SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.GEDRAGSREGELS IN DIT TOPICSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.What can change the nature of a man?
Valente had dit ook niet meer kunnen belopen, die was op.quote:
Ga je helaas ook niet halen nu PSV weer in vorm komt en Feyenoord de blessuregolf teruggevonden heeft. Je ziet vandaag ook dat je op geen enkele positie kan wisselen zonder er minder van te worden. Behalve Borges dan, dat is al de beduidend mindere wisselspeler die alleen toevallig een keer in de basis stond.quote:Op donderdag 6 november 2025 22:45 schreef Vis1980 het volgende: Coolsingel voor kampioenschap, niet voor de Europa Cup, helaas.
Verklaarquote:Op donderdag 6 november 2025 22:47 schreef Irritatie100 het volgende:
Dit Europese seizoen is een beetje zoals dat CL-seizoen onder Slot.
Valente valt elke wedstrijd na een minuut of 75 om. Je hebt alleen geen fatsoenlijke spelers meer op de bank zitten. Dan moet je een jeugdspeler durven te brengen…waarschijnlijk was dat wel een betere optie dan Bartje.quote:
PSV was in vorm afgelopen dinsdag ja.quote:Op donderdag 6 november 2025 22:48 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Ga je helaas ook niet halen nu PSV weer in vorm komt en Feyenoord de blessuregolf teruggevonden heeft. Je ziet vandaag ook dat je op geen enkele positie kan wisselen zonder er minder van te worden. Behalve Borges dan, dat is al de beduidend mindere wisselspeler die alleen toevallig een keer in de basis stond.
Ik denk dat je er gewoon drie moet winnen.quote:Op donderdag 6 november 2025 22:49 schreef Binge-watch het volgende:
Dus minimaal 7 punten tegen Celtic, Sturm Graz, FCSB en Betis.
Als we het al redden met tien punten.
Prima te doen.quote:Op donderdag 6 november 2025 22:49 schreef Binge-watch het volgende:
Dus minimaal 7 punten tegen Celtic, Sturm Graz, FCSB en Betis.
Als we het al redden met tien punten.
Misschien nog niet elk potje in topvorm, maar dat is in de Eredivisie ook niet nodig hè.quote:Op donderdag 6 november 2025 22:49 schreef Coco het volgende:
[..]
PSV was in vorm afgelopen dinsdag ja.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |