Zodra ik mijn carrière switch heb voltooid kom ik langs. Ik heb alleen wel hoogtevrees dus ik verf met een hele lange stok denk ik.quote:Op woensdag 29 oktober 2025 19:48 schreef Amsel het volgende:
Hier moet ook nodig de schilder komen, en dat zeiden we twee jaar geleden ook alKozijn in de slaapkamer is echt aan het wegrotten. En ergens anders zit ook een flinke scheur in het hout. Maar ze moeten inderdaad met steigers aan de slag enzo, en onze vorige schilder heeft ons geghost, en ik heb gewoon geen ruimte in mijn hoofd om een nieuwe betrouwbare schilder te zoeken
Onze buren hebben hun huis altijd netjes op orde, volgens mij kijken ze altijd een beetje meewarig naar ons huis
Nah... het pindakaas-roerding wint!quote:Op woensdag 29 oktober 2025 21:35 schreef exode het volgende:
In de categorie dingen waarvan je niet wist dat je ze nodig had, maar nu je ze hebt je niet begrijpt hoe je zonder kon:
https://www.ikea.com/nl/n(...)ransparant-00610992/
quote:Op woensdag 29 oktober 2025 21:52 schreef exode het volgende:
[..]
Zodra ik mijn carrière switch heb voltooid kom ik langs. Ik heb alleen wel hoogtevrees dus ik verf met een hele lange stok denk ik.
En graag zelf afplakken en zelf schuren is ook fijn.
Kozijnen in dubbelgrondverf kunnen 5j zonder aflakken. Dus je zou ook nog zonder problemen op de schilder kunnen wachtenquote:Op woensdag 29 oktober 2025 15:36 schreef exode het volgende:
Onze schilder plakt niets af en trekt strakke lijnen, zo knap. Eigenlijk moet je voor mij de hele omgeving afplakkenMaar goed, ik heb binnen alles geverfd na de verbouwing en dat ziet er strak uit al zeg ik het zelf. Maar dus wel alles af laten plakken door die andere vrouw.
Verf inmiddels besteld, 1 droge dag afwachten en dan ga ik ervoor. Niet alles wat de schilder zou doen, een deel was gewoon onderhoud en op 2 hoog, dat mag hij volgend jaar doen. Maar de nieuwe kozijnen op de begane grond ga ik we zelf doen nu.
Tegels voor de wc zijn ook besteld, de lekkage is niet teruggekomen na het vervangen van het inbouwreservoir dus het kan definitief dicht. Nu hopen dat de tegelzetter snel kan.
Klopt, maar er zitten beschadigingen in, die hebben we wel aangestipt overigens. Maar ik ga het risico niet nemen.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 08:56 schreef Puala het volgende:
[..]
Kozijnen in dubbelgrondverf kunnen 5j zonder aflakken. Dus je zou ook nog zonder problemen op de schilder kunnen wachten
quote:Op donderdag 30 oktober 2025 09:20 schreef exode het volgende:
[..]
Klopt, maar er zitten beschadigingen in, die hebben we wel aangestipt overigens. Maar ik ga het risico niet nemen.
Het zijn 2 ramen inclusief kozijn en 1 deur met kozijn. Binnenkant heb ik ook gedaan, I can do it![]()
De voordeur, boeidelen, 2 andere ramen zijn alleen 4 jaarlijks onderhoud dus dat laten we zo tot hij tijd heeft.
Ik zou niet weten waar ik dit voor zou gebruiken. Ik sta open voor creatieve suggesties.quote:Op woensdag 29 oktober 2025 21:35 schreef exode het volgende:
In de categorie dingen waarvan je niet wist dat je ze nodig had, maar nu je ze hebt je niet begrijpt hoe je zonder kon:
https://www.ikea.com/nl/n(...)ransparant-00610992/
Wij dus voor blikjes, ik vond het een onzin aankoop maar het werkt hier heel goed. Wij hebben altijd veel blikjes in de koelkast.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 11:03 schreef Tink89 het volgende:
[..]
Ik zou niet weten waar ik dit voor zou gebruiken. Ik sta open voor creatieve suggesties.
Fijn van de duidelijkheid bij jewel en bij Juul. Totaal verschillende situaties, maar onduidelijkheid is ongelooflijk kut. Hopelijk heeft het handvatten richting meer rust en blijere dochters.
En kunststof hier, maar wel 35 jaar oud en aan vervanging toe. Maar duuuuuuur.
Wij vervingen beneden 2 jaar geleden voor hardhout omdat ik mes V niet kon overtuigen dat we aan het kunststof moesten.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 10:21 schreef Vicky het volgende:
Beneden achterkant kunststof, voorkant hardhout. Staat nog wel op de wensenlijst om te vervangen, maar ja.. kost zoveel en we willen nog zoveel 🤣
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Oeh, hopelijk dan dat het inderdaad door de juffen wordt opgepakt!quote:Op donderdag 30 oktober 2025 12:57 schreef exode het volgende:
Het probleem bij/met Juul ligt ook deels bij de juffen dus ik hoop dat het goed wordt opgepakt. Wij kennen beide juffen niet, ook niet via via. Verder kennen we alle leerkrachten op school, of omdat B ze heeft gehad of omdat neefje of nichtje ze heeft gehad.
Maar zo slecht als ze nu in haar vel zit, zo ken ik haar niet.
Wij hebben dus echt nooit gedoe met onze houten kozijnen, wat is er bij jullie mis dan Vanyel? Van onze kunststof exemplaren hebben we juist spijt. Het raam bij B moet zo voorzichtig open gedaan worden dat B dat amper zelf kan. Doet ie dat niet valt een deel uit de sluiting en hangt dus half vast.
De openslaande deuren zijn zonder overdrijven al 7 keer opnieuw gesteld, of ze gaan niet goed dicht of ze gaan juist te moeilijk dicht. En ze zitten er 2 jaar in he.... dure dingen ook, topmerk in de kunststofmarkt.
Onze houten kozijnen zitten er gewoon en worden 1 keer in de 4 a 5 jaar geverfd. Aan de voorkant zijn de kozijnen een jaar of 45 oud schat ik in. Onze voordeur is ook antraciet Hillie, geen problemen mee, na 4 jaar zie je wel dat de verf minder goed wordt. Maar dat zie ik ook op de witte kozijnen.
Dat is een afstel dingetje. Als degene langs komt voor onderhoud kunnen ze dat als het goed is zo oplossen en als je even meekijkt kan je het daarna zelf ook.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 12:57 schreef exode het volgende:
Het raam bij B moet zo voorzichtig open gedaan worden dat B dat amper zelf kan. Doet ie dat niet valt een deel uit de sluiting en hangt dus half vast.
Dat is al gebeurd, het blijft na verloop van tijd fout gaan.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 13:09 schreef Elleska het volgende:
[..]
Dat is een afstel dingetje. Als degene langs komt voor onderhoud kunnen ze dat als het goed is zo oplossen en als je even meekijkt kan je het daarna zelf ook.
Toen we hier net woonden kwam er iemand aan de deur de onderhoudsronde voor de woningbouw deed. Foutje want dit is een koopwoning dus maar ik zag mijn kans schoon om te vragen wat we met dat lamme raam konden doen. Hij is aan het eind van de dag even langsgekomen voor een "adviesgesprek". Ja mevrouw dan draait u dit schroefje even wat aan kijk zo... en dan sluit het raam weer netjes. Opgelost
We willen aan voorkant ook kunststof. De deuren en kozijnen moeten wel blauw zijn vanwege straatbeeld.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 12:06 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Wij vervingen beneden 2 jaar geleden voor hardhout omdat ik mes V niet kon overtuigen dat we aan het kunststof moesten.
Jaar later voor boven wel gelukt. Duizend meer tevreden over het kunststof. Nu zitten we met die nieuwe dure houten shit beneden
Bij ons ook maar ik weet welk schroefje ik moet aandraaien en dan is het weer goed. Bij het ene probleemraam zijn de schroeven wat sneller lam en moet dat wat vaker maar niets wat een schroevendraaier niet kan oplossen. Kunststof vraagt geen schilderwerk maar het is niet volledig onderhoudsvrij.quote:Op donderdag 30 oktober 2025 13:32 schreef exode het volgende:
[..]
Dat is al gebeurd, het blijft na verloop van tijd fout gaan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |