Bizar vind ik dat. Zeker omdat het mogelijke inmengen van broer of zus nou niet echt op een didactische manier zal gaan.quote:Op woensdag 5 november 2025 11:55 schreef Tarantelle het volgende:
En Maarten en Annemarie houden zich als ouders afzijdig en leren hun kinderen dingen zelf op te lossen (daar ben ik het in de basis mee eens), maar een volwassen broer of zus worden wel gestimuleerd zich er mee te bemoeien .
Schiet mij maar lek.
Amen! Ik vind het echt van de zotte en bizar. We kunnen allemaal wel bedenken wat er gebeurt als je een aanrijding krijgt.quote:Op woensdag 5 november 2025 12:48 schreef Lalaland79 het volgende:
Ik heb er geen verstand van maar je zetten je kind, zeker van die leeftijd vast in de bakfiets? Als ze dan in slaap vallen dan kan je in ieder geval niet omvallen. Lijkt mij dat hij dus los zat. Anders kom je niet zo raar op de bodem te liggen
Dat eerste denk ik ook en snap ik ook wel, want het is duidelijk heel belangrijk voor haar.quote:Op woensdag 5 november 2025 12:28 schreef Harper het volgende:
Nummer 3 is hartstikke goed. Al denk ik dat ze stiekem gehoopt had op weer een nummer 1.
Maar we weten allemaal hoe die 3e plek is verkregen, door de voorverkoop. Het zou me verbazen als ze lang in de top 60 blijft.
Altijd die enorme nadruk van Annemarie op de band die de broers en zussen onderling hebben. Ik denk dat ze dit echt als haar verdienste ziet.quote:Op woensdag 5 november 2025 12:30 schreef Harper het volgende:
Even nog deze quote uit het vorige deel:
[..]
Bizar vind ik dat. Zeker omdat het mogelijke inmengen van broer of zus nou niet echt op een didactische manier zal gaan.
Het lijkt er op dat Saar gepest wordt. Sneu. Dan zou ik als ouder besluiten haar dus inderdaad een tijdje uit beeld te houden, net als ze bij Guus deed. Of ze zelf dat nu wel of geen goed idee vindt.
😂😂😂quote:Op woensdag 5 november 2025 13:12 schreef Kletsdoos165 het volgende:
Ik vind het ook heel knap van AM dat ze een boek vol shit zo goed kan weten te verkopen. Ergens maakt het ook treurig dat er zoveel zwakzinnige mensen zijn die dit boek blind kopen en het ook nog een “goed boek” durven noemen.
Van de beelden die hvk vanmorgen deelde heb ik een naar gevoel. Het is zo zielig voor het meisje. Er lijkt geen ruimte te zijn voor haar gevoelens.
Wat MB en de poly betreft. Ik gun ze rust, bezinning en wijsheid en dan vooral in de luwte. Maar waarschijnlijk lopen ze van de ene poly naar de andere polynaise.
Hij was letterlijk omgevallen schrijft ze, zit ie dan niet vast?quote:Op woensdag 5 november 2025 12:33 schreef Nieve het volgende:
Hvk: ik vind het bizar dat je je bed uit gaat als je kind om 4.45 uur wakker is.
Moet er wel bij zeggen dat alledrie mijn kinderen echt de beste slapers ooit zijn, bijna nooit wakker en altijd tot minimaal 7.30 uur slapen maar als zij wel eens wakker werden op dat tijdstip hadden ze toch echt pech want dan begint de dag nog niet. Desnoods met een slaapwekkertje om duidelijk te maken wanneer het ochtend is, maar zeker niet eruit en de rest van het huis wakker maken. Ik heb het idee dat die kinderen daar chronisch vermoeid zijn. Het is ook niet dat ze even op adem kunnen komen gedurende de dag... Arme L moet letterlijk op de bodem van de bakfiets slapen
Ik ben er bang voor 🤰🏼. Waar haalt die vrouw de tijd en ruimte vandaan om zich te laten bevruchten zou je zeggen 🤷♀️quote:Op woensdag 5 november 2025 13:35 schreef Henrike het volgende:
Soms denk ik bij hvk: ze plaatst het om reacties uit te lokken.
Ik zou me doodschamen als mijn kind van 2 om was gevallen in de bakfiets .
Als moeder ben je verantwoordelijk voor het welbevinden en de veiligheid van je kinderen.
Wat dat betreft slaat zij de plank vreselijk mis, dan kun je nog zoveel leuke uitjes bedenken.
6 kids op deze manier opvoeden is niet voldoende.
Het eten, het emotionele( Jayda die het maar uit moet zoeken)
Ik vind het echt intriest en hoop toch werkelijk niet dat ze weer zwanger is.
Die kinderen liggen om 1800 in bed héquote:Op woensdag 5 november 2025 13:44 schreef Iris2.0 het volgende:
[..]
Ik ben er bang voor 🤰🏼. Waar haalt die vrouw de tijd en ruimte vandaan om zich te laten bevruchten zou je zeggen 🤷♀️
Ja maar dan ben je ook wel bek af lijkt me 😋quote:Op woensdag 5 november 2025 13:48 schreef Paardenbloemmeisje het volgende:
[..]
Die kinderen liggen om 1800 in bed hé
Kan "in een wip" gedaan zijn hoor 😂quote:Op woensdag 5 november 2025 13:44 schreef Iris2.0 het volgende:
[..]
Ik ben er bang voor 🤰🏼. Waar haalt die vrouw de tijd en ruimte vandaan om zich te laten bevruchten zou je zeggen 🤷♀️
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |