quote:Op vrijdag 31 oktober 2025 17:25 schreef Fredericm het volgende:
Linkje freca bij CollinWat vinden we van dit project? Looptijd, rente en aflossingen spreken me wel aan. Ook de sector.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ze is wel zwaar gefinancierd, dus weinig vet op de botten om tegenvallers op te vangen.
https://nieuweooststellin(...)opvang-29194788.html
[ Bericht 10% gewijzigd door obligataire op 02-11-2025 09:50:40 ]Pecunia non olet
Vanwege de hoge LTV en (vrijwel) geen eigen vermogen, sla ik deze over.quote:Op zondag 2 november 2025 09:43 schreef obligataire het volgende:
[..]
Wat vinden we van dit project? Looptijd, rente en aflossingen spreken me wel aan. Ook de sector.
Ze is wel zwaar gefinancierd, dus weinig vet op de botten om tegenvallers op te vangen.
https://nieuweooststellin(...)opvang-29194788.html
Mee eens. 100 LTV op bedrijfspandquote:Op zondag 2 november 2025 10:03 schreef Lezer8857 het volgende:
[..]
Vanwege de hoge LTV en (vrijwel) geen eigen vermogen, sla ik deze over.
Ik doe geen moeite om een linkje te krijgen. Heb je de reviews gelezen? Er is toch ook nog een voedsel en waren autoriteit in Nederland?quote:Op zondag 2 november 2025 09:47 schreef obligataire het volgende:
https://www.collincrowdfund.nl/eetcaf%c3%a9-korhan/
Deze wil ik sowieso wel meenemen.. Linkje zou welkom zijn.
De reviews zijn erg duidelijk. Daar hoef ik niet aan mee te doen.quote:Op zondag 2 november 2025 11:18 schreef Fredericm het volgende:
[..]
Ik doe geen moeite om een linkje te krijgen. Heb je de reviews gelezen? Er is toch ook nog een voedsel en waren autoriteit in Nederland?
In schijf 1 basisbedrag ingelegd.quote:Op zondag 2 november 2025 10:01 schreef Lezer8857 het volgende:
Iemand die meegaat met een nieuw project van Gary vandaag?
https://investeren.sameni(...)m-sijsjesbergweg-4b1
Zelf wel meegenomen, eerste in vrij lange tijd. Schijf 1.quote:Op zondag 2 november 2025 12:01 schreef FINONAF het volgende:
[..]
In schijf 1 basisbedrag ingelegd.
Na twee minuten nog niet vol.
Heb oneens gestemd, sinterklaas is nog niet aangekomen hier.quote:Op zaterdag 1 november 2025 20:18 schreef Horsemen het volgende:
[..]
Nee, dat staat er echt volgens mij.
Ik ken dit project en de eerdere berichten niet maar zonder deze informatie te kennen lijkt het een bizar voorstel….
Misschien ccf expliciet om duidelijkheid vragen? Je kunt het namelijk op twee manieren uitleggen verwacht ik: 1) je krijgt in het geheel geen rente meer na 1 okt 2025, 2) de rente vanaf 1 okt 2025 wordt bijgeschreven bij de hoofdsom en pas uitgekeerd bij aflossing (zogonoemde full-bullet, daar werd ook max "beroemd" om). Het eerste is simpelweg onacceptabel, het tweede zorgt voor een verhoogd/extra risico waarbij er dan wel een rentetoeslag verwacht zou kunnen worden.quote:Op zaterdag 1 november 2025 16:00 schreef leolinedance het volgende:
Over de CCF stemronde Perfect Development B.V. 47469:
[..]
Begrijp ik het nou goed dat dit accepteren betekent dat we geen rente gaan ontvangen? Vinden jullie dit acceptabel? Als je al die kavels gaat ontwikkelen en verkopen kun je toch ook rente betalen?
Of mis ik hier iets?
Staat er wel erg raar:quote:Op zondag 2 november 2025 13:51 schreef tnhb het volgende:
[..]
Misschien ccf expliciet om duidelijkheid vragen? Je kunt het namelijk op twee manieren uitleggen verwacht ik: 1) je krijgt in het geheel geen rente meer na 1 okt 2025, 2) de rente vanaf 1 okt 2025 wordt bijgeschreven bij de hoofdsom en pas uitgekeerd bij aflossing (zogonoemde full-bullet, daar werd ook max "beroemd" om). Het eerste is simpelweg onacceptabel, het tweede zorgt voor een verhoogd/extra risico waarbij er dan wel een rentetoeslag verwacht zou kunnen worden.
Helaas wordt ook ccf soms erg onduidelijk in haar communicatie, da's niet goed en zorgt voor extra vragen/uitleg werk en/of negativiteit.
enquote:De rente en aflossing van de restlening wordt voldaan uit de verkoop van de kavels waarbij de volgende afspraken van toepassing zijn:
quote:U geen vergoedingsrente ontvangt.
Er staat:quote:Op zondag 2 november 2025 13:51 schreef tnhb het volgende:
[..]
Misschien ccf expliciet om duidelijkheid vragen? Je kunt het namelijk op twee manieren uitleggen verwacht ik: 1) je krijgt in het geheel geen rente meer na 1 okt 2025, 2) de rente vanaf 1 okt 2025 wordt bijgeschreven bij de hoofdsom en pas uitgekeerd bij aflossing (zogonoemde full-bullet, daar werd ook max "beroemd" om). Het eerste is simpelweg onacceptabel, het tweede zorgt voor een verhoogd/extra risico waarbij er dan wel een rentetoeslag verwacht zou kunnen worden.
Helaas wordt ook ccf soms erg onduidelijk in haar communicatie, da's niet goed en zorgt voor extra vragen/uitleg werk en/of negativiteit.
Zo vat ik dat ook op, waarbij de aflossingen ook nog over een langere termijn worden uitgesmeerd zonder rente, laat staan een rentetoeslag wat wel op zijn plaats zou zijn in zo'n geval. .quote:Op zondag 2 november 2025 14:43 schreef Lezer8857 het volgende:
[..]
Er staat:
"Vanaf 1 oktober 2025 is de lening renteloos."
Dat vat ik op dat er rente wordt berekend tot 1 oktober 2025 en daarna zal er geen rente meer ontvangen worden, slechts nog de aflossingen.
Ik denk dat het overgrote deel toch vóór stemt omdat dit het advies is wat Collin geeft.
Ik zit niet in dit project, maar wat is de reden dat er geen rente meer betaald wordt of kan worden?quote:Op zondag 2 november 2025 16:31 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Zo vat ik dat ook op, waarbij de aflossingen ook nog over een langere termijn worden uitgesmeerd zonder rente, laat staan een rentetoeslag wat wel op zijn plaats zou zijn in zo'n geval. .
Wat is het voordeel voor de investeerder om vóór te stemmen? Denk helaas wel dat je gelijk hebt.
Betreft de ontwikkeling van een Landal park waarbij twee betrokken partijen onenigheid hebben gekregen en één partij is uitgestapt.quote:Op zondag 2 november 2025 20:53 schreef KrekelJapie het volgende:
[..]
Ik zit niet in dit project, maar wat is de reden dat er geen rente meer betaald wordt of kan worden?
Dus wij krijgen geen rente meer omdat er nieuwe investeerders instappen die risico lopen.quote:De samenwerking met Kyralis wordt naar verwachting beëindigd. Bovendien zijn nieuwe investeerders en nieuwe partners aangetrokken voor het benodigde werkkapitaal en de uitvoering van het project. Dat is vooralsnog goed nieuws. Toch is het belangrijk om te benadrukken dat de deal nog niet volledig is afgerond.
Bovendien is het plan niet zonder risico’s. Nog niet alle benodigde vergunningen zijn verleend en de uitvoering en verkoop van de vakantiehuisjes moeten nog van start gaan. Daarnaast dient er nog overeenstemming te worden bereikt met enkele relevante schuldeisers én zal van u worden gevraagd om een renteloze periode toe te staan. Verder zal de aflossing van de lening bij verkoop van de eerste huisjes beperkt zijn. Positief onderdeel van deze mogelijke deal is dat een deel van de afgegeven borgstelling door Object Sibculo Westerhaar BV reeds worden voldaan aan de investeerders.
Kortom, aan alle reeds betrokken partijen worden concessies gevraagd en de nieuw in te stappen partijen/investeerders nemen een stevig risico gegeven de onzekerheden met betrekking tot de ontwikkeling van het park.
Momenteel voeren wij de laatste onderhandelingen met betrekking tot het plan. Zodra er overeenstemming is bereikt zullen wij het plan middels een stemronde aan u voor leggen. Gegeven de complexiteit en de betrokkenheid van meerdere partijen binden we ons nu liever niet aan tijdslijnen.
Zowaar alle 3 projecten de rente betaald. Bij Sig loopt hij weer op schema.quote:
Dan zit jij in andere projecten dan ik, want er zitten geen SIG-betalingen uit Bath*men tussen.quote:Op maandag 3 november 2025 12:42 schreef quepos het volgende:
[..]
Zowaar alle 3 projecten de rente betaald. Bij Sig loopt hij weer op schema.
Alleen bij GVE nu nog een probleem.
Die van mij zijn alle drie uit Zaandam.quote:Op maandag 3 november 2025 12:58 schreef djtiesto8 het volgende:
[..]
Dan zit jij in andere projecten dan ik, want er zitten geen SIG-betalingen uit Bath*men tussen.
Behalve dan dat er afgelopen maand ook een project afgelost had moeten zijn..., die aflossing heb ik in elk geval nog niet gezien.quote:
Zaandam? Hoeveel pandjes heeft die flapoor wel niet?quote:Op maandag 3 november 2025 13:03 schreef quepos het volgende:
[..]
Die van mij zijn alle drie uit Zaandam.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |