Zou idd kunnen. Dit geeft wel een grote kans op sjoemelen, iemand zou zomaar twee keer kunnen schaatsen zonder dat we dat merken!quote:
Kjeld ookquote:Op zaterdag 1 november 2025 17:03 schreef Steven184 het volgende:
Prins pist echt altijd net naast de pot
Zul je zien dat het op de OS wel raak isquote:Op zaterdag 1 november 2025 17:03 schreef Steven184 het volgende:
Prins pist echt altijd net naast de pot
Die 5000m plekken mogen stijf onderaan op de matrix.quote:Op zaterdag 1 november 2025 17:03 schreef Van_Poppel het volgende:
1500m is van internationaal topniveau. Wat een verschil met de 5000m van gisteren. Dat zal wel gevolgen hebben voor de matrix.
10k dan?quote:Op zaterdag 1 november 2025 17:04 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Die 5000m plekken mogen stijf onderaan op de matrix.
Je moet wel een achtervolgingsploeg af kunnen vaardigenquote:Op zaterdag 1 november 2025 17:07 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Jorrit kan met een beetje mazzel in Milaan nog brons pakken.
Dit is de hobby denk ik.quote:Op zaterdag 1 november 2025 17:38 schreef Van_Poppel het volgende:
Ach Hersman, die kan beter een andere hobby zoeken
Daar zit inderdaad weinig vooruitgang in en het gat is enorm om te kwalificeren voor de wereldbekers laat staan de grote toernooien.quote:Op zaterdag 1 november 2025 17:38 schreef Van_Poppel het volgende:
Ach Hersman, die kan beter een andere hobby zoeken
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |