 
		 
			 
			
			
			Die kan hier ook weinig aan doen toch?quote:Op woensdag 22 oktober 2025 21:47 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Opa Pasveer is ook nog geen denderend succes. (goh)
 
			
			
				
			 Rellende_Rotscholier
             
							Rellende_Rotscholier
				 
                 
			 
			
			
			Ik ben al jaren een erkend hater.quote:Op woensdag 22 oktober 2025 21:51 schreef Pistolero het volgende:
Trekken jullie Wytse ook zo slecht of ligt het aan mij?
 
			 
			
			
			https://nos.nl/collectie/(...)gestaakt-na-vuurwerkquote:Op woensdag 22 oktober 2025 21:50 schreef Marcoss het volgende:
Kan Ajax gaan voor een DNS in de 2e helft?
 
			 
			
			
			 
			
			
				
			 Rellende_Rotscholier
             
							Rellende_Rotscholier
				 
                 
			 
			
			
			Ging me meer om die paar ballen die hij over de grond door het midden in de voeten van een speler van Chelsea speelde.quote:Op woensdag 22 oktober 2025 21:51 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Die kan hier ook weinig aan doen toch?
 
			 
			
			
			R_R en Pistolero in het lijstje met haters.. dat overkomt enkel de allergrootsten!quote:Op woensdag 22 oktober 2025 21:52 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Ik ben al jaren een erkend hater.
 
			 
			
			
			Ik ben bang dat hij straks spontaan in huilen gaat uitbarsten als Chelsea er nog een paar in prikt.quote:Op woensdag 22 oktober 2025 21:52 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Ik ben al jaren een erkend hater.
 
			
			
				
			 Rellende_Rotscholier
             
							Rellende_Rotscholier
				 
                 
			 
			
			
			Laten we het hopen.quote:Op woensdag 22 oktober 2025 21:53 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Ik ben bang dat hij straks spontaan in huilen gaat uitbarsten als Chelsea er nog een paar in prikt.
 
			 
			
			
			Voor Ajax komen straks nog wel de tegenstanders waar ze punten kunnen pakken, maar dat wordt ook kansloos op deze manierquote:Op woensdag 22 oktober 2025 21:54 schreef Immerdebestebob het volgende:
Met Ajax, PSV, Feyenoord, AZ, Utrecht, GAE bedoelde Pistolero Ajax.
 
			 
			
			
			Met tokkie Sjon aan het roer, is Ajax iedere pot vissenvoerquote:Op woensdag 22 oktober 2025 21:59 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Voor Ajax komen straks nog wel de tegenstanders waar ze punten pakken, maar dat wordt ook kansloos op deze manier
 
			 
			
			
			Richard Plugge en?quote:Op woensdag 22 oktober 2025 21:53 schreef Marcoss het volgende:
[..]
R_R en Pistolero in het lijstje met haters.. dat overkomt enkel de allergrootsten!
 
			 
			
			
			Wout Weghorst?quote:Op woensdag 22 oktober 2025 22:11 schreef Immerdebestebob het volgende:
Dit gaat net zo lekker als het klimaat @:momo
 
			 
			
			
			De nieuwe Dilan is uit.quote:VVD-lijsttrekker Dilan Yesilgöz wil „het gedachtegoed” van ‘antifa’ „gewoon niet”. Dat heeft zij woensdag gezegd in Nieuwsuur. Antifa is een parapluterm voor een brede verzameling van links activisme. Enkele weken geleden steunde de VVD een FvD-motie om antifa aan te merken als terroristische organisatie. Op die aangenomen motie kwam veel kritiek, onder meer omdat inlichtingendienst AIVD antifa niet als een terroristische organisatie ziet.
Yesilgöz vind het „minder relevant” dat antifa geen organisatie is, „het gaat om je handelen richting een vrije democratie”. „Ik vind het aan de politiek om een signaal af te geven”, zegt ze over „bewegingen, organisaties, noem het hoe je wil, die antidemocratisch zijn”.
De antifa-motie was een van de reden voor Eerste Kamerlid Cees van de Sanden om onlangs op te stappen bij de VVD, die het „liberale kompas is kwijtgeraakt”. Yesilgöz zegt in Nieuwsuur over Van de Sanden dat hij iemand is die „vanaf begin al botste met onze liberale waarden vanwege zijn achtergrond”.
 
			 
			
			
			„Ik vind het aan de politiek om een signaal af te geven”, zegt ze over „bewegingen, organisaties, noem het hoe je wil, die antidemocratisch zijn”.quote:
 
			 
			
			
			Waarom zou je dat doen? Je kan ook gewoon een signaal afgeven.quote:Op donderdag 23 oktober 2025 11:04 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
„Ik vind het aan de politiek om een signaal af te geven”, zegt ze over „bewegingen, organisaties, noem het hoe je wil, die antidemocratisch zijn”.
Tijd om de VVD te bestempelen als terroristische organisatie
 
			 
			
			
			Een nieuwe dag, een nieuw verbijsterend interview. We moeten gewoon niet zo stressen met zijn allen!quote:Op donderdag 23 oktober 2025 11:04 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
„Ik vind het aan de politiek om een signaal af te geven”, zegt ze over „bewegingen, organisaties, noem het hoe je wil, die antidemocratisch zijn”.
Tijd om de VVD te bestempelen als terroristische organisatie
https://www.volkskrant.nl(...)t-mag-niet~bd4835c9/quote:Vindt u ook dat links u te snel bestempelt als anti-rechtsstatelijk of als iemand die niet deugt?
‘Er zijn mensen die dat doen, en die zijn inderdaad regelmatig links. Ik zou willen zeggen tegen linkse mensen: ga eens op de inhoud in! Raak niet zo snel gestrest, zeg niet meteen ‘o, dat mag niet’. Maar ik ben niet bezig met afgeven op links. Ik vind hun plannen alleen niet goed en daar wil ik het dolgraag over hebben. Die stickertjes die we op elkaar plakken, daar word ik moe van, en ik denk de kiezer ook.’
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Ik denk dat we eindigen met een supernova.quote:Op donderdag 23 oktober 2025 18:56 schreef hhh38 het volgende:
Ben benieuwd of ze Ieniemienie nog uit de knoop krijgen volgende week, die heeft zich inmiddels in zoveel bochten gewrongen.
 
			 
			
			
			https://www.nu.nl/tweede-(...)een-gemeenschap.htmlquote:Op donderdag 23 oktober 2025 18:49 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Een nieuwe dag, een nieuw verbijsterend interview. We moeten gewoon niet zo stressen met zijn allen!
[..]
https://www.volkskrant.nl(...)t-mag-niet~bd4835c9/
Maar o wee als je iets fout doet dan ben je een buitenlander.quote:Als ik kijk naar het integratiehoofdstuk in het VVD-programma, dan staan daar vooral negatieve zaken. Zoals "slechte integratie en dat is onacceptabel" en "integratieproblematiek".
"Als jij hier gewoon je leven leidt en onderdeel bent van de samenleving, dan ben je een Nederlander. Klaar."

| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |