Nee hoor, de VVD komt altijd goed uit een kabinet met de PvdA. GL/PvdA zal dan gedecimeerd worden, net als in 2017.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 09:10 schreef PzKpfw het volgende:
[..]
Als de VVD in een coalitie stapt met GLPvda dan worden ze bij de eerstvolgende verkiezingen gedecimeerd.
Dit.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 18:46 schreef Radegast het volgende:
[..]
Nee hoor, de VVD komt altijd goed uit een kabinet met de PvdA. GL/PvdA zal dan gedecimeerd worden, net als in 2017.
Ja, en mocht Wilders toch de grootste blijken en dus de informateur aanwijzen, krijgen we mss ook nog een comeback van Gom van Strienquote:Op donderdag 30 oktober 2025 06:31 schreef laforest het volgende:
Zou mooi zijn als ze Kaag weer zouden terugbrengen.![]()
Wat vrees je dat ons dan allemaal voor verschrikkelijks te wachten staat?quote:Op donderdag 30 oktober 2025 19:00 schreef Dr8gonOfLife het volgende:
Alleen samen slopen we Nederland, met de groeten van D66/GL-PvdA.
Goed plan .quote:Op donderdag 30 oktober 2025 19:57 schreef Jojoke het volgende:
Waarom eigenlijk niet gewoon Jetten-1 met een coalitie van D66-VVD-CDA?
De algemene conclusie is dat D66, VVD en CDA (66 zetels) er prima uitkomen en het op veel vlakken makkelijk eens kunnen worden, maar dat de vierde partner spannend is. JA21 is te rechts. GL-PvdA is te links.
Ik denk niet dat een D66-VVD-CDA-kabinet snel naar huis wordt gestuurd. Ze hebben 1 grote partij links en rechts van hen en een wolk kleinere partijtjes eromheen die zowel PVV als GL-PvdA niet fantastisch vinden.
Dus is de oplossing niet simpelweg een stabiel middenkabinet met constructieve steun op punten van de kleinere partijen?
We hebben net zo’n instabiel bizar experiment gehad. Dat gaat echt niet weer gebeuren, de serieuze partijen willen een stabiel kabinet met, als het even kan, een meerderheid in beide Kamers.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 19:57 schreef Jojoke het volgende:
Waarom eigenlijk niet gewoon Jetten-1 met een coalitie van D66-VVD-CDA?
De algemene conclusie is dat D66, VVD en CDA (66 zetels) er prima uitkomen en het op veel vlakken makkelijk eens kunnen worden, maar dat de vierde partner spannend is. JA21 is te rechts. GL-PvdA is te links.
Ik denk niet dat een D66-VVD-CDA-kabinet snel naar huis wordt gestuurd. Ze hebben 1 grote partij links en rechts van hen en een wolk kleinere partijtjes eromheen die zowel PVV als GL-PvdA niet fantastisch vinden.
Dus is de oplossing niet simpelweg een stabiel middenkabinet met constructieve steun op punten van de kleinere partijen?
JIj blèrt anders ook maar wat in de ruimte, dat ze met Aboutaleb een kans gemist hebben.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 15:51 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Ik begrijp dat je er een stuk van jezelf in kwijt wilt, maar daar gaat het hier niet om.
[..]
Geblèr in de ruimte.
[..]
Timmermans stapt niet voor niets op, misschien moet Wilders dat ook eens doen, die levert ook niet.
quote:Jonge tak GroenLinks-PvdA waarschuwt partijtop: 'Stap niet in rechts kabinet'
De jongerenorganisaties van GroenLinks-PvdA, DWARS en de Jonge Socialisten (JS), roepen hun moederpartij op om niet in te stappen in een centrumrechts kabinet. Volgens hen staat er te veel op het spel. De jongeren maken zich zorgen over het behoud van sociale rechtvaardigheid, het klimaat en de toekomst van hun generatie. "Links heeft de verkiezingen verloren, sinds de Tweede Wereldoorlog is links niet meer zo klein geweest," aldus de organisaties in een gezamenlijke verklaring.
De jongeren benadrukken dat GroenLinks-PvdA alleen kan deelnemen aan een kabinet als er duidelijke garanties komen voor een eerlijk klimaatbeleid, internationale solidariteit en betaalbare volkshuisvesting. "Als er geen sociale verandering komt, moet GroenLinks-PvdA haar conclusies trekken, en niet mee regeren," zegt DWARS-voorzitter Gijs Broere.
JS-voorzitter Boyd Angenent laat weten: "Wij kunnen de komende tijd laten zien wat het betekent om links te zijn. Wij kunnen laten zien wat het betekent om echte verandering te willen. Niet door idealen in te leveren, maar juist door daar pal achter te blijven staan, toon je leiderschap."
https://www.bnnvara.nl/jo(...)et-in-rechts-kabinet
De fanatieke uitsluiting kwam toch slechts van één kant?quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 00:44 schreef RotatoR het volgende:
Wel opmerkelijk dat degene met de grootste Yesilgoz haat nu ineens graag willen dat ze een regering met GL/PvdA mogelijk maakt.
Typische en zeer schadelijke houding die vandaag de dag de politiek lijkt te beheersen. Politici en kiezers lijken volledig vergeten te zijn dat we in een coalitieland wonen waarin niemand nu eenmaal de meerderheid heeft en dat er dus een beleid door het midden gemaakt zal moeten worden. Helaas zijn vooral de linkse partijen zeer incapabel gebleken tot het sluiten van compromissen. Want dat zijn mensen met "idealen", wat voor hen zoveel betekent als: we kunnen geen compromissen sluiten, het moet altijd zoals wij willen.quote:
Ik zie in Aboutaleb niet een Wilders of Jetten qua populariteit. Maar ten opzichte van Timmermans zou hij het beslist beter gedaan hebben. Dat moet jij zelfs erkennen als je tenminste geen stiekeme fan van Timmermans bent (waar ik nu enigszins over begin te twijfelen)quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 02:17 schreef TAmaru het volgende:
[..]
JIj blèrt anders ook maar wat in de ruimte, dat ze met Aboutaleb een kans gemist hebben.
Je bent niet verplicht in een coalitie te stappen. Waarom zou je als linkse partij met rechtse partijen een coalitie willen vormen?quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 07:35 schreef TAmaru het volgende:
[..]
Typische en zeer schadelijke houding die vandaag de dag de politiek lijkt te beheersen. Politici en kiezers lijken volledig vergeten te zijn dat we in een coalitieland wonen waarin niemand nu eenmaal de meerderheid heeft en dat er dus een beleid door het midden gemaakt zal moeten worden. Helaas zijn vooral de linkse partijen zeer incapabel gebleken tot het sluiten van compromissen. Want dat zijn mensen met "idealen", wat voor hen zoveel betekent als: we kunnen geen compromissen sluiten, het moet altijd zoals wij willen.
Linkse partijen hebben liever een rechts kabinet (en dan alles blokkeren, constant zeuren over extreemrechts, etc.) dan dat ze samen met rechtsere partijen in een coalitie stappen en de boel daar wat naar het midden drijven, om toch nog wat invloed te kunnen uitoefenen.
Persoonlijk heb ik er wel respect voor dat bijv. de PVV en NSC de vorige keer gewoon in een kabinet zijn gestapt en allebei ook veel hebben moeten inleveren, zeker de PVV.
Ik weet het echt niet. Ik heb eigenlijk geen enkel beeld van Aboutaleb. Niet positief of niet negatief. En het burgemeesterschap is ook iets heel anders dan het lijsttrekkerschap. Zo horen we burgemeesters niet vaak publiekelijk spreken, debatteren etc. Dat zag je aan Cohen, dat hij daar gewoon niet goed in was. Aboutaleb is dan ook nog van oorsprong geen Nederlander, dus grote kans dat hij ook begint te hakkelen als hij een lastige vraag krijgt.quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 07:40 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Ik zie in Aboutaleb niet een Wilders of Jetten qua populariteit. Maar ten opzichte van Timmermans zou hij het beslist beter gedaan hebben. Dat moet jij zelfs erkennen als je tenminste geen stiekeme fan van Timmermans bent (waar ik nu enigszins over begin te twijfelen)
Dat er stemmers waren die PVV gestemd hebben of op een partij die geen coalitie met PvdAGL zou aangaan, juíst omdat ze Timmermans niet mochten. Dat zijn stemmers die Abouteleb zelfs wel had kunnen aantrekken met zijn beleid in Rotterdam waarin zelfs Leefbaar hem prees.
Dan had je hele andere verkiezingen gehad voor PvdAGL. Waren ze misschien op gelijke hoogte met VVD gekomen of er aan voorbij gegaan.
Je onderstreept precies het punt wat ik maakte. Bij Timmermans was het beeld wél negatief bij andere partijen en soms twijfelachtig binnen PvdAGL kiezers. Als Aboutaleb van 'positief tot neutraal' scoort heb je winst ten opzichte van Timmermans. Waarmee ik nergens de claim maak dat PvdAGL de grootste zou zijn geworden.quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 07:51 schreef TAmaru het volgende:
[..]
Ik weet het echt niet. Ik heb eigenlijk geen enkel beeld van Aboutaleb. Niet positief of niet negatief.
Bekijk deze YouTube-videoquote:En het burgemeesterschap is ook iets heel anders dan het lijsttrekkerschap. Zo horen we burgemeesters niet vaak publiekelijk spreken, debatteren etc. Dat zag je aan Cohen, dat hij daar gewoon niet goed in was. Aboutaleb is dan ook nog van oorsprong geen Nederlander, dus grote kans dat hij ook begint te hakkelen als hij een lastige vraag krijgt.
Daarom vergeleek ik hem met Timmermans, niet met andere politici.quote:Verder is het ook altijd maar zeer de vraag in hoeverre iemand bepaalde kiezers kan aanspreken. Dat is gewoon heel lastig te voorspellen.
Goh, bij Timmermans had ik ook geen beeld hoor. Ik weet wel dat hij bij de MH17 een paar keer zeer positief in beeld kwam en dat veel mensen hem toen ook hoog hadden zitten.quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 08:06 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Je onderstreept precies het punt wat ik maakte. Bij Timmermans was het beeld wél negatief bij andere partijen en soms twijfelachtig binnen PvdAGL kiezers. Als Aboutaleb van 'positief tot neutraal' scoort heb je winst ten opzichte van Timmermans. Waarmee ik nergens de claim maak dat PvdAGL de grootste zou zijn geworden.
[..]
Bekijk deze YouTube-video
Beste burgemeester ter wereld geworden, met de uitstraling van een arbeider. Staat nog altijd met beide benen op de grond, straalt niet uit dat hij zich eigenlijk te belangrijk voelt. En dat straalde Timmermans soms wel een beetje uit.
[..]
Daarom vergeleek ik hem met Timmermans, niet met andere politici.
"Je suis Charlie Hebdo"quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 08:12 schreef TAmaru het volgende:
[..]
Go
Waarom Aboutaleb zogenaamd de "beste burgemeester ter wereld" is, weet ik niet.
https://www.ad.nl/rotterd(...)%2Fwww.google.com%2Fquote:Op vrijdag 31 oktober 2025 09:04 schreef Geldprintkabouter het volgende:
[..]
"Je suis Charlie Hebdo"
Aboutaleb is voor mij de enige linkse die ik kan pruimen.
Ik denk wel dat het meespeelt dat PvdA natuurlijk ontzettend zichzelf heeft weggecijferd toen ze met de VVD regeerden en daardoor een groot deel van hun achterban is kwijtgeraakt.quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 07:35 schreef TAmaru het volgende:
[..]
Typische en zeer schadelijke houding die vandaag de dag de politiek lijkt te beheersen. Politici en kiezers lijken volledig vergeten te zijn dat we in een coalitieland wonen waarin niemand nu eenmaal de meerderheid heeft en dat er dus een beleid door het midden gemaakt zal moeten worden. Helaas zijn vooral de linkse partijen zeer incapabel gebleken tot het sluiten van compromissen. Want dat zijn mensen met "idealen", wat voor hen zoveel betekent als: we kunnen geen compromissen sluiten, het moet altijd zoals wij willen.
Linkse partijen hebben liever een rechts kabinet (en dan alles blokkeren, constant zeuren over extreemrechts, etc.) dan dat ze samen met rechtsere partijen in een coalitie stappen en de boel daar wat naar het midden drijven, om toch nog wat invloed te kunnen uitoefenen.
Persoonlijk heb ik er wel respect voor dat bijv. de PVV en NSC de vorige keer gewoon in een kabinet zijn gestapt en allebei ook veel hebben moeten inleveren, zeker de PVV.
Aboutaleb is een soort Bontebal, het lijkt allemaal leuk maar als je iets dieper gaat kijken en iets dieper gaat prikken dan zit er gewoon een religekkie.quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 10:25 schreef Beathoven het volgende:
[..]
https://www.ad.nl/rotterd(...)%2Fwww.google.com%2F
Redelijk nieuw artikel
AD: Hoe Ahmed Aboutaleb de sleutel kan worden tot een nieuw kabinet
Bontenbal en Aboutaleb "religekkies"?quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 13:53 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Aboutaleb is een soort Bontebal, het lijkt allemaal leuk maar als je iets dieper gaat kijken en iets dieper gaat prikken dan zit er gewoon een religekkie.
Daarnaast zie ik PVDA/GL in deze fase een politiek leider kiezen die niet in de kamer zit/komt.
Jetten zit er niet als een soort Omtzigt voor de droom van Eerdmans en Yesilgoz.quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 23:25 schreef Shreyas het volgende:
De restzetel gaat naar D66, ik verwacht dat de briefstemmers hun voldoende stemmen geeft.
Vervolgens gaat Dilan er alles aan doen om regeren met PvdA/GL te blokkeren. Bovendien willen niets eens alle PvdA/GL lieden dit
Dan zal Rob Jetten, die een unieke kans heeft om de eerste D66 premier ooit te worden, natuurlijk niet opteren voor nieuwe verkiezingen en toch even praten met Eerdmans. Die wil heel graag dat JA21 gaat regeren, ze zijn een kleine partij en weten dat ze moeten inleveren. En dus zullen ze flink toegeven op zaken die relevant zijn voor D66 zoals klimaat. Ze weten namelijk dondersgoed dat als ze moeilijk gaan doen, de bal weer bij PvdA/GL komt te liggen en dan is hij nog verder van huis.
Uiteindelijk zal het kabinet D66+VVD+CDA+JA21 worden gevormd met 76 zetels.
U las het hier voor het eerst.
Eens. Jetten en Bontenbal hebben gewoon niet zo veel op met uiterst rechts. De VVD zal gewoon eerder knipperen.quote:Op zaterdag 1 november 2025 06:22 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Jetten zit er niet als een soort Omtzigt voor de droom van Eerdmans en Yesilgoz.
Ik zou niet weten waarom de VVD met het afbreukrisico in ogenschouw nemende zou toegeven. Zonder de VVD mag Jetten zich opmaken voor een 5 of 6 partijencoalitie, veel succes gewenst zou ik zeggen.quote:Op zaterdag 1 november 2025 07:34 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Eens. Jetten en Bontenbal hebben gewoon niet zo veel op met uiterst rechts. De VVD zal gewoon eerder knipperen.
En daarom zie ik het omgekeerd ook niet snel gebeuren dat de VVD zichzelf in diezelfde positie gaat brengen.quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 13:28 schreef Nexum het volgende:
[..]
Ik denk wel dat het meespeelt dat PvdA natuurlijk ontzettend zichzelf heeft weggecijferd toen ze met de VVD regeerden en daardoor een groot deel van hun achterban is kwijtgeraakt.
Ik verwacht ook geen strijd.quote:Op zaterdag 1 november 2025 07:34 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Eens. Jetten en Bontenbal hebben gewoon niet zo veel op met uiterst rechts. De VVD zal gewoon eerder knipperen.
Hun keuze voor “centrumrechts” heeft tot hun zwakste resultaten in 35 geleid. Dan ook nog hun machtspositie opgeven gaat de VVD echt niet doen.quote:Op zaterdag 1 november 2025 07:50 schreef William_Papadin het volgende:
[..]
Ik zou niet weten waarom de VVD met het afbreukrisico in ogenschouw nemende zou toegeven. Zonder de VVD mag Jetten zich opmaken voor een 5 of 6 partijencoalitie, veel succes gewenst zou ik zeggen.
Klopt. Daarom is het voor D66 ook een keuze tussen de NSC route of staatsmanschap tonen, zelfs wanneer dat betekent opnieuw naar de stembus.quote:Op zaterdag 1 november 2025 07:50 schreef William_Papadin het volgende:
[..]
Ik zou niet weten waarom de VVD met het afbreukrisico in ogenschouw nemende zou toegeven. Zonder de VVD mag Jetten zich opmaken voor een 5 of 6 partijencoalitie, veel succes gewenst zou ik zeggen.
Omtzigt had nooit de kans om premier te worden, dus een beetje een rare vergelijking.quote:Op zaterdag 1 november 2025 06:22 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Jetten zit er niet als een soort Omtzigt voor de droom van Eerdmans en Yesilgoz.
Bontebal zal liever in een centrumrechts dan middenkabinet plaatsnemen. Maar goed, we zullen zien. Ik denk nog steeds dat mijn voorspelling uitkomt. Voor Nederland zou een middenkabinet mét PvdA/GL en zonder JA21 waarschijnlijk beter zijn, maar dit gaat de VVD niet doen.quote:Op zaterdag 1 november 2025 07:34 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Eens. Jetten en Bontenbal hebben gewoon niet zo veel op met uiterst rechts. De VVD zal gewoon eerder knipperen.
Welke opties tot een centrumrechts kabinet zijn er dan? De combinatie D66 VVD CDA JA21 +- iets anders kneiterrechts is gewoon een hartstikke rechts kabinet. Het enige centrumrechtse daarin zou D66 zijn.quote:Op zondag 2 november 2025 14:20 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Omtzigt had nooit de kans om premier te worden, dus een beetje een rare vergelijking.
Nog nooit in de geschiedenis van de Nederlandse politiek werd D66 de grootste partij. Nog nooit eerder hadden we een premier van D66. Dacht je nou werkelijk dat Jetten deze kans zou laten lopen omdat hij liever met Klaver dan met Eerdmans in een kabinet zit.
[..]
Bontebal zal liever in een centrumrechts dan middenkabinet plaatsnemen. Maar goed, we zullen zien. Ik denk nog steeds dat mijn voorspelling uitkomt. Voor Nederland zou een middenkabinet mét PvdA/GL en zonder JA21 waarschijnlijk beter zijn, maar dit gaat de VVD niet doen.
https://www.vandaaginside(...)esteund-wordt-door-jquote:Op zondag 2 november 2025 14:20 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Omtzigt had nooit de kans om premier te worden, dus een beetje een rare vergelijking.
Nog nooit in de geschiedenis van de Nederlandse politiek werd D66 de grootste partij. Nog nooit eerder hadden we een premier van D66. Dacht je nou werkelijk dat Jetten deze kans zou laten lopen omdat hij liever met Klaver dan met Eerdmans in een kabinet zit.
[..]
Bontebal zal liever in een centrumrechts dan middenkabinet plaatsnemen. Maar goed, we zullen zien. Ik denk nog steeds dat mijn voorspelling uitkomt. Voor Nederland zou een middenkabinet mét PvdA/GL en zonder JA21 waarschijnlijk beter zijn, maar dit gaat de VVD niet doen.
Uiteraard. Het gelul dat een kabinet met JA21 centrumrechts zou zijn is sowieso kansloos.quote:Op zondag 2 november 2025 17:37 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
https://www.vandaaginside(...)esteund-wordt-door-j
Bontenbal heeft liever een middenkabinet dan een rechts kabinet met Ja21 (en BBB).
Lijkt me eerlijk gezegd stug. D66 zal enkel een ander naar voren schuiven als Jetten zelf duidelijk geen zin heeft.quote:Op zondag 2 november 2025 18:26 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
Ik denk niet dat Rob Jetten minister-president wordt.
Zijne Majesteit is waarschijnlijk niet vergeten dat Rob Jetten een sexistische grap maakte over kroonprinses Amalia. Hij zal achter de schermen zijn invloed aanwenden om ervoor te zorgen dat Rob Jetten niet de volgende minister-president wordt.
Het wordt mogelijk wel iemand anders van D66.
We hebben inmiddels zoveel schreeuwers in de politiek dat het inmiddels gaat opvallen als je je normaal gedraagt. Ik herinner me nog hoe PVV en Leefbaar onmiddellijk over zijn paspoort begonnen te zeuren bij zijn aantreden. Toen dat diplomatieke incident met Turkije uitbrak over een minister die ineens in Rotterdam stemmen kwam ronselen, kwam het ineens héél goed uit dat Erdolf de racisme kaart niet kon trekken tegen een moslim burgemeester die zich nauwelijks van schreeuwende rethoriek bediende.quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 08:12 schreef TAmaru het volgende:
[..]
Goh, bij Timmermans had ik ook geen beeld hoor. Ik weet wel dat hij bij de MH17 een paar keer zeer positief in beeld kwam en dat veel mensen hem toen ook hoog hadden zitten.
Waarom Aboutaleb zogenaamd de "beste burgemeester ter wereld" is, weet ik niet.
Achter de schermen kan een heleboel gebeuren wat voor ons verborgen blijft.quote:Op zondag 2 november 2025 18:30 schreef KareldeStoute het volgende:
Lijkt me eerlijk gezegd stug. D66 zal enkel een ander naar voren schuiven als Jetten zelf duidelijk geen zin heeft.
Ik vond het wel een compliment. Als in dat ze een postervrouw zou zijn. Hetzelfde als dat een artiest publiek aantrekt.quote:Op zondag 2 november 2025 18:26 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
Ik denk niet dat Rob Jetten minister-president wordt.
Zijne Majesteit is waarschijnlijk niet vergeten dat Rob Jetten een sexistische grap maakte over kroonprinses Amalia. Hij zal achter de schermen zijn invloed aanwenden om ervoor te zorgen dat Rob Jetten niet de volgende minister-president wordt.
Het wordt mogelijk wel iemand anders van D66.
Tja, dat is vooral een kwestie van smaak. In internationale media wordt hij omschreven als de Nederlandse Trudeau, dat lijkt me een aardige basis.quote:Op zondag 2 november 2025 18:43 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
[..]
Achter de schermen kan een heleboel gebeuren wat voor ons verborgen blijft.
Het een en ander zal ook afhangen van de onderhandelingen voor een nieuwe regeringscoalitie, en of de coalitiepartners zin hebben in Rob Jetten als minister-president.
Vooral nu hebben we een minister-president nodig waarmee we ook internationaal voor de dag kunnen komen. Rob Jetten lijkt me daar niet geschikt voor. Als het dan iemand van D66 moet worden, dan lijkt me Jan Paternotte een veel betere keuze.
Ik weet niet of je dat als een compliment moet zien.quote:Op zondag 2 november 2025 19:15 schreef KareldeStoute het volgende:
Tja, dat is vooral een kwestie van smaak. In internationale media wordt hij omschreven als de Nederlandse Trudeau, dat lijkt me een aardige basis.
Tja, hij gaat nooit de Nederlandse Trump worden…quote:Op zondag 2 november 2025 19:18 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
[..]
Ik weet niet of je dat als een compliment moet zien.
Politieke spelletjes, waar het CDA bekend om staat. Die roepen altijd van alles, maar gaan als puntje bij paaltje komt altijd over rechtsquote:Op zondag 2 november 2025 17:37 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
https://www.vandaaginside(...)esteund-wordt-door-j
Bontenbal heeft liever een middenkabinet dan een rechts kabinet met Ja21 (en BBB).
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |