Ach, pvda/groenlinks heeft het ondertussen ook gewoon een asielsstop in het partijprogramma staan. Oplossingen liggen prima in het midden.quote:Op woensdag 5 november 2025 00:49 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Mark Rutte zou nooit met GroenLinks regeren. Bedenk dat de PvdA van toen totaal niet meer bestaat.
quote:Op dinsdag 4 november 2025 19:15 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
GL/PvdA heeft Yesilgoz op een genocideposter gezet,
Vind je dat nou echt een sterke vergelijking?quote:maar nu moeten ze in het landsbelang met deze club gaan regeren![]()
Hetzelfde argument voor het landsbelang valt ook te maken bij het uitsluiten van de PVV. Dan is het ineens wel gegrond om ze uit te sluiten en het landsbelang zogenaamd te ondermijnen.
1. Een humaan en realistisch asielbeleidquote:Op woensdag 5 november 2025 08:09 schreef Nebelwerfer het volgende:
[..]
Ach, pvda/groenlinks heeft het ondertussen ook gewoon een asielsstop in het partijprogramma staan. Oplossingen liggen prima in het midden.
Zijn belangrijke kastanjes zijn niet noodzakelijkerwijs ook de belangrijke kastanjes van een (groot) deel van de kiezers.quote:Op dinsdag 4 november 2025 23:09 schreef Nebelwerfer het volgende:
Mark Rutte ging gewoon met partijen als de pvda en d66 in een kabinet zitten om vervolgens zijn belangrijke kastanjes uit het vuur te trekken.
Als in dat ze moties steunden die genocide verder mogelijk maakten en daar posters van gemaakt zijn die lieten zien dat ze die moties steunden? Caroline had daar niet veel tegen in te brengen. Vraag Yesilgoz ook eens of ze dat wil toelichten.quote:Op dinsdag 4 november 2025 19:15 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
GL/PvdA heeft Yesilgoz op een genocideposter gezet, maar nu moeten ze in het landsbelang met deze club gaan regeren![]()
Hetzelfde argument voor het landsbelang valt ook te maken bij het uitsluiten van de PVV. Dan is het ineens wel gegrond om ze uit te sluiten en het landsbelang zogenaamd te ondermijnen.
Lager zakken dan domme gifjes posten met een niet respectvolle ondertoon kan je in ieder geval niet.quote:Op woensdag 5 november 2025 08:17 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
[..]
Vind je dat nou echt een sterke vergelijking?
Onzin dat daar genocide heeft plaatsgevonden en dat politieke partijen uit Nederland dat zogenaamd hebben gesteund.quote:Op woensdag 5 november 2025 09:28 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Als in dat ze moties steunden die genocide verder mogelijk maakten en daar posters van gemaakt zijn die lieten zien dat ze die moties steunden? Caroline had daar niet veel tegen in te brengen. Vraag Yesilgoz ook eens of ze dat wil toelichten.
De PvdA deed dit vroeger, en dan heb ik het dus over veertig jaar geleden. Toen hadden ze zogenaamde ononderhandelbare strijdpunten waarop ze niet bereid waren concessies te doen voor regeringsdeelname. In plaats van dat ze die punten voor elkaar kregen, heeft het de PvdA juist meerdere keren uit de regering gehouden. Daar zijn ze op een gegeven moment dus van teruggekomen.quote:Op woensdag 5 november 2025 08:34 schreef vosss het volgende:
Ik ben er dan ook voor dat alle partijen vooraf duidelijk maken wat hun punten zijn waar niet aan getornd gaat worden en wat punten zijn waar ze best wel over willen onderhandelen. En dus daarbij ook duidelijk aan de kiezer aangeven dat dat punten zijn die mogelijkerwijs sneuvelen tijdens de onderhandelingen.
Maar als alle partijen het doen?quote:Op woensdag 5 november 2025 09:53 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
[..]
De PvdA deed dit vroeger, en dan heb ik het dus over veertig jaar geleden. Toen hadden ze zogenaamde ononderhandelbare strijdpunten waarop ze niet bereid waren concessies te doen voor regeringsdeelname. In plaats van dat ze die punten voor elkaar kregen, heeft het de PvdA juist meerdere keren uit de regering gehouden. Daar zijn ze op een gegeven moment dus van teruggekomen.
De holocaustontkenners staan aan je zijde.quote:Op woensdag 5 november 2025 09:51 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Onzin dat daar genocide heeft plaatsgevonden en dat politieke partijen uit Nederland dat zogenaamd hebben gesteund.
Moet jij eens opletten.quote:Op woensdag 5 november 2025 09:50 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Lager zakken dan domme gifjes posten met een niet respectvolle ondertoon kan je in ieder geval niet.
Dit gaat nu eenmaal niet. Je weet nooit met wie je moet gaan onderhandelen. Harde standpunten staan oplossingen in de weg.quote:Op woensdag 5 november 2025 08:34 schreef vosss het volgende:
[..]
Zijn belangrijke kastanjes zijn niet noodzakelijkerwijs ook de belangrijke kastanjes van een (groot) deel van de kiezers.
Ik blijf dat handjeklap en zaken wegstrepen in de onderhandelingen maar lastig vinden.
Dan stem je op een partij vanwege een paar dingen die voor jou het belangrijkste zijn en dan na 1 onderhandelingsdag zijn die zaken al overboord getieft.
Als je dat geweten had op voorhand had je wellicht op een andere partij gestemd.
Ik ben er dan ook voor dat alle partijen vooraf duidelijk maken wat hun punten zijn waar niet aan getornd gaat worden en wat punten zijn waar ze best wel over willen onderhandelen. En dus daarbij ook duidelijk aan de kiezer aangeven dat dat punten zijn die mogelijkerwijs sneuvelen tijdens de onderhandelingen.
Maar dat doen ze niet. Dus stemmen heeft eigenlijk weinig zin. Ze doen wat ze zelf willen.
Mooie puzzel die niet in elkaar past.quote:
Wanneer je een post verwijderd van mij waarin ik het tegenspreek om op een lijn te worden gezet met holocaustontkenners Moet je ook consequent zijn en die posts die dat suggereren ook verwijderen.quote:Op woensdag 5 november 2025 10:35 schreef miss_sly het volgende:
Zo kan het wel weer. Vanaf hier weer verder zonder op elkaar te hakken. Dank.
Alles staat nog behalve wat na mijn post is geplaatst.quote:Op woensdag 5 november 2025 12:21 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Wanneer je een post verwijderd van mij waarin ik het tegenspreek om op een lijn te worden gezet met holocaustontkenners Moet je ook consequent zijn en die posts die dat suggereren ook verwijderen.
Als alle partijen dergelijke ononderhandelbare strijdpunten hebben, dan wordt het nog moeilijker om een regeringscoalitie te vormen. Dan zijn we nog harder toe aan een andere manier om een regering te vormen, bijvoorbeeld door die direct te kiezen.quote:Op woensdag 5 november 2025 10:00 schreef vosss het volgende:
Maar als alle partijen het doen?
Dan kan je ook veel beter een keuze maken als kiezer; ook strategisch.
Waarom werd mijn post over dat holocaust-ontkenners en genocide-ontkenners twee kanten van dezelfde munt beslaan weggeveegd? De betreffende user noemt zichzelf een genocide ontkenner en mag zich best verdedigen als in dat hij het anders ziet. Of ligt het wat woke-gevoelig aan die kant?quote:Op woensdag 5 november 2025 12:29 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Alles staat nog behalve wat na mijn post is geplaatst.
Het was een reactie op een verwijderde post en dus wordt het ook verwijderd.quote:Op woensdag 5 november 2025 12:42 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Waarom werd mijn post over dat holocaust-ontkenners en genocide-ontkenners twee kanten van dezelfde munt beslaan weggeveegd? De betreffende user noemt zichzelf een genocide ontkenner en mag zich best verdedigen als in dat hij het anders ziet. Of ligt het wat woke-gevoelig aan die kant?
Sowieso is dat bij de formatie gewoon een voetnoot. Eerst problemen in eigen land bespreken en dan eens kijken wat toevallig het standpunt is van de meerderheid in de kamer lijkt me.quote:Op woensdag 5 november 2025 13:01 schreef miss_sly het volgende:
Dit topic gaat niet over holocaust of genocide.
Ook gewoon hier op POL. Vaak met een seksistische en soms zelfs racistische ondertoon.quote:Op woensdag 5 november 2025 21:29 schreef RotatoR het volgende:
Hoop gejank weer over Yesilgöz op social media.
Als je dat tegenkomt, dan heel graag TR-en. Nul tolerantie voor.quote:Op woensdag 5 november 2025 21:46 schreef mackinac het volgende:
[..]
Ook gewoon hier op POL. Vaak met een seksistische en soms zelfs racistische ondertoon.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |