Er tussen in, geen dame die me wil overheersen daar heb ik al teveel slechte ervaringen mee gehad maar iemand die overal ja op zegt zou denk ik ook niet bij mij passen, een beetje pit dus maar niet zoveel dat ik zelf amper inbreng hebquote:Op vrijdag 17 oktober 2025 13:56 schreef Ansa het volgende:
[..]
Liever een naief meisje dat alles pikt?
Ja dat hoor ik vaker, ik weet natuurlijk niet wat je leeftijd is, maar ondertussen is 1 op de 5 Nederlanders alleenstaand, en ik kan onder mijn kennissenkring het aantal alleenstaande dertigers en veertigers niet meer op één hand tellen. Een spontane ontmoeting met een andere alleenstaande lijkt me niet ongewoon, toch?quote:Op vrijdag 17 oktober 2025 13:56 schreef Ansa het volgende:
[..]
Op mijn leeftijd is 90% bezet of heeft kinderen.
Ik wil niemand overheersen. Ik vertrek als mijn grenzen overschreden worden.quote:Op vrijdag 17 oktober 2025 14:10 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Er tussen in, geen dame die me wil overheersen daar heb ik al teveel slechte ervaringen mee gehad maar iemand die overal ja op zegt zou denk ik ook niet bij mij passen, een beetje pit dus maar niet zoveel dat ik zelf amper inbreng heb
36.quote:Op vrijdag 17 oktober 2025 14:13 schreef Marsenal het volgende:
[..]
Ja dat hoor ik vaker, ik weet natuurlijk niet wat je leeftijd is, maar ondertussen is 1 op de 5 Nederlanders alleenstaand, en ik kan onder mijn kennissenkring het aantal alleenstaande dertigers en veertigers niet meer op één hand tellen. Een spontane ontmoeting met een andere alleenstaande lijkt me niet ongewoon, toch?
Dat begrijp ikquote:Op vrijdag 17 oktober 2025 14:13 schreef Ansa het volgende:
[..]
Ik wil niemand overheersen. Ik vertrek als mijn grenzen overschreden worden.
Voor mij is er dan geen tweede date als jij andere dates hebt na onze eerste date.quote:Op vrijdag 17 oktober 2025 13:55 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
Voor mij is daten ook iets serieus en ik vind het ook belangrijk dat je eerlijk en respectvol met elkaar omgaat.
Ik krijg maar weinig matches op dating sites, dus helaas heb ik maar zelden een date.
Een date is inderdaad bedoeld om elkaar beter te leren kennen. De kans dat een date uiteindelijk uitgroeit tot een relatie is niet zo heel groot, dus in principe zou ik wel met meerdere vrouwen tegelijk daten omdat ik anders mogelijk een kans op een relatie zou laten lopen. Omdat ik zo weinig matches op dating sites krijg, is de kans dat ik ooit in de situatie kom dat ik meerdere vrouwen zou kunnen daten ook maar heel klein.
Met sex kan ik in principe wachten. Ik vind op een bepaalde manier dat het aan de vrouw is om te bepalen waneer er gesext wordt.
Het gaat inderdaad mis dan, ook met het idee dat het bestaan zo maakbaar is.quote:Op vrijdag 17 oktober 2025 14:14 schreef Ansa het volgende:
[..]
36.
Hij moet hoogopgeleid, monogaam, kindvrij, en mijn type zijn. Daar gaat het al mis.
En welke leeftijd mag je date hebben?quote:Op vrijdag 17 oktober 2025 14:14 schreef Ansa het volgende:
36.
Hij moet hoogopgeleid, monogaam, kindvrij, en mijn type zijn. Daar gaat het al mis.
Je kan tijdens al die dingen praten, en ervoor ook.quote:Op vrijdag 17 oktober 2025 14:03 schreef Evangelion het volgende:
[..]
[..]
Geen wonder dat het nooit iets wordt als je blijkbaar niet met je dates wilt praten.
34-44.quote:Op vrijdag 17 oktober 2025 14:19 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
[..]
En welke leeftijd mag je date hebben?
En wat is "jouw type"?
Onzin. Ik heb tig mannen gedate en ik word niet gelukkig met een tokkie.quote:Op vrijdag 17 oktober 2025 14:17 schreef Marsenal het volgende:
[..]
Het gaat inderdaad mis dan, ook met het idee dat het bestaan zo maakbaar is.
Je potentiele partner moet je type zijn, maar je moet vooral iemand leuk vinden en diegene jou, zoals jullie zijn. Daar begint het. Als je op voorhand gaat filteren dan blijft er weinig over voor de liefde.
WETEN JULLIE NOG DAT IS, KINDEREN? LIEFDE?
Eerst iemand leuk vinden, dán daar een relatie mee willen. Dat is de juiste volgorde.
Een relatie willen om het idee een relatie te hebben, dat wordt niks. Het is geen auto. Je wil een relatie, maar je weet nog niet eens met wie! Dat is er wat mis is met de datingscene anno 2025. De volgorde is verkeerd om.
Zo spontaan is het allemaal niet, er zit een plan en een gedachte achter waar je niet in mee moet willen gaan. Toeval bestaat niet.quote:Op vrijdag 17 oktober 2025 14:13 schreef Marsenal het volgende:
[..]
Ja dat hoor ik vaker, ik weet natuurlijk niet wat je leeftijd is, maar ondertussen is 1 op de 5 Nederlanders alleenstaand, en ik kan onder mijn kennissenkring het aantal alleenstaande dertigers en veertigers niet meer op één hand tellen. Een spontane ontmoeting met een andere alleenstaande lijkt me niet ongewoon, toch?
Die mannen blijkbaar ook niet.quote:Op vrijdag 17 oktober 2025 14:24 schreef Ansa het volgende:
[..]
Onzin. Ik heb tig mannen gedate en ik word niet gelukkig met een tokkie.
De poel is niet breed, met je wensenlijst, ik snap het.quote:Op vrijdag 17 oktober 2025 14:24 schreef Ansa het volgende:
[..]
Onzin. Ik heb tig mannen gedate en ik word niet gelukkig met een tokkie.
Dit klinkt als een wespennest waar ik uit zou blijvenquote:Op vrijdag 17 oktober 2025 14:25 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
Zo spontaan is het allemaal niet, er zit een plan en een gedachte achter waar je niet in mee moet willen gaan. Toeval bestaat niet.
Op dat punt ben ik inmiddels ook beland.quote:Op vrijdag 17 oktober 2025 14:29 schreef Marsenal het volgende:
[..]
Dit klinkt als een wespennest waar ik uit zou blijven
Ik vermoed dat TS wat nare ervaringen heeft meegemaakt. Maar vervolgens prijst ze zichzelf totaal uit de markt. Dat mag natuurlijk, maar waarom dan überhaupt nog proberen te daten?quote:Op vrijdag 17 oktober 2025 13:36 schreef golfer het volgende:
Je bent nogal geobsedeerd over daten?
R&P / Multidaters
Ik wil iemand die op me lijkt qua drive en volwassenheid.quote:Op vrijdag 17 oktober 2025 14:28 schreef Marsenal het volgende:
[..]
De poel is niet breed, met je wensenlijst, ik snap het.
Het probleem is ook dat mannen vaak een minder lang lijstje hebben. Ik houd ook van ambitieuze vrouwen, maar als het middelbare school dropout-kassameisje van de jumbo lief lacht en gewoon altijd vrolijk doet en me het leven niet zuur maakt als ik een keer de keuken niet opruim maakt die ook gewoon kans. Voor vrouwen is de poel daardoor echt kleiner.
Ik word ongelukkig met iemand zonder drive die ik fysiek onaantrekkelijk vind. Ik blijf dan liever alleen.quote:Op vrijdag 17 oktober 2025 14:47 schreef Tja..1986 het volgende:
[..]
Ik vermoed dat TS wat nare ervaringen heeft meegemaakt. Maar vervolgens prijst ze zichzelf totaal uit de markt. Dat mag natuurlijk, maar waarom dan überhaupt nog proberen te daten?
Ik wil niet zomaar een alleenstaande. Ik wil maar een iemand die echt bij mij past.quote:Op vrijdag 17 oktober 2025 14:25 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
Zo spontaan is het allemaal niet, er zit een plan en een gedachte achter waar je niet in mee moet willen gaan. Toeval bestaat niet.
Ja, misschien zit daar het probleem. Ik kan natuurlijk als hoogopgeleide, monogame, en kindvrije man alleen maar voor mezelf spreken, maar ik zou inderdaad verlangen naar wat meer volwassenheid bij een vrouw.quote:Op vrijdag 17 oktober 2025 15:28 schreef Ansa het volgende:
[..]
Ik wil iemand die op me lijkt qua drive en volwassenheid.
Je probeert me nu te neggen, doorzichtig.quote:Op vrijdag 17 oktober 2025 15:31 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Ja, misschien zit daar het probleem. Ik kan natuurlijk als hoogopgeleide, monogame, en kindvrije man alleen maar voor mezelf spreken, maar ik zou inderdaad verlangen naar wat meer volwassenheid bij een vrouw.
Passen is meten en meten is weten.quote:Op vrijdag 17 oktober 2025 15:30 schreef Ansa het volgende:
[..]
Ik wil niet zomaar een alleenstaande. Ik wil maar een iemand die echt bij mij past.
Ja en dat kan respectvol een tegelijk.quote:Op vrijdag 17 oktober 2025 15:40 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
Passen is meten en meten is weten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |