Die nederlaag voor Israël kun je toeschrijven aan hun eigen stemgedrag op rechtse idioten. Ik denk dat daar ook een les voor ons land in zit.quote:Op dinsdag 14 oktober 2025 00:30 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Het hoofddoel van Hamas was dat de publieke opinie zich tegen Israël zou keren, dat is zeker gelukt. Zelfs Nederland doet hier volop aan mee.
Je hebt rechts nodig voor de welvaart en de centjes en links om het vervolgens netjes op te maken.quote:Op dinsdag 14 oktober 2025 07:22 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Die nederlaag voor Israël kun je toeschrijven aan hun eigen stemgedrag op rechtse idioten. Ik denk dat daar ook een les voor ons land in zit.
Als je de telegraaf moet geloven, heeft Israël nog nooit een vlieg kwaad gedaan.quote:Op maandag 13 oktober 2025 20:16 schreef HowardRoark het volgende:
Correct.
Kranten zoals de NRC en de Volkskrant hebben twee jaar lang de lezer zitten uitspelen tegen Israël en met succes.
[ twitter ]
Links heeft er voor gezorgd dat gepeupel zoals jij überhaupt wat centjes krijgt. Rechts is er voor de aller rijksten. Een groep waar jij niet toe behoort maar graag toe wil behoren.quote:Op dinsdag 14 oktober 2025 07:25 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Je hebt rechts nodig voor de welvaart en de centjes en links om het vervolgens netjes op te maken.
Je bent al een stap te ver, we zijn nog bij stap 1 van de 20 stappen:quote:Op dinsdag 14 oktober 2025 06:09 schreef Basp1 het volgende:
Mijn voorspelling, de gijzelaars zijn nu terug Hamas levert niet hun wapens in en daarin ziet israel genoeg reden om gaza geheel te annexeren en daarna het gedroomde trump gaza beach resort te gaan realiseren.
Die verschuiving is er eindelijk gekomen. De prijs is wel een hele hoge prijs. Maar de wereld heeft met eigen ogen gezien wat voor beesten het zijn en hoe ze de genocide op palestijnen schaamteloos uitvoeren.quote:Op dinsdag 14 oktober 2025 00:30 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Het hoofddoel van Hamas was dat de publieke opinie zich tegen Israël zou keren, dat is zeker gelukt. Zelfs Nederland doet hier volop aan mee.
Het zou me verbazen als ze ze konden vinden. Alles ligt in puin en onder het puin.quote:Op dinsdag 14 oktober 2025 08:10 schreef capricia het volgende:
[..]
Je bent al een stap te ver, we zijn nog bij stap 1 van de 20 stappen:
Hamas levert de overleden gijzelaar niet uit (kan niet vinden, kwijt, zoek). En breekt daarmee de deal.
De rest zoals jij schrijft.
Ze zouden de lokatie toch wel moeten weten, denk ik zo? Als het ze ernst is, nodigen ze een professioneel team van buitenstaanders uit om te helpen met zoeken. Om alles op alles te zetten om zich aan het bestand te houden.quote:Op dinsdag 14 oktober 2025 08:19 schreef Chadi het volgende:
[..]
Het zou me verbazen als ze ze konden vinden. Alles ligt in puin en onder het puin.
Vond dat ook een aparte eis. Alsof ze overleden (of gedode) gegijzelden in de afgelopen 2 jaar ergens netjes 'bewaard' hebben. Ik vind het logischer dat die ergens begraven (of zo) zijn, en het lijkt mij voorstelbaar dat 'men' niet meer weet waar ze liggen.quote:Op dinsdag 14 oktober 2025 08:10 schreef capricia het volgende:
[..]
Je bent al een stap te ver, we zijn nog bij stap 1 van de 20 stappen:
Hamas levert de overleden gijzelaar niet uit (kan niet vinden, kwijt, zoek). En breekt daarmee de deal.
De rest zoals jij schrijft.
NRC een pro-Israël krant, haha.quote:Op dinsdag 14 oktober 2025 08:06 schreef Chadi het volgende:
[..]
Als je de telegraaf moet geloven, heeft Israël nog nooit een vlieg kwaad gedaan.
NRC zoekt tenminste wat diepte. Is nog steeds een pro Israël krant maar kan niet om de feiten heen.
Die clan heeft het niet lang volgehouden.quote:Op dinsdag 14 oktober 2025 08:47 schreef Aether het volgende:
Hamas executeert publiekelijk acht Palestijnen, kondigt meer executies aan
https://www.geenstijl.nl/(...)jk-zeven-palestijnen
De wereld draait vanzelf bij als duidelijk wordt dat precies het tegendeel is gebeurd: een twee jaar durende oorlog in urban territory met schokkend lage verliezen aan burgerzijde.quote:Op dinsdag 14 oktober 2025 08:16 schreef Chadi het volgende:
[..]
Die verschuiving is er eindelijk gekomen. De prijs is wel een hele hoge prijs. Maar de wereld heeft met eigen ogen gezien wat voor beesten het zijn en hoe ze de genocide op palestijnen schaamteloos uitvoeren.
De kracht van de propaganda, zeker als er jodenhaat kan worden gebruikt als brandstof.quote:Maar dit komt omdat ze er altijd mee weg kwamen omdat ze politieke dekking hadden en de media voorzagen van eigen feiten of de filter controleerden. Met de kracht van social media en voornamelijk tiktok hadden ze geen rekening gehouden. De streams kwamen ongefilterd de huiskamers binnen waardoor een hoop mensen zagen wat er gebeurde ze wilden zien.
Al Jazeera zeker. Daar kunnen ze hier een hoop van leren.quote:Op dinsdag 14 oktober 2025 08:49 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
NRC een pro-Israël krant, haha.
Ach Chadi toch. Hou jij het nu maar Quds News Network en Al Jazeera.
quote:Op dinsdag 14 oktober 2025 08:57 schreef deedeetee het volgende:
Als ze geen joden meer kunnen vermoorden gaan ze toch gewoon weer verder met hun eigen volk en hun clan oorlogjes ?
https://www.telegraaf.nl/(...)israel/96854295.htmlquote:'Hamas roept 7000 terroristen op om Gaza te zuiveren van criminelen en collaborateurs met Israël’
quote:Op dinsdag 14 oktober 2025 08:57 schreef deedeetee het volgende:
Als ze geen joden meer kunnen vermoorden gaan ze toch gewoon weer verder met hun eigen volk en hun clan oorlogjes ?
quote:Trump zei gisteren dat Hamas tijdens de onderhandelingen open is geweest over hun wens 'orde te herstellen' en dat Trump hier "toestemming voor een bepaalde tijd" voor heeft gegeven. Het blijft de grote vraag hoe deze hervestiging van gezag zich verhoudt tot een uiteindelijke ontbinding en ontwapening van Hamas.
https://www.geenstijl.nl/(...)jk-zeven-palestijnen
quote:Met de vrijlating van de Israëlische gijzelaars, die maandag moet worden voltooid, raakt Hamas vrijwel al zijn onderhandelingsmacht kwijt. In het plan is niet vastgelegd hoe de veiligheid van Hamas-leden of van de Palestijnse bevolking wordt gewaarborgd zodra het Israëlische leger zich heeft teruggetrokken tot de zogenoemde gele lijn. Dat voedt de vrees dat Israël later de oorlog kan hervatten onder het voorwendsel van veiligheid, wat bij vorige wapenstilstanden ook gebeurde.
Zoveel leed aandoen dat ze wisten dat Israël keihard zou terug slaan en daardoor uit de gratie zou vallen. Inderdaad zeer goed gelukt.quote:Op dinsdag 14 oktober 2025 00:30 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Het hoofddoel van Hamas was dat de publieke opinie zich tegen Israël zou keren, dat is zeker gelukt. Zelfs Nederland doet hier volop aan mee.
De door Israël gesteunde clans hebben weer wat mensen geëxecuteerd. Bekendste is de verslaggever Salah AL Jaafarawi.quote:Op dinsdag 14 oktober 2025 08:57 schreef deedeetee het volgende:
Als ze geen joden meer kunnen vermoorden gaan ze toch gewoon weer verder met hun eigen volk en hun clan oorlogjes ?
Het lijkt mij dat NU met name de Palestijnen zelf vogelvrij zijn voor het geweld van Hamas. M.i. was dat het punt van Black Baron.quote:Op dinsdag 14 oktober 2025 09:06 schreef opgebaarde het volgende:
De hele tekst uit de printscreen van Black Baron. Inclusief wat hij niet wil dat je leest
[..]
quote:Hamas is systematically cleansing all the clans, gangs, and crime syndicates threatening its rule...
al-Majayda clan: Announced its disarmament✅
Abu Warda family: Suppressed✅
Bakr family: Suppressed✅
Doghmush clan: Being suppressed ⌛
Abu Samra family: Next in line...⌛
Hamas is also conducting operations against drug dealers in southwestern Khan Younis and against the Khalas militia in Shejaiya.
[...]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |