quote:
quote:Op zaterdag 1 november 2025 19:49 schreef Nattekat het volgende:
[..]
*infraroodlamp per muffintransport naar essn stuurt*
Wat gebeurt er dan?quote:Op zaterdag 1 november 2025 19:51 schreef Nattekat het volgende:
Nog een kwartier, dan kan ik eindelijk stoppen met de minuten aftellen
Ik woon best netjes aan de rand van R'dam. Het is wel zo dat mijn studeerkamer aan de noordzijde zit richting het metrostation en dan weet je wel hoe laat het is. Af en toe zou ik wel in een dorp willen wonen, maar toch eigenlijk niet. Te beklemmend.quote:Op zaterdag 1 november 2025 19:49 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Hier ook al voor de tweede dag op rij, maar dit is geen tokkiedorp
Dan kan ik vertrekken naar mijn wedstrijd.quote:
Dan hebtie een wedstrijd waar die al de hele dag naar aan het aftellen isquote:
Ik woon ook in een dorp, al is het op papier een stadquote:Op zaterdag 1 november 2025 19:54 schreef essnhills het volgende:
Ik woon ook in een keurig dorp, grenzend aan een wat mindere wijk van de stad.
same herequote:Op zaterdag 1 november 2025 19:56 schreef mschol het volgende:
als ik hier vuurwerk zie, komt het vaak juist uit het nettere/duurdere deel van de wijk (laagbouw, eengezinswoningen met tuinen; ik woon in het flatgedeelte)
Hier hoor ik het ook vaak. Ik woon ook heel dichtbij een zogeheten probleemwijk en ik kan ook niet zeggen dat dit de beste buurt is van Eindhoven.quote:Op zaterdag 1 november 2025 19:48 schreef Niels0Kurovski het volgende:
Dageljiks vuurwerk hier. Tokkiedorp Rotterdam.
Van die sociale rijtjeshuizen waar de fatbikes in de voortuin liggen zeker?quote:Op zaterdag 1 november 2025 19:56 schreef mschol het volgende:
als ik hier vuurwerk zie, komt het vaak juist uit het nettere/duurdere deel van de wijk (laagbouw, eengezinswoningen met tuinen; ik woon in het flatgedeelte)
Dat zouden mensen ook sowieso zeggen over de wijk waar ik woon.quote:Op zaterdag 1 november 2025 19:53 schreef CherryLips het volgende:
Ik woon in een keurig dorp maar er zijn wel wat wijken waar ik niet zou gaan wonen.
Nog 5280 secondenquote:Op zaterdag 1 november 2025 19:54 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Dan hebtie een wedstrijd waar die al de hele dag naar aan het aftellen is
Je bent zelf niet storendquote:Op zaterdag 1 november 2025 20:03 schreef mschol het volgende:
ik vind het eigenlijk niet echt storend, vuurwerk...
Ik ga over 2 minuten al weg, uitwedstrijd enzo.quote:Op zaterdag 1 november 2025 20:03 schreef mschol het volgende:
[..]
gewoon alvast gaan, ben je lekker optijd
Het is een ruis geworden bij mij. Dagelijkse kost.quote:Op zaterdag 1 november 2025 20:03 schreef mschol het volgende:
ik vind het eigenlijk niet echt storend, vuurwerk...
Als het een klein beetje is vind ik het nog niet eens zo erg maar het klinkt hier op den duur weer gewoon echt als een soort oorlogsgebied terwijl het gewoon nog geen oud en nieuw is.quote:Op zaterdag 1 november 2025 20:03 schreef mschol het volgende:
ik vind het eigenlijk niet echt storend, vuurwerk...
Ook niet echt 'uit' dan als je nu pas weg hoeftquote:Op zaterdag 1 november 2025 20:03 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ik ga over 2 minuten al weg, uitwedstrijd enzo.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |