Het blijft een gok.quote:Op zondag 19 oktober 2025 00:36 schreef Bofjijff het volgende:
[..]
dat je niks gewonnen hebt zegt dan vrij weinig toch?
Ja bedankt Hans, het ging over het geneuzel van prijzen pakken van je. Dat is natuurlijk pure poepquote:Op zondag 19 oktober 2025 00:31 schreef Shreyas het volgende:
Bosz, Slot en Ten Hag hadden wel degelijk goed voetbal laten zien bij hun voorgaande clubs. Bosz liet Ajax al goed en aanvallend voetbal spelen maar won niets (wel finale EL), Slot liet AZ ook zeer goed en solide voetballen met de matige spelers die ze toen hadden. Hetzelfde geldt voor Ten Hag bij Utrecht.
Slim gedaan. En die scheidsrechter gaat er natuurlijk vol in mee…quote:Op zondag 19 oktober 2025 00:16 schreef KlapMongeaul het volgende:
Wout gaf geen elleboog, aldus Wout!
[ afbeelding ]
https://www.ad.nl/voetbal(...)lim-gedaan~afb9df73/
Omdat die zien wat voor zieke teringbende de club momenteel is en liever ergens anders werken.quote:Op zondag 19 oktober 2025 00:41 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Het blijft een gok.
Waarom kan Ajax niet gaan voor een trainer die zijn sporen al heeft verdiend en wél al prijzen heeft gewonnen?
Weghorst is een patiënt.quote:Op zondag 19 oktober 2025 00:16 schreef KlapMongeaul het volgende:
Wout gaf geen elleboog, aldus Wout!
[ afbeelding ]
https://www.ad.nl/voetbal(...)lim-gedaan~afb9df73/
Zolang de club zo ziek is als nu, zullen dat soort trainers weinig zin hebben in een avontuur bij Ajax.quote:Op zondag 19 oktober 2025 00:41 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Het blijft een gok.
Waarom kan Ajax niet gaan voor een trainer die zijn sporen al heeft verdiend en wél al prijzen heeft gewonnen?
Ron Jansquote:Op zondag 19 oktober 2025 07:45 schreef The-BFG het volgende:
[..]
Zolang de club zo ziek is als nu, zullen dat soort trainers weinig zin hebben in een avontuur bij Ajax.
In de UK lopen wel aardig wat trainers rond die zieke clubs uit het slop willen halen. Maar dan is de opdracht vaak: "geen degradatie". Dus of zo'n trainer bij ons past... En dan hebben we het niet eens over dat een PL club meer aantrekkingskracht heeft dan Ajax
We moeten nu echt gaan voor een trainer die iig ervaring heeft.. Ron Jans ofzo, of van Gaal.. liefst van Gaal maar ja dat lijkt echt niet te gaan gebeuren. Anders had ie er al wel gezeten.
Riep men ook bij ten Hag. Maar ik denk dat we serieus niet veel beter kunnen krijgen..quote:Op zondag 19 oktober 2025 07:49 schreef HMFuckyouall het volgende:
[..]
Ron Jans
Dat zou mijn dag echt maken
Frank de Boer terughalenquote:Op zondag 19 oktober 2025 00:41 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Het blijft een gok.
Waarom kan Ajax niet gaan voor een trainer die zijn sporen al heeft verdiend en wél al prijzen heeft gewonnen?
Was wel een betere keus geweest dan John "mouwen opstropen" Heitinga.quote:Op zondag 19 oktober 2025 07:49 schreef HMFuckyouall het volgende:
[..]
Ron Jans
Dat zou mijn dag echt maken
Weghorst gaf juist aan dat Ajax niet de spelerskwaliteiten heeft wat Heitinga van ze vraagt. Dat lijkt me een betere kijk op de situatie dan die van Heitinga zelf.quote:Op zondag 19 oktober 2025 08:19 schreef DeeBee het volgende:
Weghorst eist 'karakter en ballen' bij Ajax, Heitinga wil 'borst vooruit' zien - https://nos.nl/l/2586967
Demagoog Wout François zit vuistdiep in John, die dit heerlijk vindt. Deze kansloze figuren maken dus de dienst uit, we zijn voetbaltechnisch compleet verloren en teruggekeerd naar de jaren '60.
En Kroes ookquote:
Wat was zijn uitleg dan?quote:Op zondag 19 oktober 2025 08:56 schreef William_Papadin het volgende:
Die Gloukh wissel en de uitleg van Mokerdomme Sjon is trouwens wel om te janken. Hij is echt gewoon te dom om te poepen. Ergens hoopte ik nog dat het een act was, maar nee.
Iedereen in kleedkamer 2, dat zal ze leren!quote:Op zondag 19 oktober 2025 09:27 schreef raptorix het volgende:
Gewoon GertJan Verbeek aanstellen en ze tot het einde van het seizoen straftraining geven.
Tja, dit verder niet gelezen of geluisterd maar de vraag van VI is wel goed.quote:Op zondag 19 oktober 2025 09:21 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Die presteert zoals Kroes had voorspeld, het is immers geen 2019 meer. Snap dat dan.
quote:Ajax blameert zichzelf opnieuw: 'Hoe laag wordt de lat gelegd?'
Kroes accepteert het bij 20.quote:Op zondag 19 oktober 2025 09:16 schreef TweedeKlum het volgende:
Weghorst is een gevaarlijke gek, als hij er nu 30 in zou schoppen zou je dit nog kunnen accepteren maar nu niet.
Rotterdamse krant...quote:Op zondag 19 oktober 2025 09:10 schreef ikweethetookniet het volgende:
Is de gele kaart voor Wout Weghorst terecht?
Ja, geel is voldoende (15%)
Nee, hij had rood moeten krijgen (85%)
25804 stemmen
Weghorst werd bestraft met geel, waar rood ook niet gek was geweest. Na het afgekeurde doelpunt kwam AZ niet meer in de problemen.
https://www.ad.nl/voetbal(...)lim-gedaan~afb9df73/
Er is hopelijk niemand te vinden met gezond verstand die het geen rood vondquote:
Ik las ook iets over een penalty voor Twente die erbuiten was?quote:Op zondag 19 oktober 2025 10:20 schreef Caland het volgende:
[..]
Er is hopelijk niemand te vinden met gezond verstand die het geen rood vond
KNVBgoden zorgen wel wekelijks voor nieuwe dieptepunten.
Bekijk deze YouTube-videoquote:Op zondag 19 oktober 2025 10:24 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Ik las ook iets over een penalty voor Twente die erbuiten was?
Waar blijft dat bericht dan?quote:
Handen ook niet heel erg los van het lichaam.quote:Op zondag 19 oktober 2025 10:28 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Bekijk deze YouTube-video
Op 3:48, en ja hij staat er net buiten imo.
Hij wilde op het middenveld iets forceren en vond dat dus wel voldoende om de meest creatieve middenvelder die we hebben te wisselen voor die jeugdspeler van Liverpool, zeker omdat Bounida er ook bij kwam en Sjon vond dat dus wel goed genoeg.quote:
Inzetquote:Op zondag 19 oktober 2025 10:31 schreef raptorix het volgende:
Ik vond Ajax nog best aardig spelen de eerste helft, de tweede helft totaal geen strijd, je verliest elke 2e bal en je word gewoon helemaal suf gespeelt omdat je niet genoeg inzet geeft.
Die was wel op de lijn, dus erbinnen. Of het hands was kon je meer over discussiërenquote:Op zondag 19 oktober 2025 10:24 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Ik las ook iets over een penalty voor Twente die erbuiten was?
Inzet, passie, strijd, OVER MIJN LIJK MENTALITEITquote:
Vijfde klasse zondag. KOM OP JONGENS, WE PAKKEN ZEquote:Op zondag 19 oktober 2025 10:39 schreef Caland het volgende:
[..]
Inzet, passie, strijd, OVER MIJN LIJK MENTALITEIT
Doorgaans gebezigd door mensen die niet zoveel van voetbal snappen.
De tactiek van Sjonnie is veel te makkelijk te ontregelen en er is geen plan bquote:Op zondag 19 oktober 2025 10:31 schreef raptorix het volgende:
Ik vond Ajax nog best aardig spelen de eerste helft, de tweede helft totaal geen strijd, je verliest elke 2e bal en je word gewoon helemaal suf gespeelt omdat je niet genoeg inzet geeft.
Klopt 😅quote:Op zondag 19 oktober 2025 10:30 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Doodsbang dat er een capabele coach zit op 9 november.
‘Gewoon 1 tegen 1 van maken over het hele veld’quote:Op zondag 19 oktober 2025 10:40 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
De tactiek van Sjonnie is veel te makkelijk te ontregelen en er is geen plan b
Oh mijnheer de voetbalkenner, inzet is niet een loze term, dat is bijvoorbeeld het moment dat je ook scherp bent wanneer een vrije bal genomen wordt en je wel staat op te letten ipv met de scheidsrechter bezig te houden, maar goed mijnheer de kenner weet het beter.quote:Op zondag 19 oktober 2025 10:39 schreef Caland het volgende:
[..]
Inzet, passie, strijd, OVER MIJN LIJK MENTALITEIT
Doorgaans gebezigd door mensen die niet zoveel van voetbal snappen.
"DoMinErEn In De 1v1"quote:Op zondag 19 oktober 2025 10:44 schreef Caland het volgende:
[..]
‘Gewoon 1 tegen 1 van maken over het hele veld’
SjonGod
Daar was hij nog niet aan toe gekomen, dat facet komt pas in het 5e jaar van het 5 jaren plan aan de orde.quote:Op zondag 19 oktober 2025 10:46 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
"DoMinErEn In De 1v1"
"Maar wat als mijn man naar de zijkant gaat en daarmee gigantische ruimtes creert??
Sjon: Eh geen idee "
Je kan tactiek hebben wat je wil, maar als spelers de basisvaardigheden ontbreken is dat niet eens nodig, neem die penalty, elke verdediger weet dat als je zo een bal krijgt je zo een bal naar de buitenkant aanneemt zodat als het fout gaat je hem gewoon naar een corner of een uitbal uitverdedigt, nu ga je door het midden en kan je alleen nog corrigeren met een overtreding.quote:Op zondag 19 oktober 2025 10:40 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
De tactiek van Sjonnie is veel te makkelijk te ontregelen en er is geen plan b
Het rare is - die Rosa zag er tot dat moment vrij solide uit, deed geen gekke dingen en was beter dan Wijndal aan de bal en de beslissingen die hij nam. En dan zo’n debiel moment zorgt ervoor dat je een pingel tegen krijgt.quote:Op zondag 19 oktober 2025 10:48 schreef raptorix het volgende:
[..]
Je kan tactiek hebben wat je wil, maar als spelers de basisvaardigheden ontbreken is dat niet eens nodig, neem die penalty, elke verdediger weet dat als je zo een bal krijgt je zo een bal naar de buitenkant aanneemt zodat als het fout gaat je hem gewoon naar een corner of een uitbal uitverdedigt, nu ga je door het midden en kan je alleen nog corrigeren met een overtreding.
Inzet is meestal de term die wordt gebruikt door mensen die er geen voetbalinhoudelijke verklaring aan kunnen koppelen. Een nietszeggend containerbegripquote:Op zondag 19 oktober 2025 10:46 schreef raptorix het volgende:
[..]
Oh mijnheer de voetbalkenner, inzet is niet een loze term, dat is bijvoorbeeld het moment dat je ook scherp bent wanneer een vrije bal genomen wordt en je wel staat op te letten ipv met de scheidsrechter bezig te houden, maar goed mijnheer de kenner weet het beter.
Ik was absoluut geen topvoetballer, maar bij mij werden er gewoon een paar simpele dingen ingehamerd als back, je gaat nooit door het midden terugspelen, je blijft altijd voor je laatste man, je dekt altijd aan de binnenkant, en je stapt nooit in op een aanvallende actie als je geen rugdekking hebt, echt voetbal is niet super ingewikkelt.quote:Op zondag 19 oktober 2025 10:50 schreef William_Papadin het volgende:
[..]
Het rare is - die Rosa zag er tot dat moment vrij solide uit, deed geen gekke dingen en was beter dan Wijndal aan de bal en de beslissingen die hij nam. En dan zo’n debiel moment zorgt ervoor dat je een pingel tegen krijgt.
Ik geloof ook helemaal niet wat trainers zeggen, de beste trainer die ik had zat gewoon de hele wedstrijd op de bank en hield zijn muil, voetballers doen tijdens een wedstrijd gewoon wat ze zelf denken dat goed is. Het meeste rendement haal je door effectief te trainen en door spelers te gebruiken die een goed stel hersenen hebben, of in ieder geval over voetbal slimheid beschikken.quote:Op zondag 19 oktober 2025 10:51 schreef Caland het volgende:
[..]
Inzet is meestal de term die wordt gebruikt door mensen die er geen voetbalinhoudelijke verklaring aan kunnen koppelen. Een nietszeggend containerbegrip
Even een simpel voorbeeld: als je een mokerdomme trainer hebt die aangeeft dat je gewoon de hele wedstrijd je man moet volgen dan kan je dat als je op een zwervende buitenspeler staat een half uur prima volhouden. Dat daarna de tank leeg raakt, de ruimtes groter worden en daardoor eigenlijk iedereen een stapje te laat komt in de duels kan dan voor hersenloos volk aanvoelen als een gebrek aan inzet (want de eerste helft lukte het toch wel????). Doorgaans zit er wel een iets minder dommige verklaring achter
Ja als je professioneel voetbal heden ten dage gaat vergelijken met je eigen avonturen in de kelderklasse raken we snel uitgepraatquote:Op zondag 19 oktober 2025 10:55 schreef raptorix het volgende:
[..]
Ik geloof ook helemaal niet wat trainers zeggen, de beste trainer die ik had zat gewoon de hele wedstrijd op de bank en hield zijn muil, voetballers doen tijdens een wedstrijd gewoon wat ze zelf denken dat goed is. Het meeste rendement haal je door effectief te trainen en door spelers te gebruiken die een goed stel hersenen hebben, of in ieder geval over voetbal slimheid beschikken.
Kennelijk beschikken deze voetballers dan niet over de standaard vaardigheden vereist voor professioneel voetbal, of wil je zeggen dat zo een actie daarvan getuigt?quote:Op zondag 19 oktober 2025 10:57 schreef Caland het volgende:
[..]
Ja als je professioneel voetbal heden ten dage gaat vergelijken met je eigen avonturen in de kelderklasse raken we snel uitgepraat
Ik heb ook weinig geloof in trainers die de hele wedstrijd langs de kant staan te schreeuwen. Als je zoveel instructies moet meegeven 90 minuten lang, dan heb je je werk vooraf gewoon niet goed gedaan.quote:Op zondag 19 oktober 2025 10:55 schreef raptorix het volgende:
[..]
Ik geloof ook helemaal niet wat trainers zeggen, de beste trainer die ik had zat gewoon de hele wedstrijd op de bank en hield zijn muil, voetballers doen tijdens een wedstrijd gewoon wat ze zelf denken dat goed is. Het meeste rendement haal je door effectief te trainen en door spelers te gebruiken die een goed stel hersenen hebben, of in ieder geval over voetbal slimheid beschikken.
Profvoetbal is wel een ander verhaal hoor. Er is een reden waarom toppers soms zo traag lijken te gaan. Want die topspelers beseffen ook wel dat gewoon ff gaan voetballen geen nut heeft tegen andere topspelers.quote:Op zondag 19 oktober 2025 11:00 schreef raptorix het volgende:
[..]
Kennelijk beschikken deze voetballers dan niet over de standaard vaardigheden vereist voor professioneel voetbal, of wil je zeggen dat zo een actie daarvan getuigt?
Vooral dat, bijna elke corner tegen is tegen doelpunt. Waarbij elke keer dezelfde fouten gemaakt worden.quote:Op zondag 19 oktober 2025 11:07 schreef TheVulture het volgende:
Heitinga is tactisch een onbenul, en kamikaze-Keizer ernaast versterkt dat alleen maar
Eens. bijna alle top top coaches staan tegenwoordig bijna 90 min langs de lijn, en proberen toch bij te sturen, coachen, dingetjes om te zetten.....quote:Op zondag 19 oktober 2025 11:06 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Ik heb ook weinig geloof in trainers die de hele wedstrijd langs de kant staan te schreeuwen. Als je zoveel instructies moet meegeven 90 minuten lang, dan heb je je werk vooraf gewoon niet goed gedaan.
Maar wat jij zegt slaat natuurlijk ook nergens op in het profvoetbal van nu. De tegenstander krijgt ook instructies mee die afwijken van je plan vooraf en dat zie je vanaf de kant gewoon beter dan de spelers in het veld. En tijdens een wedstrijd verandert er ook van alles. Een goede trainer ziet waar ruimtes ontstaan omdat speler x of speler y beter of minder goed in de wedstrijd zit en kan daar op anticiperen door net even andere instructies mee te geven van langs de kant.
Trainers die de hele wedstrijd hun muil houden zien kennelijk het spelletje vrij matig ontvouwen en kunnen alleen trainingsvormen bedenken. Prima als assistent, maar van een hoofdcoach verwacht ik meer dan "ik houd mijn muil want de spelers kunnen het vast wel zelf".
Zelfs in de hoofdklasse of KKD kun je op die manier het kaf wel van het koren scheiden.
quote:Op zondag 19 oktober 2025 10:55 schreef raptorix het volgende:
[..]
Ik geloof ook helemaal niet wat trainers zeggen, de beste trainer die ik had zat gewoon de hele wedstrijd op de bank en hield zijn muil, voetballers doen tijdens een wedstrijd gewoon wat ze zelf denken dat goed is. Het meeste rendement haal je door effectief te trainen en door spelers te gebruiken die een goed stel hersenen hebben, of in ieder geval over voetbal slimheid beschikken.
Stel anders nog een paar kale gekken extra aan.quote:Op zondag 19 oktober 2025 11:14 schreef The-BFG het volgende:
[..]
Vooral dat, bijna elke corner tegen is tegen doelpunt. Waarbij elke keer dezelfde fouten gemaakt worden.
Gaaei die gewoon niet naar de bal kijkt bij die corner maar alleen zijn vent naloopt, dat is echt kelderklasse niveau.quote:Op zondag 19 oktober 2025 11:14 schreef The-BFG het volgende:
[..]
Vooral dat, bijna elke corner tegen is tegen doelpunt. Waarbij elke keer dezelfde fouten gemaakt worden.
Ironisch genoeg is dat niet eens volledig de schuld van Sjon. Dat is letterlijk de job van Peerenboom, de man die jochies niet aan het voetballen kreeg, werd gepromoveerd om eindeloos corner filmpjes te kijken op zijn zolderkamer. Omdat Sjon graag een setpiece coach wilde zoals gebruikelijk is in Engeland.quote:Op zondag 19 oktober 2025 11:14 schreef The-BFG het volgende:
[..]
Vooral dat, bijna elke corner tegen is tegen doelpunt. Waarbij elke keer dezelfde fouten gemaakt worden.
Het is opzich ook wel handig om dan een keeper te hebben die niet onder elke voorzet duiktquote:Op zondag 19 oktober 2025 11:51 schreef HarryDePizzaBakker1 het volgende:
[..]
Ironisch genoeg is dat niet eens volledig de schuld van Sjon. Dat is letterlijk de job van Peerenboom, de man die jochies niet aan het voetballen kreeg, werd gepromoveerd om eindeloos corner filmpjes te kijken op zijn zolderkamer. Omdat Sjon graag een setpiece coach wilde zoals gebruikelijk is in Engeland.
Sjon zou aangeven: "Als iedereen gewoon z'n mannetje houdt is er niks aan de hand"quote:Op zondag 19 oktober 2025 10:46 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
"DoMinErEn In De 1v1"
"Maar wat als mijn man naar de zijkant gaat en daarmee gigantische ruimtes creert??
Sjon: Eh geen idee "
Komt niet, want dit is allemaal onderdeel van het vijfjarenplan van Kroesquote:Op zondag 19 oktober 2025 10:29 schreef WheeledWarrior het volgende:
Komt niet, want dit is allemaal onderdeel van het vijfjarenplan van Kroes.
Vergeet de KNVB nietquote:Op zondag 19 oktober 2025 12:01 schreef Bugno3 het volgende:
Sjon zou aangeven: "Als iedereen gewoon z'n mannetje houdt is er niks aan de hand"
Maar hij is wit en zou dus moeten kunnen keepen volgens jouquote:Op zondag 19 oktober 2025 11:53 schreef Caland het volgende:
[..]
Het is opzich ook wel handig om dan een keeper te hebben die niet onder elke voorzet duikt
En die maken we dan voorzitter na zijn carrierequote:Op zondag 19 oktober 2025 11:53 schreef Caland het volgende:
Het is opzich ook wel handig om dan een keeper te hebben die niet onder elke voorzet duikt
quote:Op zondag 19 oktober 2025 09:27 schreef raptorix het volgende:
Gewoon GertJan Verbeek aanstellen en ze tot het einde van het seizoen straftraining geven.
Dat heb ik nooit gezegd.quote:Op zondag 19 oktober 2025 12:21 schreef Ramboetan het volgende:
[..]
Maar hij is wit en zou dus moeten kunnen keepen volgens jou
Het feit dat negers niet kunnen keepen betekent niet dat alle blanken dat wel kunnen.quote:Op zondag 19 oktober 2025 13:45 schreef Wotte het volgende:
[..]
Schijnbaar denkt men dat je een racist bent.
Dit begint bijna een vraag in een IQ test te worden.quote:Op zondag 19 oktober 2025 13:47 schreef Caland het volgende:
[..]
Het feit dat negers niet kunnen keepen betekent niet dat alle blanken dat wel kunnen.
Dat vind ik pas racisme van user @:ramboetan
6-0 verlies bij Chelsea is natuurlijk ingecalculeerd.quote:
Een les in syllogismen kan nooit kwaad, zo blijktquote:Op zondag 19 oktober 2025 13:47 schreef Wotte het volgende:
[..]
Dit begint bijna een vraag in een IQ test te worden.
Ik krijg het idee dat die hem ook niet geschikt vonden, maar ze wilden per se een Nederlander en niet nog een keer een buitenlander. Keizer wou niet, dus dan Sjonnie maar en hopen dat het goed komt. Het komt niet goed, dus het is ook voor hen gezichtsverlies als ze hem ontslaanquote:Op zondag 19 oktober 2025 13:13 schreef papert het volgende:
Er is niemand die Heitinga een geschikte trainer voor Ajax vindt, op degene die beslissen of hij dat moet blijven na. Wat een miserabele situatie.
Een bult stevige kerels.quote:Op zondag 19 oktober 2025 14:03 schreef Coco het volgende:
Ajax moet nu al bezig zijn met volgend seizoen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |