SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.https://www.cpb.nl/publicatie/keuzes-kaart-2027-2030
https://nos.nl/artikel/25(...)te-korten-op-de-zorgIl mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.
Hoe ging het vorige D66/VVD-kabinet? Liep dat een beetje soepel?quote:Op donderdag 30 oktober 2025 14:12 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Iedereen lijkt maar te vergeten dat het vorige kabinet met PVDA en VVD samen nou niet echt een groot succes was. Ja het zat 4 jaar maar vraag niet hoe.
Voor PvdA ja, want die voerden vier jaar lang VVD beleid.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 14:12 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Iedereen lijkt maar te vergeten dat het vorige kabinet met PVDA en VVD samen nou niet echt een groot succes was. Ja het zat 4 jaar maar vraag niet hoe.
Dat is dus niet links of rechts.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 14:12 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Er valt een prima middenkabinet te vormen van bijna 90 zetels.
quote:Op donderdag 30 oktober 2025 14:04 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Zonder legenda zegt dit plaatje niet zoveel.
Dat heeft toch 7 jaar gezeten en uiteindelijk was D66 daarin niet de factor die het liet klappen. Dat was meer een VVD/Christenunie probleem.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 14:15 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Hoe ging het vorige D66/VVD-kabinet? Liep dat een beetje soepel?
Zou het? Voor het slag mensen die dagelijks bidden op het altaar van geld en andere materiële zaken moet MAGA toch juist een schrikbeeld zijn. Rationeel gezien dan, wellicht wringt ‘m daar inderdaad de schoen.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 14:08 schreef Klopkoek het volgende:
Die akelige Jacco Vonhoff is geloof ik ook een 'Klassiek Liberaal' sympathisant. Lekker ff links tuig en milieuclubs onderdrukken, handelsstroom met Israël veiliggesteld. Uitbuiting arbeidsmigranten kan doorgaan.
Ik denk dat je door een kabinetje heen hebt geslapen.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 14:17 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Dat heeft toch 7 jaar gezeten en uiteindelijk was D66 daarin niet de factor die het liet klappen. Dat was meer een VVD/Christenunie probleem.
Ik kan me niet voorstellen dat iemand Ria ooit nodig heeft gehad.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 14:18 schreef Astro_boy het volgende:
Waar is Rita Verdonk als je haar nodig hebt?
Hartstikke dichtbij, in de gemeenteraad van Den Haagquote:Op donderdag 30 oktober 2025 14:18 schreef Astro_boy het volgende:
Waar is Rita Verdonk als je haar nodig hebt?
De lekkerste Kenau die we hebben gehad. Tot Caroline op het toneel kwam.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 14:19 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Ik kan me niet voorstellen dat iemand Ria ooit nodig heeft gehad.
Daar zit met D66 en CDA wel meer smeerolie tussen, daarnaast ging het binnen Paars ook best aardig met die 2quote:Op donderdag 30 oktober 2025 14:12 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Iedereen lijkt maar te vergeten dat het vorige kabinet met PVDA en VVD samen nou niet echt een groot succes was. Ja het zat 4 jaar maar vraag niet hoe.
Jetten als Rutte 2.0quote:Op donderdag 30 oktober 2025 14:15 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Hoe ging het vorige D66/VVD-kabinet? Liep dat een beetje soepel?
Meer Yesilgoz die D66 even een dolk in de rug stak.quote:
Die had nog minder empathisch vermogen dan Marjolein Faber. Wat een verschrikkelijk wijf was dat.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 14:18 schreef Astro_boy het volgende:
Waar is Rita Verdonk als je haar nodig hebt?
'Hier scheiden onze wegen.'quote:Op donderdag 30 oktober 2025 14:23 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Meer Yesilgoz die D66 even een dolk in de rug stak.
D66 is dan ook de VVD met een regenboogvlag.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 14:24 schreef Eightyone het volgende:
Ofwel veel D66-kiezers hebben dit over het hoofd gezien, ofwel ze maken zich er gewoon niet zo druk om. Ernstig ziek of zelfs arbeidsongeschikt, "dat gebeurt mij toch niet?"
WW, Wia, van die dingen.
https://www.nrc.nl/nieuws(...)ngeschikten-a4910310
Meer gebruik gemaakt van haar discretionaire bevoegdheid (1100! keer) dan iedere minister voor en na haar...quote:Op donderdag 30 oktober 2025 14:24 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Die had nog minder empathisch vermogen dan Marjolein Faber. Wat een verschrikkelijk wijf was dat.
Nederland op zijn smalst.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 14:25 schreef Rnie het volgende:
Het stemmen voor de Tweede Kamer is niet helemaal soepel verlopen in Barneveld. Marco (40) raakte lichtgewond toen zijn hand een half uur lang vast zat in de gleuf van een stembus. Dit gebeurde op het stembureau in de Goede Herderkerk.
Nederland op zijn best
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |