 
		 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 Triest volk
 Triest volk   
   
   
											 
			 
			
			
			Als het dan 30/5 wordt dan moet het wel fraude zijn door de deepstate!quote:Op maandag 27 oktober 2025 09:54 schreef Toefjes het volgende:
Wat je op social media ziet is wel echt tenenkrommend.
Ook van die mensen die fake peilingen posten, PVV op 45 zetels en FvD op 20 zetels. En echt honderden jubelende reacties daarop.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Natuurlijk heb jij daar meer moeite mee.quote:Op maandag 27 oktober 2025 10:11 schreef raptorix het volgende:
Nou nou het gaat hier gewoon om slechte satire, ik zie geen belediging of misleiding, persoonlijk heb ik meer moeite dat deze man beweert vlakbij een Asielzoekers centrum te wonen.
 
			 
			
			
			Satirequote:Op maandag 27 oktober 2025 10:11 schreef raptorix het volgende:
Nou nou het gaat hier gewoon om slechte satire, ik zie geen belediging of misleiding, persoonlijk heb ik meer moeite dat deze man beweert vlakbij een Asielzoekers centrum te wonen.
 En als PvdA/GL zoiets zou maken, dan is het demoniseren zeker?
 En als PvdA/GL zoiets zou maken, dan is het demoniseren zeker?  
											 
			 
			
			
			Die van corrupt vind ik op het randje, maar goed als we eens gaan kijken wat men van Wilders maakt dan kan de man gerust duizend aangiftes per dag doen.quote:Op maandag 27 oktober 2025 10:13 schreef Starhopper het volgende:
[..]
SatireEn als PvdA/GL zoiets zou maken, dan is het demoniseren zeker?
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Echt een partij die graag wil samenwerken om eindelijk wat aan al die asielzoekers te doen.quote:Op maandag 27 oktober 2025 10:09 schreef Nebelwerfer het volgende:
En dan mogen partijen niet aangeven dat ze samenwerken met zulke mensen niet willen.
Een stem op de PVV is het "volwassen" equivalent van een jankende peuter op de vloer van de supermarkt. Je wil niks behalve een beetje zeiken voor aandacht.quote:Op de afbeeldingen is onder meer te zien hoe Timmermans geboeid wordt afgevoerd door twee agenten en hoe de partijleider geld afpakt van een witte man en aan een moslim-koppel geeft. Op een ander plaatje staat een portret van Timmermans met daaronder het woord 'CORRUPT'.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Nou heftig hoor! Omdat het AI is, en echt lijkt, terwijl iedereen weet dat dit nep is, is dit ineens zo vreselijk. Vroeger waren dit gewoon tekeningetjes. En dan is er niets aan de hand??quote:Op maandag 27 oktober 2025 09:46 schreef Gehakt_bal het volgende:
Op de afbeeldingen is onder meer te zien hoe Timmermans geboeid wordt afgevoerd door twee agenten en hoe de partijleider geld afpakt van een witte man en aan een moslim-koppel geeft.
 
			 
			
			
			PVV gaat woensdag gewoon met afstand de grootste worden. Vervolgens krijgen we weer een shitfeest van een formatie. Kan de boze Nederlander weer wat bozer worden en de eigen voet nog wat verder afschieten de volgende verkiezing.quote:Op maandag 27 oktober 2025 10:22 schreef Aberkullie het volgende:
Je ziet ook aan de reacties hier op fok dat de rechterflank het toch wat benauwd krijgt in aanloop naar woensdag.
 
			 
			
			
			Dit is niet waar.quote:Op maandag 27 oktober 2025 10:25 schreef Gia het volgende:
[..]
Nou heftig hoor! Omdat het AI is, en echt lijkt, terwijl iedereen weet dat dit nep is, is dit ineens zo vreselijk. Vroeger waren dit gewoon tekeningetjes. En dan is er niets aan de hand??
Hoewel die met die boeien, m.i. wel te ver gaat.
 
			 
			
			
			Ik zeg toch dat ik die met die agenten te ver vind gaan. Maar die met 'geld afpakken en aan moslimgezin geven', is gewoon een AI gemaakte spotprent en niks mis mee.quote:
 
			 
			
			
			De grote grap is dat deze 2 typetjes dat zelf ook willen, maar niet kunnen omdat hun leidsheer te para is.quote:Op maandag 27 oktober 2025 10:32 schreef Aberkullie het volgende:
[..]
Lekker clubje, je zal erbij willen horen.
 
											 
			 
			
			
			https://www.rtl.nl/nieuws(...)ers-frans-timmermansquote:Wilders biedt excuses aan voor AI-afbeeldingen van Timmermans: 'Ongepast en ongehoord'[
"Ongepast en ongehoord", schrijft Wilders op X. "Ik neem er afstand van. Site is offline. Excuses aan collega Timmermans."
 
			 
			
			
			Een groot gedeelte van Nederland ziet niet dat AI-afbeeldingen niet echt zijn.quote:Op maandag 27 oktober 2025 10:29 schreef Gia het volgende:
[..]
Ik zeg toch dat ik die met die agenten te ver vind gaan. Maar die met 'geld afpakken en aan moslimgezin geven', is gewoon een AI gemaakte spotprent en niks mis mee.
 
			 
			
			
			Vind ik ook, dat zie je niet vaak.quote:Op maandag 27 oktober 2025 10:39 schreef Montagui het volgende:
[..]
https://www.rtl.nl/nieuws(...)ers-frans-timmermans
Netjes van hem.
 
			 
			
			
			Dan nog zijn sommigen ervan niet meer of minder dan spotprenten. Die met dat moslimgezin is gewoon een spotprent.quote:Op maandag 27 oktober 2025 10:39 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Een groot gedeelte van Nederland ziet niet dat AI-afbeeldingen niet echt zijn.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Haha sorry hoor, Gizmogirl28! 😅 Je hebt gelijk, het lijkt misschien een beetje op kleutergedoe met dat AI-gedoe van mij.quote:Op maandag 27 oktober 2025 10:34 schreef Gizmogirl28 het volgende:
Wat een kleutergedoe met dat ai zeg.
 
			 
			
			
			Dat was een cartoonquote:Op maandag 27 oktober 2025 10:39 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Een groot gedeelte van Nederland ziet niet dat AI-afbeeldingen niet echt zijn.
 
			 
			
			
			Ik zie die groep van 'wij doen geen aangifte tegen Wilders' ook regelmatig voorbijkomen op mijn tijdlijn, en doorgaans zijn het gewoon smakeloze pogingen om grappig te zijn. Beetje overdreven om hier hysterisch over te gaan doen.quote:Op maandag 27 oktober 2025 10:22 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Oh dat zal ongetwijfeld aan beide kanten gebeuren. Ik schets alleen wat ik in mijn tijdlijn zie komen. Ik kan niet oordelen over wat ik niet zie.
 
			 
			
			
			Zeker, gaat hij verder ook nog iets doen aan die 2 mongolen in zijn partij of dat nietquote:Op maandag 27 oktober 2025 10:39 schreef Montagui het volgende:
[..]
https://www.rtl.nl/nieuws(...)ers-frans-timmermans
Netjes van hem.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Nee joh. Hij moest dit van tevoren al geweten hebben, dus deze foei is alleen maar voor de bühne.quote:Op maandag 27 oktober 2025 10:48 schreef Aberkullie het volgende:
[..]
Zeker, gaat hij verder ook nog iets doen aan die 2 mongolen in zijn partij of dat niet
 
			 
			
			
			Ok.quote:Op maandag 27 oktober 2025 10:44 schreef Watmoetjenou het volgende:
[..]
Haha sorry hoor, Gizmogirl28! 😅 Je hebt gelijk, het lijkt misschien een beetje op kleutergedoe met dat AI-gedoe van mij.
Maar geef toe, een beetje spelen mag toch nog wel? 🤖🎨
Jij hebt waarschijnlijk al lang het volwassenheidsniveau ontgrendeld, terwijl ik nog vrolijk op level “digitale zandbak” rondhang 😂
Ik beloof plechtig dat ik voortaan iets minder ga knutselen met algoritmes… nou ja, ik ga het in elk geval proberen
Groetjes, chatgpt 😉
 
			 
			
			
			Ja natuurlijk wist hij dat, ik wist zelf ook al wel het antwoord op mijn eigen vraagquote:Op maandag 27 oktober 2025 10:51 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Nee joh. Hij moest dit van tevoren al geweten hebben, dus deze foei is alleen maar voor de bühne.
 
			 
			
			
			Ach mens ga toch koken!1!quote:Op maandag 27 oktober 2025 10:52 schreef Aberkullie het volgende:
[..]
Ja natuurlijk wist hij dat, ik wist zelf ook al wel het antwoord op mijn eigen vraag
 
			 
			
			
			Tuurlijk iedere baas weet wat zijn werknemers doen in prive tijd.quote:Op maandag 27 oktober 2025 10:52 schreef Aberkullie het volgende:
[..]
Ja natuurlijk wist hij dat, ik wist zelf ook al wel het antwoord op mijn eigen vraag
|  | 

| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |