-op-tafel gesprek precies over over ging. Ik kan dat niet achterhalen. Was dat over de paar maanden dat het meisjes nog jonger was dan 16 of speelde dat over een latere periode ? na haar 16e maakt dat een immens verschil in de strafbaarheid.
Dit allemaal even los van mores en Borsato zich imo sws niet had moeten bezighouden met de leefwijze van wie dan ook; laat staan van dat verknipte gezien.
BTW: Daar jij wat (anders?) lijkt te hebben gehoord, heb je een link waar we kunnen geluidsfragmenten en (ivm context, bvk in z'n geheelt) beluisteren ?
Ik mag ook glad aannemen dat een (gedrags)deskundige dit heeft gefileerd, net als dat van Koppens de nodige gerede twijfels heeft geduid over wat het OM welgevallig heeft aangevoerd. Een terecht geplaatst vraagteken door verdediging is dan heel wat anders dan een door het OM "gesteld" punt.
Van Koppen is nog een heel stuk stelliger dan 'dubieus'.quote:Op dinsdag 2 december 2025 22:09 schreef ootjekatootje het volgende:
Dubieus is dat verhaal over dat dagboek zeker.
Wat zij nu dus -in de media, niet in de rechtbank- gewoon glashard ontkendquote:Op dinsdag 2 december 2025 22:09 schreef ootjekatootje het volgende:
Precies tijdens dat gesprek wilde Marco haar ontslaan. Omdat ze een ordinaire pyjamaparty wilde en aan de fans vroeg wie er met Marco naar bed wilde en toen kwam zij snel hiermee aankakken.
Ze is toen toch ook uit haar functie gezet? Geen idee of zij officieel in dienst was, ik geloof niet dat ze het toen had aangevochten.quote:Op dinsdag 2 december 2025 22:15 schreef r_one het volgende:
[..]
Wat zij nu dus -in de media, niet in de rechtbank- gewoon glashard ontkend
Iemand een "kutwijf" durven noemen en zelf zulke schofterige en naargeestige teksten uit je toetsenbord zien te krijgen is toch echt wel bizar te noemenquote:Op dinsdag 2 december 2025 02:51 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Maar waar gaat het over?
Een huppelkutje met een kutwijf als moeder.
Zoonlief deed zelfmoord poging en schreef een afscheidsbrief.
Dochterlief dreigde ermee tot twee keer toe.
Man zei het en deed het succesvol…
Volgens mij heeft Nathalie wel andere problemen. Eng wijf is het.
Je basisgezin bestaat uit vier personen en drie daarvan willen zelfmoord plegen… ik vind daar wat van.
Je zoon, je dochter en je man.
En je staat met je tieten tegen de ramen aan te glijden.. 🤮 en het vervolgens raar vinden dat je zoon het leven niet meer ziet zitten.
Maar ja, carrière van Marco kapot, over een paar dagen is het vonnis.
Ik hoop dat ze ervan geniet. Das haar hoogtepunt van haar leven, laten we haar applaus geven.
Niemand is na 4 december nog geïnteresseerd in haar. Ze kan niks, was niks en zal nooit wat zijn.
Houd toch op met die schuldige, goedkope en zwakbegaafde flierefluiter hier constant te verdedigenquote:Op dinsdag 2 december 2025 22:15 schreef r_one het volgende:
[..]
Wat zij nu dus -in de media, niet in de rechtbank- gewoon glashard ontkend
Zij geeft er bij RTL een compleet andere draai aanquote:Op dinsdag 2 december 2025 22:18 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Ze is toen toch ook uit haar functie gezet? Geen idee of zij officieel in dienst was, ik geloof niet dat ze het toen had aangevochten.
Hoi Nathaliequote:Op dinsdag 2 december 2025 23:02 schreef sly-nl het volgende:
[..]
Houd toch op met die schuldige, goedkope en zwakbegaafde flierefluiter hier constant te verdedigen![]()
Zelf een ongelooflijke onbetrouwbare vreemdganger zijn met gladde praatjes, maar wel durven oordelen over een wat losse sekuele moraal in dat gezin. Waar meneer overigens ruim twintig op de eerste rang zat met een boner![]()
Bij 15-jarigen aan Martijn refereren, hoe sneuquote:Volgende stap is dat je Vereniging Martijn in de rebound gaat verdedigen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.r_one in WGR / [WGR] Feedback
.
Op vrijdag 20 juni 2025 08:15 schreef VEM2012 het volgende:
Misschien moet je juridische discussies gewoon overlaten aan juristen. Want je begrijpt er overduidelijk niets van.
O ja Yvonne…quote:Op dinsdag 2 december 2025 22:57 schreef sly-nl het volgende:
[..]
Iemand een "kutwijf" durven noemen en zelf zulke schofterige en naargeestige teksten uit je toetsenbord zien te krijgen is toch echt wel bizar te noemen![]()
Heb een schijthekel aan wijven als die Coldeweijer, maar vergeleken bij jou is dat een schattig hummeltje![]()
Ga je diep, diep schamen, of denken aan elektroshocktherapie om een wat vriendelijker wezen te worden, Beëlzebub![]()
[ afbeelding ]
Dat moet nog blijken he, je bent 2 dagen te vroegquote:
Heb je die tape waarin hij toegeeft dat hij tussen haar benen zat te vogelen dan niet gehoord?quote:Op woensdag 3 december 2025 00:04 schreef r_one het volgende:
[..]
Dat moet nog blijken he, je bent 2 dagen te vroeg
Oh je bedoelt die tape waarin hij toegeeft over haar vagina te hebben gestreeldquote:Op woensdag 3 december 2025 00:10 schreef sly-nl het volgende:
[..]
Heb je die tape waarin hij toegeeft dat hij tussen haar benen zat te vogelen dan niet gehoord?
Ja, zeker meerdere bevestigende antwoorden gehoord van die bolle op de vragen van moedersz of hij aan haar dochter had gezeten in het 'tas op tafel en tieten-tegen-de-ramen-gesprek', indeed.quote:Op woensdag 3 december 2025 00:18 schreef r_one het volgende:
[..]
Oh je bedoelt die tape waarin hij toegeeft over haar vagina te hebben gestreeld
Nee, niet gehoord. Jij wel?
Nou, dan zijn we er gauw uit overmorgenquote:Op woensdag 3 december 2025 00:24 schreef sly-nl het volgende:
[..]
Ja, zeker meerdere bevestigende antwoorden gehoord van die bolle op de vragen van moedersz of hij aan haar dochter had gezeten in het 'tas op tafel en tieten-tegen-de-ramen-gesprek', indeed.
Jep (morgen inmiddels; "spannendddd"quote:Op woensdag 3 december 2025 00:36 schreef r_one het volgende:
[..]
Nou, dan zijn we er gauw uit overmorgen![]()
![]()
Toch wel raar dat jij dingen hoort die anderen niet horen. Heb je dat nou vaker, zulke stemmetjes in je hoofd?
Nou, als jij zo zeker bent van je gelijk dan is het allemaal niet zo spannendddd meer voor jouquote:Op woensdag 3 december 2025 00:44 schreef sly-nl het volgende:
[..]
Jep (morgen inmiddels; "spannendddd")
en jep.
Slaap zacht, Stan de Fan!
Tijdens de rechtszitting misschien?quote:Op woensdag 3 december 2025 00:54 schreef ootjekatootje het volgende:
Maar ff serieus, sommige hier beweren die tapes te hebben gehoord. Waar dan?
Jij blijkbaar niet gehoord dat ze Leontine deze week nog ff een trap nagaf, omdat ze door met Marco te neuken voorkwam dat die vreemd ging?quote:Op woensdag 3 december 2025 00:10 schreef sly-nl het volgende:
[..]
Heb je die tape waarin hij toegeeft dat hij tussen haar benen zat te vogelen dan niet gehoord?
Eus, Özcan Akyol, deed dat ook bij Matthijs van Nieuwkerk. Die had ook informatie die niemand had, user Sly heeft ook die gave. Dingetjes horen en zien die anderen niet zien, het blijft bijzonder.quote:Op woensdag 3 december 2025 01:03 schreef r_one het volgende:
[..]
Tijdens de rechtszitting misschien?![]()
Idunno.
Ja, ach, ik kan daar nooit zoveel mee, met dat soort geroeptoeter.quote:Op woensdag 3 december 2025 01:24 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Eus, Özcan Akyol, deed dat ook bij Matthijs van Nieuwkerk. Die had ook informatie die niemand had, user Sly heeft ook die gave. Dingetjes horen en zien die anderen niet zien, het blijft bijzonder.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |