SEX / Aftrekken in het openbaarquote:Een 47-jarige man uit Marknesse is vrijdag voor schennispleging aangehouden in het Waterloopbos in Marknesse. Dat meldt een wijkagent in de Noordoostpolder zaterdag op sociale media.
De schennispleger heeft van de politie een boete gekregen. Als er tegen hem aangifte wordt gedaan, moet hij ook voor de rechter voorkomen. Volgens de wijkagent was hij bezig met zelfbevrediging in het bos. Hierbij sprak hij niemand aan, maar hij bleef wel doorgaan terwijl er wandelaars
langsliepen.
De politie en een boa van beheerder Natuurmonumenten waren al naar hem op zoek nadat een tweede melding van schennispleging binnenkwam.
https://www.omroepflevola(...)-in-het-waterloopbos
Ja, lullig allemaal....quote:Op zondag 9 november 2025 08:00 schreef Cockwhale het volgende:
Werd ie zo maar door een BOA uit het bos gerukt
Dan kunnen voorbij lopende voetgangers je niet zien. Het rukken moet wel spannend blijven, anders had hij het net zo goed op zijn zolderkamertje kunnen doen. Duhhquote:Op zondag 9 november 2025 10:57 schreef Red_85 het volgende:
Waarom ga je dan niet ff verder het bos in?
Mooie.quote:Op zondag 9 november 2025 12:06 schreef WethouderHekking het volgende:
Wout rukt uit voor een rukker in het woud.
Een beetje man legt een regelmatig een fapje.quote:Op zondag 9 november 2025 10:14 schreef Kim-Holland het volgende:
Wat zijn mannen soms toch zielige figuren.![]()
#mannenprobleem
Bij urinoir in de shell terwijl schoonmaakster met bezig is zeker.quote:Op zondag 9 november 2025 12:59 schreef halfway het volgende:
[..]
Een beetje man legt een regelmatig een fapje.
Alsof jij je nooit gevingerd hebt achter een boom of in het struikgewas:{wquote:Op zondag 9 november 2025 10:14 schreef Kim-Holland het volgende:
Wat zijn mannen soms toch zielige figuren.![]()
#mannenprobleem
Nope. Ik doe niet aan die vuiligheid.quote:Op zondag 9 november 2025 13:03 schreef Marsenal het volgende:
[..]
Alsof jij je nooit gevingerd hebt achter een boom of in het struikgewas:{w
nee hij deed mee aan een trektochtquote:
Denk dat hij het geen probleem vond anders deed die het nietquote:Op zondag 9 november 2025 10:14 schreef Kim-Holland het volgende:
Wat zijn mannen soms toch zielige figuren.![]()
#mannenprobleem
Kim had niet zoveel problemen met mannenquote:Op zondag 9 november 2025 10:14 schreef Kim-Holland het volgende:
Wat zijn mannen soms toch zielige figuren.![]()
#mannenprobleem
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |