Ja, dat deed ik alsnog he. Kijk, ik snap prima dat je er van alles van vindt, en gevoelsmatig zou ik naar alle waarschijnlijkheid hetzelfde gevoel hebben gehad als jij, en je zou nog kunnen argumenteren dat ze je in deze situatie wellicht wel wat meer tegemoet hadden kunnen komen, maar dat alles maakt niet dat het onterecht is om 2x te declareren.quote:
Heb je echt gebeld?quote:Op maandag 20 oktober 2025 18:18 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Nou, een neef van mij is trauma chirurg, die heb ik gebeld en deze casus voorgelegd, met als conclusie dat prima is toegestaan om 2x te declareren, en ik vind dat een, zeg maar, nogal betrouwbare bron.
Als t even niet kan dan doen ze t wsch wel maar mogelijk met heel veel goedkeuring-procedures, regels, checks en dus vertraging.quote:Op maandag 20 oktober 2025 01:53 schreef FrancoBolli het volgende:
[..]
En als het even niet kan, wat dan?
[ afbeelding ]
Ja, maar als je daarna weer doorgaat dan krijg je weer het zelfde antwoord. Geloof het eens een keer. En dat geldt nog meer voor FrancoBolli.quote:Op maandag 20 oktober 2025 18:20 schreef Watmoetjenou het volgende:
[..]
Ik had al eerder op je geantwoord
[..]
Als palletsorteerder krijg je ook wel geld als je eens een palletje op de verkeerde plek zet en weer moet verplaatsen.quote:Op maandag 20 oktober 2025 18:01 schreef 215 het volgende:
[..]
Hangt een beetje van je beroep af. Als jurist kan je inderdaad kiezen tussen 'uurtje factuurtje' of 'no cure no pay'. Als palletsorteerder is het inspanningsverplichting maar wel met gevolgen als je inspanning onvoldoende resultaat oplevert. Bij de HA werkt dat uiteindelijk ok zo maar dan moet TS wel een klacht indienen.
Dat klopt.quote:Op maandag 20 oktober 2025 20:33 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Als palletsorteerder krijg je ook wel geld als je eens een palletje op de verkeerde plek zet en weer moet verplaatsen.
Of zou TS het prima vinden als ze een uur minder uitbetalen als hij een keer iets mindere inspanning verricht op werk?
Het gaat steeds hypothetischer worden en begint wel op zuigen te lijken. Je hebt je antwoord en de procedures zijn meerdere malen uitgelegd.quote:Op maandag 20 oktober 2025 21:08 schreef Watmoetjenou het volgende:
[..]
Dat klopt.
Maar betaald je werkgever dan die kosten, of de klant die die pallets heeft besteld?
Wie begint er over pallet sorteerders?quote:Op maandag 20 oktober 2025 21:28 schreef freak1 het volgende:
[..]
Het gaat steeds hypothetischer worden en begint wel op zuigen te lijken. Je hebt je antwoord en de procedures zijn meerdere malen uitgelegd.
Ben je het er niet mee eens? Dien een klacht in en laat die declaratie terugtrekken. .aar die scenarios met pallet sorteerders gaan echt nergens over
Nou, een huisgenoot van mij is meester in de rechten, die heb ik terloops gevraagd en deze casus voorgelegd, met als conclusie dat dit een typisch gevalletje van non-conformiteit is maar dat in het zorgwereldje zich daar eigenlijk nooit iemand druk om maakt want de verzekeraar vergoed zo´n declaratie toch wel blind. Ik heb geen reden om aan hem te twijfelen.quote:Op maandag 20 oktober 2025 20:21 schreef 215 het volgende:
Geloof het eens een keer. En dat geldt nog meer voor FrancoBolli.
Touchéquote:Op maandag 20 oktober 2025 21:32 schreef Watmoetjenou het volgende:
[..]
Wie begint er over pallet sorteerders?
Ach, zolang de patiënt maar niet doodbloed .... primaquote:Op maandag 20 oktober 2025 20:02 schreef _Lily_ het volgende:
[..]
Als t even niet kan dan doen ze t wsch wel maar mogelijk met heel veel goedkeuring-procedures, regels, checks en dus vertraging.
En aan de tuchtrechter, als het zover komt. Dan kan de arts echt niet even de CEO in zijn plaats sturen hoor.quote:Eed van Hippocrates?
Een arts heeft die afgelegd, de raad v bestuur van een ziekenhuis niet. En de arts moet verantwoording afleggen aan de raad v bestuur
Huh?quote:
quote:okay,
"1 van de 2 lees ik. Dat verzin ik niet."
welke 1 van de 2 lees je?
"Goed jij je zin, dan zat de wond dus 50% dicht. En halfdicht is niet dicht."
nee, niet mijn zin. en ook geen feit. er is gehecht. met hechtingen. TS geeft aan het blijft bloeden. prima. god weet wat TS allemaal heeft gedaan. daar is geen enkel percentage aan te koppelen. en ook niet de conclusie dat het dan maar broddelwerk was omdat het bleef bloeden. er is gehecht. ook na hechten blijft het bloeden maar moet het bloeden stoppen. dat is niet gebeurt. dat is een feit waar ik mezelf achter kan scharen. niet dat het 50 procent dicht was. oif 3. of 10. of 99.
"Feit is wel dat een hechting NAAST de snee geen enkele, nul komma nul werking heeft. Of zie jij dat anders?"
nee. feit is dat TS heeft geconcludeerd dat 1 van de X hechtingen naast de snede is gezet. ik kan niet in het hoofd van de arts kijken. wellicht was dat om de hechting af te ronden? weet ik veel. daarom zeg ik, als dat 1 van de 1 hechting is? raar. is dat 1 van de 20? mwah, benieuwd wat de reden was. ik ga er iig wel vanuit dat de arts niet denkt bij TS "ah, een speldenkussen, laat ik maar lekker voor de kat zijn kut wat hechtingen erin jassen".
"Feit is ook dat 1 hechting (die andere) onvoldoende was, anders was het bloeden op enig moment wel gestopt." hoe komt jij erbij dat het 1 hechting was? er is gehecht. dat wordt met 1 of meerdere hechtingen gedaan. dat 1 van de "loops" naast de snede zat is een conclusie van TS. prima. maar van de hoeveel? en waarom? vragen vragen. maar dat de hechting an sich niet het bloeden heeft laten stoppen, ja daar ben ik het mee eens. maar dat maakt het werkt niet automatisch broddelwerk. dat is volgens jou dan ook een feit.
"Feit is ook dat die ene hechting niet 's avonds opeens weer open ging (waardoor de snee opnieuw begon te bloeden)."
hebben we hier nu een spraakverwarring?
de wond van TS is gehecht. bij het hechten worden er hectdraden gebruikt om de wond te sluiten. vrijwel altijd bestaat die hechting dan uit meerdere "loops" (ik kan de juiste term niet vinden zo snel". dat geheel is een hechting. uit alles lees ik dat 1 van de loops niet in de snede zat. ik heb geen idee waarom.
"Vraag: waar verdraai ik de feiten?"
-door het onmiddelijk broddelwerk te noemen zonder er iets van gezien te hebben
-door de conclusie van TS meteen als feit aan te nemen
-door nergens te vragen naar wat de arts er dan van zei
Voor de rest reageer ik er niet meer op, je bent gewoon aan het zuigen.quote:Op donderdag 16 oktober 2025 12:44 schreef Watmoetjenou het volgende:
Vind het al een vrij hoge prijs voor 5 minuten werk en 2 hechtingen maar ala.
touché wat? ik begon niet over pallet sorteerders. iemand anders nam dat als een simpel voorbeeldje maar dat werd even later dood geanalyseerd. dat slaat nergens op.quote:Op dinsdag 21 oktober 2025 00:09 schreef FrancoBolli het volgende:
[..]
Touché
En inderdaad, dat gaat nergens over .... palletsorteerders en inspanningsverplichting![]()
niet ik.quote:Op maandag 20 oktober 2025 21:32 schreef Watmoetjenou het volgende:
[..]
Wie begint er over pallet sorteerders?
als hij echt een meester in de rechten was, dan had hij om meer info gevraagd. of je hebt wederom je mening als "feiten" gepresenteerd.quote:Op dinsdag 21 oktober 2025 00:05 schreef FrancoBolli het volgende:
[..]
Nou, een huisgenoot van mij is meester in de rechten, die heb ik terloops gevraagd en deze casus voorgelegd, met als conclusie dat dit een typisch gevalletje van non-conformiteit is maar dat in het zorgwereldje zich daar eigenlijk nooit iemand druk om maakt want de verzekeraar vergoed zo´n declaratie toch wel blind. Ik heb geen reden om aan hem te twijfelen.
dat is inderdaad een mooie vergelijking. zie echter mijn vorige stukje. jij hebt van een mening van TS een feit gemaakt in je snelheid. en TS heeft in alle 4 de paginas ondanks meerdere verzoeken nooit antwoord gegeven op de vraag of er een arts de eerste hechting heeft beoordeeld en wat zijn mening was.quote:Hij was overigens heel erg duidelijk over wat nou wel en wat niet valt onder `inspanningsverplichting`. Heeft daar zelf immers ook mee te maken:
Als hij een zaak aanneemt en procedeert, is dat geen garantie dat de zaak ook gewonnen wordt. Bij verlies, jammer dan maar de uren worden gewoon wel gedeclareerd en zullen ook betaald moeten worden.
Maar als hij een bezwaar- of beroepstermijn laat verlopen (toerekenbare fout dus) en de klant wordt daardoor gedupeerd, reken maar niet dat een beroep op "inspanningsverplichting" hem dan gaat helpen. De uren die hij moet maken om zich richting rechtbank te beroepen op verschoonbare termijnoverschrijding, om nog te redden wat er te redden valt, zijn dan NIET declarabel. Herstel van zijn eigen fouten dient kosteloos te zijn.
Ik vond het wel een mooie en rake vergelijking. Doe ermee wat je wilt. Of niet, ook goed.
de initieele tekst die je plaatste werd snel vervangen door een andere.quote:
TS niet TO. waar denk je dat TS voor staat?quote:[..]
[..]
Voor de rest reageer ik er niet meer op, je bent gewoon aan het zuigen.
Als je TO niet wilt geloven: prima, dan niet.
helemaal niet. ik wil dat jij stopt met "feiten"verzinnen zoals "het was broddelwerk" en dat TS een antwoord geeft op de vraag of die eerste hechting uberhaupt is beoordeeld en wat de mening van de dienstdoende medisch professional erover wasquote:Als jij perse een dokters attest wilt: prima joh.
daar zou ik dan ook een dokter naar laten kijkenquote:Het zal me aan m'n anus oxideren.
als jij met "Feiten" ankomt dan mag je verwachten dat mensen daar een basis voor vragen. en die geef je niet. ook niet als ik je zuigende vragen beantwoord.quote:This is Fok, not court (waar de eiser moet BEWIJZEN).
De arts was er niet eens meer na het hechten, ook de 2e keer niet, alleen de vpk ioquote:Op dinsdag 21 oktober 2025 07:50 schreef freak1 het volgende:
[..]
touché wat? ik begon niet over pallet sorteerders. iemand anders nam dat als een simpel voorbeeldje maar dat werd even later dood geanalyseerd. dat slaat nergens op.
[..]
niet ik.
[..]
als hij echt een meester in de rechten was, dan had hij om meer info gevraagd. of je hebt wederom je mening als "feiten" gepresenteerd.
het enige feit waar we het over eens kunnen zijn is dat TS nog altijd geen antwoord heeft gegeven of er een medisch professional over de eerste set hechtingen heeft gezegd dat het broddelwerk was. klip en klaar. TS vond ze niet goed. en dat is prima, maar dat is een mening,. geen feit.
mocht de eerste hechting slecht zijn gezet en inderdaad broddelwerk zijn, dan twijfel ik eraan of het een "typisch"gevalletje is, maar ja, dan kan dat zeker, ook in de medische wereld, onder non conformiteit worden geschaard. daar hebben we helemaal geen verschil van mening over. dat verzekeraars gewoon vergoeden en voor dit soort bedragen niet verder onderzoek doen is ook al hoog en breed bekend. het onderzoek kost meer dan de vergoeding.
waar wij een verschil van mening blijven hebben. en wat ik je niet aan je verstand lijk te kunnen peuteren, en niemand hier blijkbaar, is dat jij van de mening van TS (1 van de hechtingen zat ernaast en ik vind dat ze niet goed waren) het feit "het was broddelwerk en non conformiteit" hebt gemaakt. die stap is er 1 teveel voor mij.
[..]
dat is inderdaad een mooie vergelijking. zie echter mijn vorige stukje. jij hebt van een mening van TS een feit gemaakt in je snelheid. en TS heeft in alle 4 de paginas ondanks meerdere verzoeken nooit antwoord gegeven op de vraag of er een arts de eerste hechting heeft beoordeeld en wat zijn mening was.
zei die arts "het is foutief gedaan"dan ja, dan had dat kosteloos opnieuw moeten worden gedaan
zei die arts "prima gezet, maar het werkte niet dus we doen het opnieuw op een andere manier" dan is de declaratie volledig terecht
heeft er geen enkele arts iets van gezegd of naar gekeken dan was je ook niet zo zeker van je zaak.
[..]
de initieele tekst die je plaatste werd snel vervangen door een andere.
[..]
TS niet TO. waar denk je dat TS voor staat?
[..]
helemaal niet. ik wil dat jij stopt met "feiten"verzinnen zoals "het was broddelwerk" en dat TS een antwoord geeft op de vraag of die eerste hechting uberhaupt is beoordeeld en wat de mening van de dienstdoende medisch professional erover was
[..]
daar zou ik dan ook een dokter naar laten kijken
[..]
als jij met "Feiten" ankomt dan mag je verwachten dat mensen daar een basis voor vragen. en die geef je niet. ook niet als ik je zuigende vragen beantwoord.
TO ook niet.quote:Op dinsdag 21 oktober 2025 07:50 schreef freak1 het volgende:
[..]
touché wat? ik begon niet over pallet sorteerders.
[..]
niet ik.
Ik zal de complimenten overbrengen. En hem vragen of hij voortaan eerst even contact wil opnemen met de behandelend arts.quote:[..]
als hij echt een meester in de rechten was, dan had hij om meer info gevraagd.
[..]
dat is inderdaad een mooie vergelijking. zie echter mijn vorige stukje.
Maar wat betekent ninja, wat is dat hierquote:[..]
de initieele tekst die je plaatste werd snel vervangen door een andere.
Waar denk je dat "zuigen" voor staat?quote:[..]
TS niet TO. waar denk je dat TS voor staat?
Die vraag heeft TO (TS zo je wilt, boeiuh, je snapt wat/wie bedoeld wordt toch?) inmiddels beantwoord: er was geen arts meer bij om zijn vragen te beantwoorden, alleen de assistent i.o.quote:[..]
helemaal niet. ik wil dat jij stopt met "feiten"verzinnen zoals "het was broddelwerk" en dat TS een antwoord geeft op de vraag of die eerste hechting uberhaupt is beoordeeld en wat de mening van de dienstdoende medisch professional erover was
ok.quote:
nee, jij schermt wederom met een "Waarheid want meester in rechten" echter heb je hem ook weer alleen je eigen "feiten"verteld. ze ken ik er nog wel 12.quote:[..]
Ik zal de complimenten overbrengen. En hem vragen of hij voortaan eerst even contact wil opnemen met de behandelend arts.
ah. dat is oldbie fok!. ninja edits zijn edits die je snel nog even doet nadat je gepost hebt zonder dat daar een "edited" notatie bij komt. ik las je post, reageerde en de post veranderde. vandaar de term "ninja edit". wordt vaak gebruikt om foutjes stiekem te verbeteren.quote:[..]
Maar wat betekent ninja, wat is dat hier? Ja, een japanse strijder, duh. En wat is er "nice" aan?
dat moet je aan Danny vragen.quote:Heb volgens mij niks vervangen, wel aangevuld. Krijg ik nou straf?
die sla ik even over.quote:[..]
Waar denk je dat "zuigen" voor staat?
je manier van niet reageren op inhoudelijke vragen en opmerkingen valt 100 procent onder zuigen.quote:Volgens mij staat die onder je Ctrl-C want je strooit ermee alsof het pepernoten op 5 december is
en daarmee blijft het dus de mening van TS dat de hechtingen foutief zijn gezet. en is dat nooit door een arts beoordeeld. dan kun je ook niet spreken van non confirmiteit. dat moet immers ook door een professional worden vastgesteld. en niet door iemand wiens vinger bloed en ontevreden is over de snelheid waarmee het bloeden stopt.quote:[..]
Die vraag heeft TO (TS zo je wilt, boeiuh, je snapt wat/wie bedoeld wordt toch?) inmiddels beantwoord: er was geen arts meer bij om zijn vragen te beantwoorden, alleen de assistent i.o.
check. dank voor de toelichting. zijn die eerste hechtingen die onvoldoende waren ooit behandeld door iemand anders dan de verpleegkundige? heeft die zelf gezegd "oei dat was broddelwerk" of "oei dat heb ik fout gedaan" of blijft dat je eigen interpretatie?quote:Op dinsdag 21 oktober 2025 08:07 schreef Watmoetjenou het volgende:
[..]
De arts was er niet eens meer na het hechten, ook de 2e keer niet, alleen de vpk io
Nee en neequote:Op dinsdag 21 oktober 2025 12:33 schreef freak1 het volgende:
check. dank voor de toelichting. zijn die eerste hechtingen die onvoldoende waren ooit behandeld door iemand anders dan de verpleegkundige? heeft die zelf gezegd "oei dat was broddelwerk" of "oei dat heb ik fout gedaan"
kijk, dank wederom voor de beantwoording.quote:
quote:Op zaterdag 25 oktober 2025 16:14 schreef Watmoetjenou het volgende:
Net teruggebeld door Medrie (op zaterdag notabene)
De 2e declaratie was niet terecht, en zal aan de zorgverzekeraar worden terugbetaald.
Het 2e bezoek betrof een herstelconsult, en die hadden ze inderdaad niet mogen declareren.
Dus stelletje wijsneuzen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Colleziono francobolli di bambini
Kan best (eigen bijdrage) maar daar gaat het hier niet om.quote:Op zaterdag 25 oktober 2025 18:16 schreef PzKpfw het volgende:
Je kunt toch nooit meer dan je eigen risico aan zorg kwijt zijn?
allereerst, netjes dat ze dat zo oppakken.quote:Op zaterdag 25 oktober 2025 16:14 schreef Watmoetjenou het volgende:
Net teruggebeld door Medrie (op zaterdag notabene)
De 2e declaratie was niet terecht, en zal aan de zorgverzekeraar worden terugbetaald.
Het 2e bezoek betrof een herstelconsult, en die hadden ze inderdaad niet mogen declareren.
Dus stelletje wijsneuzen
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |